Přímý přenos Cincinnati vs Iowa: Jak sledovat turnaj NCAA onlineCINCINNATI, OH - 08.12. . (Foto: Joe Robbins/Getty Images)

Seminář č. 7 Cincinnati Bearcats (28-6; vítěz turnaje AAC) se postaví na č. 10 osiva Iowa Hawkeyes (22-11; Big Ten at-large) v jízdě 64 regionů v Nationwide Arena v Columbusu „Ohio jako akce turnaje NCAA pokračuje v pátek odpoledne.Hra je naplánována na začátek ve 12:15 hod. ET a bude vysílána na CBS . Pokud však nemáte kabel, můžete se zaregistrovat k jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu, které vám umožní sledovat CBS na vašem počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení:červené tenisky pro dívky

Amazon PrimeHuluRavens game live stream zdarma

Kromě knihovny streamování na vyžádání typu Netflix nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně CBS (živě na vybraných trzích). Zahrnuty jsou také TNT, TBS a TruTV, což znamená, že můžete sledovat všechny ostatní turnajové hry NCAA.Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos ze hry na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.Náhled Cincinnati vs Iowa

Bearcats porazili č. 11 Houston Cougars 69-57 a vyhráli turnaj AAC minulou neděli, což bylo pro většinu nadšenců považováno za šok. Cincinnati byl silný na konferenci (14-4), ale bojoval proti týmům mimo konferenci (ztráty Ohio State, Mississippi State a Xavier), což pravděpodobně poškodilo jeho nasazení.Hlavní trenér Cincinnati Mick Cronin to ví na postupu v této roční době příliš nezáleží. Bearcats získali na turnaji NCAA 2017-28 osivo č. 2 a nakonec skončili v kole 32 hladovému týmu Nevada Wolfpack pod vedením hlavního trenéra Erica Musselmana.

Na semeni nezáleží. Loni jsme to dokázali. Nemůžete kontrolovat, co se vám stane. Můžete ovládat, jak na to reagujete.

Přestože je Cincinnati pouze semenem č. 7 díky výběrové komisi, existuje několik výhod-konkrétně velmi vítězný zápas proti Hawkeyes v nepříjemném zápase 7-10, stejně jako výhody hraní hry v blízkosti kampusu (107 míle), měli by Bearcats získat datum s osivem č. 2 Tennessee v kole 32.

nejlepší velikost úchopu pro tenisovou raketu

Skvělé pro vaše fanoušky. Měl jsem velké obavy z toho, že mě dopraví na západ. Neustále říkám - užijte si to. Z těchto dětí se vydělává spousta peněz. Je důležité, aby se jejich rodiny mohly k těmto hrám dostat, Cronine řekl novinářům během týdne.

Výbor byl velkorysý ke konferenci Big Ten v této sezóně a celkově získal úžasných osm lůžek, které vedly. Hawkeye vstupují do pátku, když prohráli pět z posledních šesti zápasů, a budou se snažit vyhnout se tomu, aby tento trend pokračoval proti Bearcatům.

Přední střelec Bearcats Jarron Cumberland (18,8 bodu na zápas v této sezóně) se pokouší pomstít prohru z minulé sezóny Nevadě v letošním ročníku. Cumberland a společnost získali v Columbusu dobrou remízu, ale aby to dokázali, budou muset srazit dva vyrovnané defenzivní týmy (Iowa a případně Tennessee).

Vítěz Cincinnati-Iowa se v neděli utká s vítězem Tennessee-Colgate v 32. kole.

jak se naučit tenis sám

Populární Problémy

Stefanos Tsitsipas se utká s Maxime Cressy ve svém zápase druhého kola na US Open 2020. Půjde o vůbec první setkání kariéry této dvojice na turné.

Podíváme se blíže na formu Rogera Federera před jeho posledním setkáním s Martonem Fucsovicsem.

Získejte všechny informace o finále ATP 2019.

May je milovaný trenér Pokémonů. Její hlavní oblečení v sérii Advanced Generation je jednoduché a sportovní. Její vzhled je velmi přístupný - ve svém šatníku určitě najdete některé položky, které potřebujete. Zkopírujte Mayovy dlouhé tmavě modré šortky ....

Zde je podrobný průvodce, jak sledovat nový Paramount+ na vašem zařízení Firestick.

Jak se přestěhovat do Francie. Francie je krásná země plná historie, kultury a vzrušení. Mnoho lidí chce emigrovat do Francie, ať už jde o krátkodobé přemístění nebo o trvalé stěhování. S několika jednoduchými a praktickými kroky ...