Wimbledon 2021: Iga Swiatek vs Vera Zvonareva náhled, souboj a předpověď

Každý Swiatek

Každý SwiatekPodrobnosti zápasu

Svítidlo : (7) Každý Swiatek vs Věra ZvonarevaDatum: 30. června 2021Turnaj : Mistrovství, Wimbledon

Kolo : Druhé kolo (kolo 64)dlouhý tenis

Místo : Londýn, Velká BritánieKategorie : Grand Slam

Povrch : TrávaOdměna : 17 066 000 GBPŽivé televizní vysílání : USA - Tennis Channel & ESPN | UK - BBC TV & Radio | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP

Náhled Iga Swiatek vs Věra Zvonareva

V bitvě generací zaujme 20letá Iga Swiatek 36letou Věru Zvonarevovou o místo ve třetím kole Wimbledonu 2021.

Swiatek, nasazená jako sedmá, odrazila v prvním kole lstivou tchajwanskou Hsieh Su-wei 6-4, 6-4, aby zaregistrovala své první vítězství v All England Clubu.

Polák se proslavil loni, když ve věku 19 let vyhrála Roland Garros. Od té doby dokázala, že její vítězství v Paříži nebylo ojedinělé, když do své sbírky přidala další dva tituly (Adelaide a Řím).

Swiatek, bývalý juniorský šampion na SW19, nyní hledá slávu na profesionální úrovni na travnatém hřišti Major.

Věra Zvonarevová

Věra Zvonarevová

Její soupeřka ve druhém kole Věra Zvonarevová ví něco o vítězství ve Wimbledonu. Rus je bývalý finalista All England Clubu (2010) a byl zařazen až na 2. místo na světě.

Zranění a čas strávený mimo kurt ji však v žebříčku snížil. Po návratu na turné v roce 2017 po narození jejího dítěte má Zvonareva pomalu vzestup.

jak umýt tenisové míčky

Šestatřicetiletá žena přežila složitý test prvního kola proti mladé Češce Marie Bouzkové, která nakonec zvítězila 7: 5, 6: 4, aby poprvé od roku 2014 postoupila do druhého kola na mistrovství.

Iga Swiatek vs Vera Zvonareva proti sobě

Půjde o první setkání mezi těmito dvěma hráči, takže jejich vzájemné zápasy stojí na mrtvém bodě 0: 0.

Predikce Iga Swiatek vs Věra Zvonareva

Swiatek a Zvonareva předvedli ve svých otvírácích silné výkony. Polák zasáhl 20 vítězů a dopustil se jen 18 chyb proti Hsiehovi, zatímco Zvonarevová zasáhla 31 vítězů a proti Bouzkové udělala 30 nevynucených chyb.

Každý Swiatek

Každý Swiatek

Oba hráči se také silně opřeli o své podání a při prvním podání v předchozím zápase získali přes 75% bodů. Zvonarevová však musí uklidit svůj čin při druhém podání. Proti Bouzkové se dopustila sedmi dvojnásobných chyb a totéž si nemůže dovolit proti hráči Swiatekova kalibru.

Mladá Polka je v tomto zápase drtivou favoritkou a její vynikající hřiště a atletika by jí měly pomoci odhalit Zvonarevovou.

Predikce: Iga Swiatek vyhrát ve dvou setech

Populární Problémy

Pablo Carreno Busta a Mitchell Krueger se ve středu setkají ve druhém kole US Open v New Yorku. Setkání je první mezi oběma hráči ATP Tour.

Zde je návod, jak sledovat každou hru Battle 4 Atlantis 2018 online bez kabelu.

Potřebujete smazat zálohu WhatsApp? Disk Google synchronizuje vaše sociální účty a historii chatů s cloudem, což je riskantní. Pokud existuje záloha na Disk Google, WhatsApp také neobnoví data z místní zálohy. Čtěte dále a dozvíte se, jak ...

Rafael Nadal se k radosti svých fanoušků vrátil na cvičiště na akademii Rafa Nadala na Mallorce.

Zde je návod, jak sledovat živý přenos miniseries History ve Washingtonu online bez kabelu. Vysílá přes tři noci 16., 17. a 18. února ve 20 hodin. ET/PT.

Pokud plánujete stavbu vlastního akvária, možná zvažujete, že se místo skla rozhodnete pro akrylát. Akryl je nejen lehčí než sklo a je méně pravděpodobné, že se rozbije, ale také se snadno tvaruje, takže je ideální volbou pro ...