Živý přenos Clippers vs Warriors: Jak se dívat online bez kabeluFotografie přes Getty Images Steph Curry of the Warriors (vlevo), Kawhi Leonard of the Clippers (vpravo)Úřadující vítěz Západní konference Golden State Warriors hostí ve čtvrtek večer Kawhi Leonarda a Los Angeles Clippers v prvním zápase základní části v zbrusu novém Chase Center.Začátek hry je naplánován na 22:30. ET a bude vysílán na TNT (pokud hra Bucks vs Rockets trvá dlouho, začátek Clippers vs Warriors bude v televizi NBA). Pokud nemáte kabel, můžete Clippers vs Warriors sledovat prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání:FuboTV

TNT a NBA TV jsou dva z nich Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Clippers vs Warriors na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud nemůžete sledovat živé přenosy, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenávejte to.

Hulu s živou televizíTNT je jedním z 60 a více živých televizních kanálů, které jsou součástí Hulu s živou televizí , který je také dodáván s obrovskou streamovací televizí a filmovou knihovnou Hulu na vyžádání.kde se vzalo tenisové bodování?

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Clippers vs Warriors na vašem počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Přepínejte, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Sling TV

přilnavost podání tenisu

TNT je součástí balíčku Sling Blue Sling TV, který je dodáván se 40 a více živými televizními kanály, zatímco NBA TV je součástí doplňku Sports Extra.

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi Sling TV , a poté můžete sledovat živý přenos Clippers vs Warriors na vašem počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud nemůžete sledovat živě, cloud DVR je k dispozici jako doplněk.

Náhled Clippers vs Warriors

Golden State Warriors odehrají svůj první zápas základní části v novém domově Chase Center ve čtvrtek večer proti Kawhi Leonard a Los Angeles Clippers.

Warriors vyřadili Clippers v prvním kole play-off Západní konference v minulé sezóně, ale oba týmy budou po svém prvním zápase v sezóně 2019-2020 vypadat hodně odlišně.

Poté, co se Durant přestěhoval do Brooklynu, Steph Curry a Warriors zahájí novou éru, ve které se budou snažit dosáhnout svého šestého finále NBA za sebou.

Druhá polovina Splash Brothers, Klay Thompson, může vynechat celou sezónu, protože si rehabilituje z rozervaného ACL, které utrpěl při červnové prohře finále NBA s Toronto Raptors.

Warriors v offseasingu udělali pořádný splash, když získali All-Star D’Angelo Russell. Třiadvacetiletý hráč měl v minulé sezóně s Brooklyn Nets průměr 18 bodů na zápas.

Mezi Curryho a Russella v počátečních pěti Warriors se přidají Draymond Green, Glenn Robinson III a Kevon Looney.

Mezitím se Clippers stali offseasonem uchazeči získáním dvojnásobného finále NBA MVP Leonarda a šestinásobného All-Star Paula George.

Leonard, který v minulé sezóně přivezl Toronto Raptors k prvnímu titulu v historii franšízy, zahájil své působení Clippers ve velkém stylu při premiéře minulé úterý, když získal 30 bodů za vítězství 112-102 nad LeBronem Jamesem a Los Angeles Lakers.

jak počítat tenisové body

George, který přišel do Los Angeles z Oklahoma City Thunder během této offseason, se stále zotavuje z operace obou ramen. V září řekl Ramona Shelbourne z ESPN, že střílí na listopadový návrat.

Líbí se mi, kam postupuje ... Budu mimo předsezónu, řekl George. V říjnu už budu úplně mimo, ale kdo ví? Uvidíme. V rozmezí listopadu je naše cílové datum.

POSLEDNÍ SCHŮZE:
26. dubna 2019 Warriors porazili Clippers 129-110, aby uzavřeli sérii prvního kola čtyři hry na dvě.

ODDS:
Zastřihovače -1
Celkový počet bodů nad/pod: 227


Populární Problémy

Jak najít letní tábory. Letní tábory nabízejí mnoho různých programů s různě dlouhými sezeními po celé léto, včetně nočních programů, denních programů, týdenních zasedání a zasedání, která trvají celé léto ....

Návrat do doby, kdy legendární hráč dokázal, že se všichni mýlili - ještě jednou !.

Zde jsou všechny podrobnosti o tom, jak se dnes večer dívat na online hru Game of Thrones Season 8 Episode 2.

Jak střílet basketbal. Vědět, jak správně střílet basketbal, je nejdůležitější dovednost, kterou musíte zvládnout, abyste mohli hrát hru. V jádru je basketbal jednoduchá hra. Musíte být schopni dát míč do obruče ....

Rafael Nadal má velkou lásku k luxusním jachtám a jeho nová akvizice byla debutována tento víkend. Loď je vybavena funkcemi, které upouštějí čelisti, a může zahanbit jakýkoli pětihvězdičkový hotel.