Austin Peay vs Pittsburgh Live Stream: Jak se dívat online zdarma

Getty QB Kenny Pickett z Pittsburgh PanthersPittsburgh Panthers zahájí kampaň 2020, když budou v sobotu hostit guvernéry Austin Peay na Heinz Field.

racqetball

Hra začíná v 16 hodin. ET a budou vysílány na národní úrovni v síti ACC. Pokud ale nemáte kabel nebo tento kanál nemáte, podívejte se, jak zdarma sledovat živý přenos Austin Peay vs Pittsburgh online:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos ze sítě ACC a Více než 130 dalších televizních kanálů přes FuboTV. Budete potřebovat balíček hlavního kanálu a doplněk Sports Plus, oba mohou být zahrnuty do vaší bezplatné sedmidenní zkušební verze:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Austin Peay vs Pittsburgh můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete hru sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

Vidgo

Můžete sledovat živý přenos ze sítě ACC a více než 65 dalších televizních kanálů na Vidgu , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, Austin Peay vs Pittsburgh můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete hru sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření Vidgo.

Hulu s živou televizí

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos ze sítě ACC a více než 65 dalších televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou můžete zdarma použít se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

nejlepší ženská tenisová raketa roku 2016

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Austin Peay vs Pittsburgh můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete hru sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své přihlašovací údaje Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

tenisová rukojeť velikost 2

Sling TV

Živý přenos ze sítě ACC a dalších 40 televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Orange Sling TV plus Sports Extra od Sling TV. Dodává se s bezplatnou třídenní zkušební verzí, ale pokud to obejdete, můžete na svůj první měsíc získat 10 $ a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, Austin Peay vs Pittsburgh můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete hru sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.

jak se dívat na hru browns

Náhled hry Austin Peay vs Pitt

I když tento zápas odstartuje Pittovu sezónu, bude to pro Austina Peayho, který už bude druhým zápasem prohrál s Central Arkansas , 24-17, minulý víkend. Peay začal dobře, ale v posledních minutách se nedokázali udržet ve vedení. Běh zpět CJ Evans se ucházel o skóre 75 yardů na první držení guvernérů, ale to byl hlavní ofenzivní vrchol Austina Peayho.

Juniorský rozehrávač Jeremiah Oatsvall měl za sebou zdrcující den, kdy prohrával 14-31 na 181 yardů, bez přistání a bez zásahu. Utekl o skóre, ale přestupek zvládl pouze 16 prvních sestřelů celé hry a oni prostě nemohli kliknout.

Jedním z nejzajímavějších zápasů této hry bude obrana guvernérů před Pittovým řítivým útokem. Peay spěchal a vzdal 177 yardů na 31 pokusů (to je 5,7 yardů na přenášení) minulý týden, ale udrželi Central Arkansas na 25 procentní úspěšnosti třetího dolu, takže se v případě potřeby opřeli. Budou čelit týmu Panthers s diskutabilní situací při běhu zpět, takže rozhodující bude, jak dobře běh zastaví.

Navzdory otazníkům při zpětném běhu je hlavní trenér Pitta Pat Narduzzi vysoko v útočné linii svého týmu. Útočná čára může být nejkonzistentnější jednotkou našeho fotbalového týmu, Řekl Narduzzi minulý týden . Ti chlapi dělají všechno společně. Nosí stejnou smradlavou, páchnoucí košili (každý den).

Stranou výběru oděvů, budou blokovány pro výbor A.J. Davis, Todd Sibley Jr. a Vincent Davis a Narduzzi tento týden uvedli, že viděl, jak se budoucí startér týmu pravděpodobně postaví proti guvernérům.

Existuje skupina zpětných rázů, ve kterých se chystáme zjistit, kdo je sexy a kdo hraje. Pak zjistíme, kdo je náš startér, řekl trenér Pitt . Bude to, kdo se objeví v hrací den. Ale mám důvěru v každého z nich.

V obraně se Pitt snaží celkově zlepšit z minulé sezóny, kde to dovolili 22,5 bodu na zápas , který byl 36. v národě. Jejich obranná linie je však nadprůměrná a měla by být i nadále. Panteři v minulé sezóně vedli národ v pytlích a síťovali téměř čtyři na zápas , a Rashad Weaver a Patrick Jones byli velkým důvodem, proč. Oba se v této sezóně vrátí k ukotvení obrany a guvernéři pro ně budou mít práci omezenou.


Populární Problémy

Shrnutí vystoupení Bhambriho na Miami Open 2018.

Jak se dostat z povinnosti federální poroty. Federální okresní soudy vybírají občany pro službu federální poroty ze seznamů registrovaných voličů a držitelů řidičských průkazů. Http://www.uscourts.gov/services-forms/jury-service/learn-about-jury-service ...

Sportovní žurnalistika je konkurenční, ale vzrušující pracovní vyhlídka. K tomu, aby se v tomto odvětví usadil, je však zapotřebí víc než jen vášeň pro sport. Stát se sportovním novinářem kromě vášně pro sport vyžaduje také ...

Strážce je někdo, kdo stráží někoho jiného, ​​když má kouzlo a typ. Jednat jako jeden je zábavné a snadné. Začněte s těmito jednoduchými kroky! Rozhodněte, jaký typ opatrovníka jste. Níže jsou uvedeny typy. Tento článek také popisuje ...

Rafael Nadal si vždy užíval pocit soutěžit před fanoušky, ale ten zážitek v Římě mu bude chybět. Vzhledem k prodloužení výjimečného stavu v Itálii v souvislosti s křivkou COVID-19 bude Internazionali d'Italia držen za zavřenými dveřmi.