Australian Open představuje stupnici tepelného stresu

Soudní teploty dosáhly v loňském roce na Australian Open spalujících úrovní

Soudní teploty dosáhly v loňském roce na Australian Open spalujících úrovní

Letošní první grandslamový turnaj, Australian Open, byl v posledních letech svědkem zvýšené teploty. Novak Djokovic a Gael Monfils byli loni kritičtí vůči organizátorům turnaje poté, co byli nuceni hrát v extrémních vedrech bez přestávky.

V reakci na soucit s obavami hráčů bude v roce 2019 po mnoha výzkumech a testech zavedena rozsáhlejší politika extrémního tepla (EHP).

western grip tenis

Tyto zásady zavedla společnost Tennis Australia poté, co výzkum provedl zdravotnický personál na univerzitě v Sydney. Oficiální potvrzení Australian Open Heat Stress Scale (AO HSS) bylo dnes oznámeno dříve:

Ředitel turnaje Craig Tiley uvedl, že Grand Slam neustále hledal způsoby, jak zlepšit herní podmínky:

jak vyčistit tenisový míček
„Blahobyt všech hráčů na Australian Open je naší nejvyšší prioritou. Stupnice tepelného stresu AO se pohybuje od jedné do pěti se specifickými doporučeními spojenými s každým krokem stupnice - jedna označuje mírné herní podmínky a pět pozastavení hry. Podle aktualizovaných zásad mohou být 10minutové přestávky poprvé zavedeny také do dvouhry mužů. “

Podle Vydání webové stránky Australian Open „Hlavní lékařka Tenis Austrálie Dr. Carolyn Broderick vysvětlila rozsáhlejší tepelnou politiku. Váha zohledňuje také čtyři klimatické faktory - teplotu vzduchu, sálavé teplo nebo sílu slunce, vlhkost a rychlost větru. Tyto čtyři faktory budou přesně měřeny v reálném čase na pěti různých místech v parku.

V mužské dvouhře bude poprvé povolena 10minutová přestávka po třetím setu, když jsou na AO HSS zaznamenány čtyři (4,0) před nebo během prvních tří setů zápasu, který se stal nutnost se zvýšenou závažností australských let.

Australian Open má podle plánu začít v Melbourne 14. ledna 2019.

dimenzování tenisových raket pro juniory

Populární Problémy

Jak oddělit alkohol a vodu. Proces oddělování alkoholu z vody lze provádět několika různými způsoby. Nejznámější metodou je zahřívání smíchané kapaliny. Protože alkohol má nižší teplotu varu než ...

Red-hot Kentucky se vrací domů na velký SEC test proti Auburn v sobotu. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu zdarma.

8. července 1995. V den, kdy jedna z největších postav hry, Steffi Grafová a její úhlavní rivalka, odvážná Španělka Arantxa Sánchez Vicario, odehrála na posvátném trávníku ve Wimbledonu vynikající zápas. Během celého zápasu došlo k tolik zvratům, že to drželo všechny diváky na hraně ...

Cormier vs Miocic 2 a Pettis vs Diaz dělají z UFC 241 jeden z nejlepších PPV roku. Zde je návod, jak sledovat živý přenos všech hlavních bojů o karty online.

Pokud nemáte kabel, můžete se podívat na 12. sérii seriálu Archer naživo nebo na vyžádání ve svém počítači, telefonu nebo jiném streamovacím zařízení.

Zde je návod, jak sledovat živý přenos Duke vs. Auburn na Maui Invitational 2018, včetně možností, pokud nemáte kabel.