Jak sledovat speciální akci „30 Rock“ online bez kabelu

Jak se dívat na ceny Tony online zdarma

Getty Tina Fey se účastní 2018 Tony Awards Meet The Nominees Press Junket 2. května 2018 v New Yorku.

The 30 Rock reunion special will air Čtvrtek 16. července ve 20 hodin ET/19:00 CT na NBC. The oficiální popis reunionu zní: V rámci jednorázové speciální akce, na které se představily všechny milované postavy z původní série, se Liz Lemon a Jack Donaghy znovu setkali s týmem TGS, aby pomohli Kennethu Parcellovi s prezentací inzerenta.

pravidla pro tenisovou dvouhru

Pokud nemáte kabel, postupujte takto 30 Rock speciální setkání ve vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte NBC na FuboTV

NBC (živé na většině trhů) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat 30 Rock reunion special live na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat 30 Rock opětovné setkání speciálního na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jeho uzavření, i když to nezaznamenáte.

jak na stolní tenis

Sledujte NBC na Hulu pomocí živé televize

Součástí je NBC (živé na většině trhů) Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání. Se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí můžete okamžitě sledovat:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat 30 Rock reunion special live na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím Aplikace Hulu.

holenní dlahy tenis

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV je dodáván s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která bude obsahovat 30 Rock reunion special after it airs) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

Sledujte NBC na Sling TV

NBC (živě na vybraných trzích) je jedním ze 47 živých televizních kanálů zahrnutých v balíčku Sling Blue od Sling TV. První měsíc to stojí 20 $ (poté 30 $ za měsíc), což z něj činí Sling nejlevnější streamovací službu s NBC, pokud plánujete dlouhodobé udržení:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat 30 Rock reunion special live na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Mnoho partnerských stanic NBC nebude ve čtvrtek speciál vysílatHrát si

Podívejte se na Must-See Reunion of the Summer-30 Rock: Jednorázový speciál 30 Rock se vrací se zbrusu novým speciálním setkáním, ve kterém se představí Tina Fey, Alec Baldwin, Tracy Morgan, Jane Krakowski, Jack McBrayer a další. Sledujte 30 Rock: Jednorázový speciál ve čtvrtek 16. července v 8/7c na NBC, streamování další den na Peacock. Přihlaste se k odběru Více: bit.ly/NBC30Rock Kupte si nyní 30 Rock DVD série Complete Series:… 2020-07-10T17: 00: 12Z

Hodinový speciál je účtován jako jednorázová událost a bude obsahovat většinu původního hlavního obsazení, včetně Tiny Fey (Liz Lemon), Tracy Morgan (Tracy Jordan), Jack McBrayer (Kenneth Parcell), Jane Krakowski (Jenna Maroney) a Alec Baldwin (Jack Donaghy). Jako Parky a rekreace speciální, 30 Rock Reunion bylo natočeno na dálku a bude sledovat postavy, jak se přizpůsobují životu v karanténě během pandemie COVID-19.

druhy tenisových služeb

Ačkoli je shledání uvedeno na NBC, mnoho z největších pobočkových stanic sítě nebude tento speciál vysílat, podle Sup. Gray Television, Hearst, Nexstar, Tegna a Sinclair Broadcast Group se rozhodly vysílání této události odmítnout, což znamená, že téměř polovina země nebude moci ve čtvrtek speciál sledovat.

Protože speciál shledání bude také sloužit jako událost NBC Upfront na podporu spuštění Páv “, Streamovací služba NBC, mnoho poboček NBC bylo proti vysílání epizody. Podle společnosti Vulture se přidružené skupiny domnívaly, že shledání je pro novou streamovací platformu společnosti Peacock příliš velkou propagací, a tak se z opětovného shlednutí odhlásili.

The 30 Rock reunion speciální premiéry čtvrtek 16. července ve 20 hodin ET na NBC. Do té doby zde můžete držet krok se všemi nejnovějšími zprávami o televizním vysílání a zábavě.


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat film „The Sims Spark'd“ online, i když nemáte kabel.

Video: trailer Wimbledonu 2013

Ať už používáte tenisové míčky jako hračku pro svého psa nebo jste vášnivý tenista, čas od času se pravděpodobně dost zašpiní. Tenisové míčky můžete prát ručně nebo v pračce. Naplňte kbelík nebo dřez teplou vodou ....

Pohled zpět na 5 největších wimbledonských finále vůbec.

Neohrožená Markéta Vondroušová na 233 pozicích zakončila pozoruhodný týden ve velkém stylu vítězstvím na Ladies Open Biel Bienne.

Vítězové Jets pořádají v neděli akci 4-2 Bills v 7. týdnu akce NFL. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry, pokud nemáte kabel.