Jak se dívat na dokumentární film Ringside online

Prstenové dokumentární hodinky

Getty Kenneth Sims Jr. je jedním ze dvou mladých boxerů vystupujících v dokumentu Ringside.

První řada 'Dokument vznikající devět let sleduje dva mladé muže vyrůstající v Chicagu se snem stát se profesionálními boxery. Premiéru má v pátek 12. června ve 20:30. ET/PT na Showtime.

Pokud nemáte kabel nebo nemáte Showtime, postupujte takto První řada na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Amazon Prime Showtime Channel

Pokud jste předplatitelem Amazon Prime nebo spustíte bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime „Můžete sledovat veškerý obsah Showtime naživo a na vyžádání prostřednictvím kanálu Showtime Channel, který je dodáván se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

živé přenosy seahawks vs vikingové zdarma

Sledujte Showtime na Amazon Prime

Jakmile jsi přihlásil se k Amazon Prime i kanálu Showtime , pak se můžete dívat První řada buď žít tak, jak to vysílá, nebo kdykoli na vyžádání.

U obou možností můžete sledovat na počítači přes web Amazon nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

Showtime Online

Toto je nakonec stejná možnost jako výše, kromě toho, že budete sledovat digitální platformy Showtime instancované Amazonem. Streamovací služba Showtime , který zahrnuje veškerý obsah Showtime naživo a na vyžádání, je dodáván s 30denní zkušební verzí zdarma:

sledujte online hru kovbojů online zdarma

Zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do streamovací služby Showtime, můžete sledovat První řada živě nebo na vyžádání na počítači prostřednictvím webové stránky Showtime nebo na vašem telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Fire TV Stick, Xbox One, Smart TV, Facebook Portal TV nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení.

Sledujte Showtime na FuboTV

Showtime je k dispozici jako doplněk k hlavnímu 95kanálovému balíčku FuboTV. Do vaší bezplatné sedmidenní zkušební verze lze zahrnout balíček hlavních kanálů i doplněk Showtime:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete, můžete buď sledovat První řada naživo, nebo jej můžete kdykoli sledovat na vyžádání. S oběma možnostmi můžete sledovat na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Sledujte Showtime na Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému „Showtime je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí. Pokud jste novým předplatitelem, můžete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi pravidelného Hulu plus doplněk Showtime:

Bezplatná zkušební verze Hulu

badmintonový bodovací systém

Jakmile se zaregistrujete do Hulu a doplňku Showtime, můžete sledovat První řada žijte, jak to vysílá, nebo to můžete sledovat kdykoli na vyžádání.

východní forhendový grip tenis

Můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4 (pouze na vyžádání), Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.


Náhled „Ringside“

První řada zkoumá životy, naděje a sny dvou boxerských nadějí: Destyne Butler Jr. a Kenneth Sims Jr. Téměř deset let německý filmař André Hermann dokumentoval životy těchto dvou mladých mužů a výsledkem je tento 95minutový film. Butler i Sims, kteří vyrostli na chicagské South Side, chtěli být profesionální boxeři již od útlého věku. Hermanna zaujalo odhodlání a odvaha Simů a natočil o něm krátký film v roce 2009. Nakonec se z toho stal letitý projekt.

Film sleduje trajektorii životů a snů těchto mladých mužů a je to neochvějný a hluboce osobní pohled - někdy se srdceryvnými výsledky. Simsovi, který doufal, že se kvalifikuje na olympijské hry 2012 v Londýně, se to nepodařilo, zatímco Butler šel do vězení na čtyři roky poté, co padl mezi špatné lidi a byl zatčen za vloupání do domu. Oba mladí pugilisté si ale prošli svými temnými dny a nyní se oba v současné době věnují boxu.

Prvních párkrát to bylo rozhodně těžké sledovat, jen vědět, kde jsem mohl být, kdybych se vyhnul problémům nebo zůstal na správné cestě, Butler, nyní 25 let starý, řekl o sledování filmu . Teď si to opravdu užívám. Opravdu si mohu sednout a užít si to, a být rád, wow, opravdu jsem šel hodně daleko od toho, kde jsem byl.

Celkově Butler shledal film jako pozitivní zážitek. Je to šílené, ale je to krásný příběh, řekl. Chci, aby se všichni 12. června naladili a poznali nás. Je to opravdu inspirativní příběh a mám pocit, že se dotkne mnoha lidí.

Film také tráví spoustu času zkoumáním vztahů, které má každý mladý muž se svým otcem, a realitou a nebezpečím dospívání na jižní straně Chicaga - města, které oba muži velmi milují.

Film je o boxu, ale je to spíše o každodenním životě a strádání na jižní straně, Řekl Hormann . Sims souhlasí. Můj otec a moje matka mě vždy tlačili, abych byl tím nejlepším, čím jsem mohl být, řekl Sims , nyní 26 a. Chci jen, aby lidé věděli, že vždy dělám maximum a (film) je o městě Chicago. Miluji Chicago. Myslím, že Chicago je nejlepší město na světě.


Populární Problémy

Bench dip je cvičení se střední intenzitou, které využívá vlastní tělesnou hmotnost k posílení tricepsu. Lavičkové poklesy se poměrně snadno učí a lze je provádět téměř kdekoli, což z nich činí skvělé cvičení pro milovníky domácího cvičení. Být...

Barcelona a Atletico Madrid se v úterý setkají na klíčovém zápase La LIga. Pokud jste v USA, můžete sledovat přímý přenos ze zápasu zde.

Adil Kalyanpur Bengaluru, 22. května (IANS) Nejlepší osivo Adil Kalyanpur a nenasazený Nikit M. Reddy z Andhry vstoupili do finále dvouhry chlapců SAT op.

Dominic Thiem hovořil o tom, že fanoušci mají povolení na Vienna Open, což už možná dlouho neplatí. Thiem také hovořil o tom, jak vítězství velkých titulů pomáhá hráčům překonat těžké chvíle na turné.

Také Bopanna měla 5. den 2017 US Open zklamání.