Živý přenos „Yellowstone“: Jak se dívat na finále 3, epizoda 10, finále online

Paramount YellowstoneSérie Paramountu Yellowstone dnes večer končí sezóna 3. Bude těžké se s touto sérií rozloučit, ale pravděpodobně budete chtít sledovat živý přenos, abyste nebyli v ničem rozmazlení. Dnešní epizoda má premiéru ve 21 hodin. Východní/20.00 Centrální/21:00 Pacifik.

Pokud nemáte kabel, [SHOW X] můžete sledovat na počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte Paramount na televizi Philo

Paramount je zahrnut v hlavním 59kanálovém balíčku Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud ho plánujete dlouhodobě udržovat. Součástí je také sedmidenní zkušební verze zdarma a k registraci není nutná žádná kreditní karta:

Bezplatná zkušební verze Philo

velikosti raketbalu

Jakmile se zaregistrujete do Phila, můžete pak show sledovat živě na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo, nebo na telefonu (s podporou iPhonu), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo na jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.

koupit pádla na stolní tenis

Sledujte Paramount na FuboTV

Paramount je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete show sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím Aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, přichází FuboTV s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu nových pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.

Sledujte Paramount na Sling TV

Paramount je jedním ze 47 kanálů zahrnutých v balíčku Sling Blue. První měsíc stojí 20 $ (poté 30 $ měsíčně) a zahrnuje Showtime, Starz a Epix zdarma:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete show sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.

velikost tenisové rakety

„Yellowstone“ období 1 a 2 jsou nyní k dispozici na Peacock Streaming

Nyní můžete také sledovat Yellowstone v nové streamovací síti NBC s názvem Peacock. Pokud nejste dohnáni, období 1 a 2 jsou k dispozici ve streamovací síti .

čistič gumy na stolní tenis

Bohužel nové epizody Season 3 nejsou k dispozici zatím na bezplatné streamovací službě Peacock, takže tam nemůžete živě streamovat nové epizody. Takže ano, stále se musíte spoléhat na síť Paramount a výše uvedené možnosti, jak sledovat nové epizody, včetně dnešního finále.

Pokud však máte placenou streamovací službu Peacock, vy umět sledujte tam nové epizody 3. série. (Pokud máte účastnický kabelový balíček, je to 5 $ měsíčně, a pokud ne, 10 $ měsíčně.)


Rekapitulace „Yellowstone“

Nyní, když se dostáváme do finále, pojďme se rychle podívat na to, co se stalo minulý týden.

Níže uvidíte spoilery pro Episode 9 Season 3 níže.

O jednoho z nepřátel Johna Duttona bylo postaráno o celou epizodu dříve, než jsem očekával.

ženatý na první pohled proud

Před dvěma týdny Wade a jeho muži zatlačili Colbyho a Teetera do řeky, zatímco se Teeter pokoušel přesvědčit Colbyho, aby s ní šel hubeně. Jeli na koních přes řeku, dupali na ně a bičovali Colbyho a Teetera, zatímco se zoufale snažili plavat do bezpečí a dál dýchat. Když muži konečně odjeli, řeka byla prázdná a neviděli jsme žádné známky Colbyho nebo Teetera.

To byl minulý týden velký cliffhanger, protože fanoušci přemýšleli, jestli Colby nebo Teeter žili nebo zemřeli. Jak se ukázalo, oba žili. Colby měl jen málo zranění, ale Teeter byl vážně zraněn. To, čím si prošli, přitáhlo Colbyho a Teetera k romantice, k velké radosti mnoha fanoušků.

Ale muži, kteří jim to způsobili, museli zaplatit. Rip použil Walkera jako návnadu k zatažení mužů do pasti. Jako první zemřel muž pomáhající Wadeovi. Přiměli Wadea, aby jim řekl, kdo mu platí (Roarke), a potom Wadea pověsili ze stromu. to bylo temný , přinejmenším.

Na konci epizody byl čas na nové kolo brandingu. Teeter, přestože se téměř umírala, ochotně přijala značku. Ukázalo se, že je stejně silná jako muži, a nyní je skutečně součástí skupiny.

Také v epizodě se Jamie konečně setkal se svým biologickým otcem, když se snaží zjistit, kdo je a odkud pochází.

Monica a Kayce jsou si bližší než kdy jindy a rozhodli se, že Dutton Ranch je místo, kde by se Tate učil své skutečné lekce, spíše než ve škole. Ripovi a Beth se také spolu stále daří. Beth ale vyhodila Willa Hayesová, generální ředitelka Market Equities, což bude mít pravděpodobně nějaké důsledky později.


Populární Problémy

Pohled na cesty Nadala a Djokoviče, když se pokoušejí bojovat o trofej mistrů Monte Carla.

Jak ukládat obrázky na váš MacBook. Tento wikiHow vás naučí, jak uložit obrázek ze zprávy, dokumentu nebo internetu do počítače MacBook. Ve většině případů je to tak jednoduché, jako když kliknete na obrázek a poté vyberete ...

Jak krajky konverzovat. Boty Converse mohou vašemu outfitu dodat trendy a svěží vzhled a skvěle se hodí téměř pro každou příležitost. Šněrování vašich Converse však může být skličující úkol, zvláště pokud zkoušíte novou krajku ...

Boční zvedání jsou jednoduchá, ale účinná cvičení, která mohou zpevnit vaše ramenní svaly a zlepšit vaši fyzickou sílu. Postranní zvedání, které vyžaduje pouze vaše ruce a činky nebo odporové pásy, lze provést prakticky kdekoli a kdykoli ...

„The Reagans“, nový dokumentární seriál z Showtime, má premiéru v neděli. Zde je návod, jak můžete sledovat epizody streamované online.