ASU vs Ohio State Wrestling Live Stream: Jak se dívat online

Chris Hunkeler/Flickr/CC BY-SA 2.0 Luke Pletcher z Ohio State 141-pounder.Zápasnický tým č. 7 Ohio State Buckeyes bude v pondělí hostit č. 4 Arizona State Sun Devils v Covelli Center.

Start duálu je naplánován na 19. hodinu. ET a bude vysílán na Fox Sports 1. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ASU vs Ohio State na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících služby streamování živých televizních přenosů bez kabelu:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Fox Sports 1 je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

tenisová wiki

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos ASU vs Ohio State na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo další podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat zápas na vyžádání do tří dnů od jeho ukončení, i když nezaznamenáš to.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Obsahují 45 až 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují Fox Sports 1. Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verziJakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos ASU vs Ohio State na vašem počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.

Sling TV

Balíček Sling TV Sling Blue je dodáván se 47 kanály, včetně Fox Sports 1. První měsíc stojí 20 $ (poté 30 $ za měsíc), což z něj činí zdaleka nejlevnější streamovací službu s FS1, pokud ji plánujete dlouhodobě udržovat:

Získejte Sling TV

Nebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

aerobní tenisky

Balíček Sling TV + Fire Stick

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete ASU vs Ohio State sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.

jak čistit bílé tenisky

Hulu s živou televizí

Fox Sports 1 je součástí balení Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s Live TV, můžete sledovat živý přenos ASU vs Ohio State na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Náhled zápasů ASU vs Ohio State Wrestling

Buckeyes jsou 3-1. 1. prosince, dva týdny poté, co utrpěli 21-15 naštvanou porážku na Virginia Tech Hokies, rozdrtili doma Cornell Big Red 23-9 a vytáhli vítězství v sedmi z 10 zápasů.

Jsou jedním z nejlepších týmů v zemi, řekl hlavní trenér Big Red Robert Koll The Cornell Daily Sun . Stát Ohio, myslím, že je trochu podceňován, abych byl upřímný. Jsou vytrvalým uchazečem a letos tomu není jinak.

Kaleb Romero z Ohia porazil Brandona Womacka, zápasníka č. 11 ve třídě, s rozhodnutím 6: 5. Teď je mu 8-0 za rok.

V loňském roce jsem ztratil důvěru v sebe, moc jsem si nevěřil, řekl Romero několik dní před zápasem Jedenáct válečníků . Letos chodím ven, nemám co ztratit, jen chodím ven a zápasím a snažím se věci uskutečnit.

Sun Devils vedou 5: 0 a přicházejí z ohromujícího rozrušení 19-18 z tehdejšího No. 1 Penn State Nittany Lions, který vyhrál 60 po sobě jdoucích dvojitých setkání.

body pro stolní tenis

Kordell Norfleet přijal rozhodnutí 10: 4 nad Kylem Conelem v záchvatu 197 liber, aby Sun Devils získali náskok 19–15. Úřadující národní šampion Penn State Anthony Cassar s váhou 285 liber nedokázal v závěrečném zápase zajistit špendlík nebo technický pád nad Tanner Hall, když vyhrál 9: 5, aby zpečetil vítězství Arizona State.

Označili jsme to v našem kalendáři jako důležité datum v historii pro wrestling, wrestling na Západě, wrestling pro Arizona State, wrestling pro náš program a pro naši univerzitu, řekl před setkáním hlavní trenér Sun Devils Zeke Jones. Center Daily Times .

Dodal: Penn State je to, co byl basketbal UCLA. Penn State je tím, čím jsou nyní Patrioti. Vyhráli devět z posledních 10 národních šampionátů (Poznámka redakce: Penn State usiluje o své deváté národní mistrovství za posledních 10 let). Za pět let neztratili dvojí setkání. Pokud chcete vidět nejlepší univerzitní tým v zemi, jak přijde do arény, bylo by to to pravé. Doufejme, že z nich uděláme druhé nejlepší. To je cíl.

Pravděpodobné shody (OSU vs. ASU)

125 liber: Malik Heinselman vs Brandon Courtney

133 liber: Jordan Decatur NEBO Dylan Koontz vs Josh Kramer

141 liber: Luke Pletcher vs Cory Crooks NEBO Navonte Demison

149 liber: Sammy Sasso vs #22 Josh Maruca NEBO Dillon Ulrey

157 liber: Elijah Cleary vs Jacori Teemer

165 liber: Ethan Smith vs Josh Shields

dobrá tenisová raketa

174 liber: Kaleb Romero vs Anthony Valencia

184 liber: Gavin Hoffman vs Zahid Valencia

197 liber: Kollin Moore vs Cade Belshay NEBO Kordell Norfleet

285 liber: Gary Traub vs Tanner Hall


Populární Problémy

Svět č. 2 získává chorvatské eso v Paříži ve Francii.

Vzpomínka na posledních pět vítězů závěrečné grandslamové akce roku.

Pokud si myslíte, že jste narcis nebo vám byla diagnostikována narcistická porucha osobnosti (NPD), můžete se potýkat se sebeúctou, zneužíváním návykových látek nebo mít problémy s vytvářením a udržováním zdravých vztahů. Řízení může být náročné ...

Prvním krokem k vychutnání elegantní sklenky vína je otevření lahve a existuje mnoho způsobů, jak odstranit korek neporušený. Ať už máte vývrtku na křídle nebo sommelierský nůž (vývrtka pro číšníka), nebo používáte alternativu pro kutily, je to ...