Delray Beach 2021: Sam Querrey vs Gianluca Mager náhled, head-to-head a predikce

Sam querrey

Sam querrey

Zápas podrobnosti

Svítidlo : (6) Sam Querrey vs. Gianluca Mager

Datum: 9. ledna 2021

Turnaj : Delray Beach Open 2021

Kolo : 16. kolo (druhé kolo)

Místo: Delray Beach, Florida, Spojené státy americké

Kategorie : ATP 250

Povrch : Venkovní hardcourt

Odměna: 349 530 $

Živé televizní vysílání: USA - Tennis Channel


Sam Querrey vs. Náhled Gianluca Magera

Bývalý světový hráč číslo 11 Sam Querrey nastoupí v sobotu ve druhém kole turnaje Delray Beach Open 2021 s Gianlucou Magerem.

V současné době je Querrey 6 ft 6 palce bývalým semifinalistou Wimbledonu. V All 2017 Clubu dosáhl na poslední čtyři v roce 2017 poté, co ve čtvrtfinále vyřadil domácího favorita Andyho Murraye.

Querrey také dosáhl čtvrtfinále Wimbledonu v roce 2016, čímž ohromil Novaka Djokoviče. Querrey, známý svým velkým podáním, které používá k nastavení svých silných úderů do terénu, miluje hraní na amerických tvrdých hřištích a měl by se cítit jako doma v Delray Beach - události, kterou vyhrál v roce 2016.

Gianluca Mager

Gianluca Mager

Mezitím se šestadvacetiletý Gianluca Mager loni dostal do první stovky. Svého prvního finále ATP dosáhl také v roce 2020 na Rio Open - což zahrnovalo vítězství nad Dominicem Thiemem.

V posledních dvou letech došlo v italském žebříčku k velkému skoku. Mager vyhrál 43-23 na Challengers v roce 2019 a vyhrál tři tituly. To není špatné pro někoho, kdo nikdy neměl juniorské hodnocení a kdo do 18 let hrál tenis jen pro zábavu .


Sam Querrey vs. Gianluca Mager hlava na hlavě

Sam Querrey a Gianluca Mager nikdy nehráli jeden na druhém na turnaji ATP, a proto je momentálně stav 0: 0.


Sam Querrey vs. Předpověď Gianluca Magera

Sam querrey

Sam querrey

Sam querrey je v současné době ve zkušební době za porušení protokolů COVID-19 na St. Petersburg Open . Ve svém prvním kole zápas na Delray Beach, Querrey zaznamenal vítězství ve dvou setech nad kolegou Američanem Mackenzie McDonaldem. Byl to jeho první zápas od akce v Petrohradě, který nedávno popsal v rozhovoru , a také jeho první od doby, kdy se stal otcem.

Na druhé straně Gianluca Mager zaznamenal při svém prvním kole odvážné vítězství. Ital porazil Ryana Harrisona 3: 6, 6: 1, 6: 4, aby si zajistil postup do osmifinále.

Querrey bude doufat, že jeho první podání bude fungovat, zatímco Mager se bude snažit prodloužit shromáždění, kdekoli to bude možné. Ital se pohybuje po hřišti docela dobře a může přežít mnoho hráčů v bitvě o oslabení.

sálová raketa

Je pravděpodobné, že se jedná o vyrovnanou soutěž, ale Querrey by měl být schopen obstát, a to především díky síle svého podání.

Předpověď: Sam Querrey vyhrál ve třech setech.

Populární Problémy

Jak zvýšit fyzickou aktivitu u dětí. Zdůrazňování důležitosti fyzické aktivity v dětství buduje základ pro to, aby vaše děti vyrostly ve zdravé dospělé. S tolika elektronickými pomůckami zabavte své dítě ...

Pokud nemůžete sledovat Super Bowl LIII naživo, můžete DVR nahrávat a nahrávat nebo sledovat jeho přehrávání na vyžádání, i když nemáte kabel.

Nick Kyrgios byl pro Davida Ferrera příliš dobrý, když si ve finále v Cincinnati domluvil schůzku s Grigorem Dimitrovem.

Jak vyhodnotit řeč. Vyhodnocení řeči někoho jiného a poskytnutí zpětné vazby je skvělý způsob, jak zlepšit své vlastní řečnické dovednosti, ale na co byste se měli zaměřit? Tento wikiHow vás naučí, jak aktivně poslouchat řeč, ...

Podpora tisku, také nazývaná držení tisku, je variací režijního lisu a je skvělá pro zpestření dlouhodobé rutiny silového tréninku. Cvičení podpory obvykle provádějí pokročilí cvičenci síly, ale ...