Jak sledovat turnaj ACC 2020 online bez kabelu

Hodinky ACC Tournament 2020

Getty Duke Blue Devils jsou na turnaji ACC osivem č. 3.

Turnaj ACC začíná v úterý v Greensboro Coliseum v Greensboro v Severní Karolíně.

podpora pro tenisový loket

První dvě hry turnaje se odehrají v síti ACC a zbytek na ESPN nebo ESPN2. Kompletní jízdní řád najdete níže.

Pokud nemáte kabel, můžete každou hru ACC Tournament sledovat živě na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících streamovacích služeb bez kabelového přenosu:

Poznámka: Heavy může vydělávat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Hulu s živou televizí

ESPN, ESPN2 a ACC Network patří mezi Hulu With Live TV obsahuje více než 60 živých televizních kanálů , který je také dodáván s rozsáhlou knihovnou televizních pořadů, filmů a exkluzivních produktů Hulu na vyžádání:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete sledovat živý přenos všech her ACC Tournament na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV , Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu. Můžete také sledovat aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Sling TV

Balíček Sling Orange Sling TV (32 kanálů) obsahuje ESPN a ESPN2, zatímco doplněk Sports Extra (17 kanálů) obsahuje síť ACC. Sling je nejlevnější streamovací služba s kanály ESPN, pokud ji plánujete udržet dlouhodobě, ale přichází také s bezplatnou zkušební verzí, která trvá do 15. března:

nejlepší loketní ortéza na zánět šlach

Zkušební verze Sling TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete všechny hry ACC Tournament sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV. Můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodáván s 10 hodinami cloudového úložiště DVR.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Všechny obsahují ESPN a ESPN2, zatímco balíčky Max, Choice, Xtra a Ultimate zahrnují síť ACC. Balíček Max je dodáván se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

live stream Clippers vs Spurs

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos všech her ACC Tournament na vašem počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV , Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.


Plán turnaje ACC 2020

datum Hra Čas zahájení (ET) Televizní kanál Živý přenos
Středa, 10. března Wake Forest vs Pitt 16:30 Síť ACC Hulu s živou televizí
Středa, 10. března Va Tech vs UNC 7 hodin večer. Síť ACC Hulu s živou televizí
Středa, 11. března Clemson vs Miami Poledne ESPN Hulu s živou televizí
Středa, 11. března Stát NC vs Wake/Pitt 14:30 ESPN Hulu s živou televizí
Středa, 11. března Notre Dame vs BC 7 hodin večer. ESPN2 Hulu s živou televizí
Středa, 11. března Syracuse vs VT/UNC 21:30 ESPN2 Hulu s živou televizí
Thur, 12. března FSU vs Clem/Miami 12:30 hod. ESPN/2 Hulu s živou televizí
Thur, 12. března Duke vs TBD 3 hodiny odpoledne. ESPN/2 Hulu s živou televizí
Thur, 12. března Virginie vs ND/BC 7 hodin večer. ESPN/2 Hulu s živou televizí
Thur, 12. března Louisville vs TBD 21:30 ESPN/2 Hulu s živou televizí
Pá, 13. března Semifinále 1 7 hodin večer. ESPN/2 Hulu s živou televizí
Pá, 13. března Semifinále 2 21:30 ESPN/2 Hulu s živou televizí
So, 14. března Mistrovství 20:30 ESPN Hulu s živou televizí

Náhled turnaje ACC 2020

Florida State Seminoles jsou čerstvě z vítězství ve svém prvním šampionátu pravidelné sezóny ACC za tři desetiletí a budou favority na vítězství na turnaji. Virginie Cavaliers, Duke Blue Devils a Louisville Cardinals jsou také silnými kandidáty na turnajové mistrovství. Zde je pohled na každé shody závorek:

Č. 12 Wake Forest a č. 13 Pittsburgh odstartuje věci v úterý. Demon Deacons měl v základní části průměrně 73,3 bodu na zápas, což bylo pátý v ACC . Wake Forest porazil Duka 25. února v thrilleru s dvojnásobným prodloužením, ale prohrál své poslední dvě hry a do této hry vstoupil tak trochu smykem. Pitt od 8. února nevyhrál, což znamená pokles posledních sedmi zápasů. Panteři však mají lepší obranu a umožňují 68,7 bodu na zápas, zatímco Demon Deacons vzdávají 77 bodů za soutěž, což byl nejhorší na konferenci .

Č. 11 Virginia Tech převezme č. 14 Severní Karolina ve druhém zápase v prvním kole. Hokies dokončil sezónu jít 2-10 v jejich posledních 12 her. Tar Heels jsou čerstvě z těžce vybojované prohry s Duke minulou sobotu. UNC získává 73,3 bodu za zápas, což je čtvrté místo v ACC, ale mají značné problémy s obranou, takže 75,1 bodu za zápas. Hokies získávají 65,2 bodů za soutěž a umožňují 69,7 hry soupeřovým týmům. Tar Heels vyhráli tři rovně před pádem Dukeovi, takže tento by měl být zajímavý.

Č. 8 Clemson a č. 9 Miami odstartuje druhé kolo turnaje. Clemson má v této sezóně tři vítězství proti hodnoceným týmům a všichni jsou na tomto turnaji (vévoda, FSU a Louisville), takže tygři jsou schopni kdykoli vyřadit kohokoli. Hurricanes mají tři hráče, kteří bodují ve dvouciferných číslech, vedených strážcem Chrisem Lykesem, který má na kontě 15,2 bodu na zápas, ale jejich obrana byla děravá. Hurricanes vzdali v základní části průměrně 75,1 bodu na zápas, zatímco Tigers povolili jen 66,3, což bylo třetí v ACC .

Č. 5 Stát NC potká vítěze zápasu č. 12 Wake Forest/ č. 13 Pittsburgh. Wolfpack získává jen něco málo přes 71 bodů za hru, přičemž vzdává jen něco málo přes 71 bodů za hru. NC State se během základní části proti hodnoceným týmům umístil 1: 5, takže ještě nemusí pravidelně vyhrávat velké zápasy. Tento turnaj bude tedy pro Wolfpack docela zkouškou.

sukně tenisty

Č. 7 Naše paní se postaví proti č. 10 Boston College ve druhém kole. Eagles ukončili sezónu ztrátou pěti v řadě, zatímco Fighting Irish vyhráli čtyři z posledních šesti. Notre Dame má čtyři hráče, kteří zaznamenávají 10 a více bodů za zápas, v čele s útočníkem Johnem Mooneym, který v průměru dosahuje dvojnásobku: 16,5 bodu a 12,8 doskoku, z nichž oba vedou tým. Irové a Orli si rozdělili sérii sezón, přičemž každý tým vyhrál na silnici.

Č. 6 Syrakusy převezme vítěze č. 11 Virginia Tech/č. 14 Hra v Severní Karolíně. Orange jsou druhý v ACC při bodování vsítil 73,7 bodu na zápas. Syracuse ke konci základní části trochu klopýtl a ztratil pět z posledních osmi. Orange prohráli s UNC ve svém jediném zápase v této sezóně a rozdělili se s Virginia Tech, vedli 1: 1.

Č.1 Stát Florida zahraje vítěze bitvy č. 8 Clemson/ č. 9 Miami. FSU vyhrál šest ze svých posledních sedmi her a je pravděpodobně nejvyrovnanějším týmem na turnaji. Seminoles jsou pouze tým v ACC umístit v první pětce na konferenci v bodování útoku i bodování obrany.

Č. 2 Virginie se utká s vítězem hry č. 7 Notre Dame/ č. 10 Boston College. Cavaliers chlubit se nejlepší obranou v zemi, což umožňuje pouhých 54,2 bodů na hru. Virginia to dokázala s obranou po celou sezónu a tento turnaj by se neměl lišit. V každé soutěži však získávají pouze 57,7 bodu, což je naposledy v ACC .

Č. 4 Duke's soupeř je TBD, stejně jako č. 3 Louisville . Modří ďáblové mají druhý nejlepší přestupek národa , když získali 82,5 bodu na zápas, ale během sezóny se několikrát ukázali jako zranitelní. Vernon Carey Jr. je vedoucím hráčem Blue Devils a připsal si 17,8 bodu na zápas. Pokud jde o Tygry, prohráli čtyři z posledních sedmi, čímž zakončili sezónu na nepříliš vysoké notě. Louisville měl během základní části druhou nejlepší obranu v ACC, což soupeřům umožňovalo pouhých 65,8 bodu za soutěž.


Populární Problémy

Strýc Rafaela Nadala se domnívá, že světové č. 2 by nevadilo, kdyby Neapol zlepšila Barcelonu. Miguel Angel Nadal je bývalý hráč Barcelony, ale ví, že jeho synovec je zarytým fanouškem Realu Madrid.

Venus (L) a Serena Williams London, 19. června (IANS): Sestry Williamsové - Venus a Serena - ovládly wimbledonské ženy si.

Nick Kyrgios má šanci čelit 28dennímu zákazu činnosti, pokud do února uloží další pokuty.

Od Jessicy Simpsonové po Paris Hiltonovou, Mariah Careyovou nebo dokonce Beyoncé, každá z těchto celebrit má své vlastní způsoby, jak být báječná. Nyní se můžete naučit, jak být jako jedna z těchto slavných divas a přitom být stále svým báječným já. Být ...

Roddick má pocit, že trofeje jej nedefinují jako osobu.