Barack a Michelle Obamovi sledují, jak Coco Gauff zahájila nabídku na US Open s výhrou na nočním zasedání

Devatenáctiletá Američanka v pondělí večer porazila Lauru Siegemundovou 3:6, 6:2, 6:4.Barack a Michelle Obamovi se zúčastnili zápasu US Open Coco Gauff
/

NEW YORK (AP) – Bývalý prezident Barack Obama a jeho manželka Michelle byli na tribuně Arthur Ashe Stadium, aby se podívali Coco Gauff's vítězství v prvním kole na US Open v pondělí večer.

nejlepší místa pro nákup tenisek

Po tomto zápase šla Michelle Obamová na kurt, aby se zúčastnila uctění pocty Billie Jean Kingové u příležitosti 50. výročí US Open, které se stalo první velkou sportovní událostí, na které se ženám vyplácejí stejné odměny.disney plus na samsung tv

Michelle Obamová byla ve Flushing Meadows také loni, když viděla hrát Američana Francese Tiafoea během jeho postupu do semifinále.

Populární Problémy

Raketa Stefanose Tsitsipase se velkolepě rozpadla při jeho šokové ztrátě s Filipem Krajinovičem ve čtvrtečním čtvrtfinále Hamburg Open 2021 v pátek.

Ohio State a Wisconsin se v sobotu setkají na basketbalovém zápase Top 15. Zde je návod, jak sledovat živý přenos ze hry.Nejlepší osivo dosáhlo čtvrtfinále Montreal Masters.

Poté, co byl Indian Wells odložen (nebo zcela zrušen), začíná série ATP Masters pro rok 2021 s Miami.

Djokovič narazil až na dva ve wimbledonských sadbáchVáš průvodce streamováním hry Good Luck Charlie online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.