Dominic Thiem prozradil, že má domácí kuřata, která jsou někdy „zabita jeho psem“, říká, že by chtěl být na jeden den Rafael Nadal

Dominic Thiem

Dominic ThiemDominic Thiem se během svého krátkodobého pobytu na dubajském tenisovém šampionátu zúčastnil zasedání Otázky a odpovědi, kde prohrál ve svém úplně prvním zápase s Lloydem Harrisem. Thiem poskytl fascinující a veselé odpovědi na zábavné otázky, včetně jedné o svých kuřatech.Když byl Rakušan požádán, aby uvedl tři věci, které lze vždy najít v jeho lednici, pojmenoval tři každodenní potraviny:kvíz o tenisových raketách
'Vejce z mého vlastního kuřete, Red Bullu a nějaké pikantní omáčky,' řekl Thiem.

Zdálo se, že tazatel byl první položkou zaskočen a rozhodl se sondovat dále. Když se 27letého Dominica Thiema zeptal, zda skutečně má své „vlastní kuře“, vesele prohlásil, že má kuřata jako domácí mazlíčky.

Thiem dále uvedl, že jeho kuřata někdy zabije jeho další mazlíček - pes jménem Hugo. Někteří z nich ale přežijí hněv jeho psa a nakonec si splní své délky života - což naznačuje, že Thiem nepoužívá svá kuřata na maso.

'Ano, jsou to domácí mazlíčci, ano,' řekl Thiem. „Někdy nepřežijí, zabije je můj pes. Ale kromě toho mohou žít, dokud nezemřou sami od sebe. '

Vzhledem k tomu, že Thiem je známý svými obavami o životní prostředí a že často vyjadřuje svou touhu stát se po odchodu do důchodu vegetariánem, není divu, že má tolik domácích mazlíčků.

kde mohu zdarma sledovat chodící mrtvé

Během interakce byl Dominic Thiem také požádán, aby si vybral jednoho hráče, kterým by chtěl být na jeden den. Thiem bez mrknutí oka pojmenoval Rafael Nadal .

Rafael Nadal a Dominic Thiem

Rafael Nadal a Dominic Thiem

'Rafa,' odpověděl Thiem jednoduše.

Thiemova volba nebyla překvapivá, vzhledem k tomu, že se již dlouhou dobu snaží napodobit „krále hlíny“ a získat trofej Roland Garros.

Dominic Thiem říká, že v zápase používá pět raket a že mu chybí zima v Rakousku

Dominic Thiem vzal také několik dalších otázek, od požadavků na raketu až po nákupní zájmy v Dubaji.

Prodám dřevěné tenisové rakety

Když byl Thiem požádán, aby pojmenoval své oblíbené aspekty Dubai Open, odpověděl:

„Všechno, víš. Je to příjemné prostředí, velmi pěkné počasí a hotel a místo v jednom. Je to velmi pohodlné. '

Poté byl Rakušan požádán, aby pojmenoval něco, co najdete pouze v Dubaji, ke kterému řekl: „Nejvyšší budova na světě“. Thiem měl na mysli novodobý architektonický zázrak Burj Khalifa, který stojí v neuvěřitelných 828 metrech.

Dominic Thiem dále prozradil, že se během výluky v roce 2020 naučil „trochu vařit“ a že jazyk, který si nejvíce osvojuje, je španělština. A při nakupování v Dubaji bez cla Thiem obvykle končí nákupem „slunečních brýlí“.

Dominic Thiem používá v zápase pět raket.

Dominic Thiem používá v zápase pět raket.

Úřadující šampión US Open dále tvrdil, že na zápas potřebuje kolem pěti raket, a zároveň zmínil, že denně tráví na tenisovém kurtu zhruba tři hodiny.

Thiemův život tenisového hráče vyžaduje, aby cestoval nepřetržitě, a tak ho často na delší dobu držel mimo domovské Rakousko. Sedmadvacetiletý muž prozradil, že mu často chybí rakouská „zima a sníh“.

Populární Problémy

Rafael Nadal vede balíček na Paris Masters 2020 a hledá svůj první titul ve francouzském hlavním městě. Ve slosování figurují také Stefanos Tsitsipas, Daniil Medvedev, Alexander Zverev a Andrey Rublev.

Dnešní basketbalový zápas Northern Iowa vs Valparaiso není v televizi, ale můžete jej sledovat online naživo.

Jak přestat plýtvat životem. Je opravdu snadné ztratit pojem o čase, zvláště pokud trávíte hodně času telefonem nebo sledováním televize. Vytěžit maximum ze svého života se může zdát zdrcující, ale není se čeho bát! ...

Terapie za studena je také známá jako kryoterapie a je to metoda používaná ke snížení bolesti a otoku při úrazech bezprostředně po jejich vzniku. Existuje mnoho forem chladu a ledu, které lze použít na místo poranění, což činí z terapie chladem univerzální ...

Tennessee a stát Florida se v pátek setkají na Emerald Coast Classic. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.