Živý stream „Yellowstone“, řada 2, epizoda 1: Jak sledovat premiéru online zdarma

Paramount Yellowstone sezóna 2Hit Kevina Costnera Yellowstone premiéry na Paramount Network dnes večer, ve středu 19. června 2019 ve 22 hodin Východní. Pravděpodobně budete chtít sledovat epizodu naživo, abyste nic nezmeškali a na ničem nebyli rozmazlení. Přečtěte si podrobnosti o bezplatném sledování online.

Pokud nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete sledovat živý přenos ze sítě Paramount Network na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení tak, že se zaregistrujete k jednomu z následujících živých televizních přenosů bez kabelu služby:FuboTV

Paramount je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV.

Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos z Yellowstone na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin).

TV Philo

Paramount je součástí hlavního 58-kanálového balíčku Phila, který je nejlevnější mezi všemi streamovacími službami, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě.Můžeš zahájte bezplatnou 7denní zkušební verzi Philo TV právě zde , a pak můžete sledovat Yellowstone žijte na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo, nebo na svém telefonu (s podporou iPhonu), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám také umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později.

léčba tenisového lokte doma

Sling TV

Paramount je součástí doplňku Comedy Extra, který lze přidat do balíčků kanálů Sling Orange nebo Sling Blue.

Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi Sling TV , a pak můžete sledovat Yellowstone žijte na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.


Náhled „Yellowstone“

Yellowstone má premiéru dnes večer a je to téměř rok, co jsme naposledy viděli epizodu. Když jsme je viděli naposledy, pro rodinu Duttonů začínaly být věci docela šílené, takže možná budete potřebovat osvěžení toho, co se děje. Zde je trailer k 2. sérii.Hrát si

Yellowstone Season 2 Official Trailer | Paramount Network Pojďme do práce. 2. sezóna seriálu Yellowstone má premiéru 19. června 2019. #Yellowstone #ParamountNetwork Přihlaste se k odběru dalších! goo.gl/vnHLxY Yellowstone je dramatický seriál, který sleduje rodinu Duttonů v čele s patriarchou Johnem Duttonem (Kevin Costner). Duttonovi ovládají největší souvislý ranč v USA a musí bojovat s neustálými útoky vývojářů pozemků,… 2019-04-04T14: 59: 20 000Z

Zde je osvěžení minulé sezóny.

John Dutton po diagnostikování rakoviny zvracel krev několik epizod před finále. Potom si s Ripem záhadně popovídali o tom, jak dlouho ještě měl. Přiměl Beth dát farmě důvěru a slíbit, že ji neprodá, a na konci finále prožili sladký a láskyplný okamžik.

Kayce a Monica se na konci sezóny rozešli. Moniku zbil student. Ona a Tate zůstali u prarodičů, ale ona se opravdu potýkala s tím, že tam byla, a s tím, že se vzpamatovala z pravděpodobně nějaké formy poškození mozku z jejího bití.

Novinářka Sarah uzavřela dohodu s Jamiem, že pro její vyšetřovací příběh přijde o své rodině. To by podle ní pomohlo jeho kampani na generálního prokurátora. Jeho otec ho popřel, že běhá.

Šerif Donnie oznámil, že nevznese obvinění proti Kayce poté, co někdo na Kayce vytáhl nůž a Kayce to vzal příliš daleko. John varoval Donnieho, aby Jenkinsovi nevěřil.

John byl mezitím požádán, aby odstoupil z funkce komisaře pro dobytek. Poté, co přesměroval řeku, aby chránil svou zemi dříve v sezóně 1, je vyšetřován EPA a čelí federálním a občanským soudním sporům. Samozřejmě to neudělá.

Rainwater a Jenkins pokračovali ve svých plánech, přičemž Rainwater se zavázal k hotelu se 400 pokoji, který by šel spolu s kasinem. To vše bude postaveno v podstatě vedle Duttonova ranče, což pravděpodobně poškodí jeho zemi. Později Rip a Kayce unesli Jenkinse a Jenkins přiznal, že předstíral ceny pozemků a vybíhal daně z nemovitosti, aby lidi vyhnal ze země. Kayce zabil Jenkinse a nechal ho viset poté, co pod sebe vytlačil koně.

A takhle Yellowstone skončil.

tenisová pravidla pro figuríny

Populární Problémy

Nejde zrovna o revoluční obuv, ale mezek boty letos zaznamenaly velké oživení. Muly jsou boty s otevřenou špičkou a bez zádech. Zatímco ženy nosí mulice navždy, je to trend, který se chytil i mužů ...

Je čas na Tour de France 2019. Zde je návod, jak sledovat každou fázi slavného závodu online bez kabelu v USA.

Jak sledovat ESPN živě na zařízení Android. ESPN je sportovní kanál, který se zaměřuje na sportovní programy, jako jsou živé přenosy a televizní přenosy a sportovní zprávy. ESPN vydala finální verzi své aplikace pro zařízení Android. Li...

Box

Jak tvrdší úder. Pokud jste někdy bojovali, pravděpodobně jste vymysleli mnoho věcí, kvůli kterým byste se měli trápit. 'Zná útočník nějaké bojové umění?' 'Schovává útočník zbraň?' Zeptali jste se sami sebe: ‚Jsou mé útoky ...

S novou dohodou ESPN-UFC si mnozí kladou otázku: Zahrnuje ESPN Plus události UFC PPV? Zde je přehled toho, jak to všechno funguje.