Jak se dívat na Army vs Buffalo BasketballGetty

Basketbalové mužstvo Buffalo Bulls bude v sobotu hostit Army Black Knights v Alumni Arena.

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Jak se dívat na Army vs Buffalo

Hra (čas zahájení ve 14:00 ET) nebude nikde v televizi, ale můžete jej sledovat živě na ESPN+

Získejte ESPN+

tenisky nike bling

ESPN+ je služba digitálního streamování od ESPN, která má v této sezóně exkluzivní pokrytí více než 1 500 vysokoškolských basketbalových her a další živé sporty každý den, všechny dokumenty 30 za 30 a další originální obsah (video i písemný), vše za 4,99 $ za měsíc.

Nebo pokud chcete také novou streamovací službu Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což přináší úsporu 25 procent.

recenze tenisek

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, pak můžete sledovat Army vs Buffalo naživo na svém počítači prostřednictvím ESPN.com, nebo na telefonu (kompatibilním s Androidem a iPhone), tabletem, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastem, PlayStation 4, Xboxem Jedno nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Náhled Army vs Buffalo

Bulls si v neděli polepšili na 6-3, čímž překonali dříve neporaženého DePaul Blue Demons 74-69 na silnici.

Buffalo vystřelilo pouze 26 ze 70 (37,1%) z pole a otočilo míč 19krát, ale ovládlo desky a překonalo DePaula 53-40 (17-10 na útočném skle).

Strážce Bulls Jayvon Graves při střelbě na 8 ze 14 klesl o 21 bodů a zaznamenal 7 doskoků.

O dnešním úsilí těchto kluků nemohu říci dost, řekl podle školy trenér Buffala Jim Whitesell. webové stránky atletického oddílu . Myslel jsem, že naši trenéři a náš skautský tým odvedli vynikající práci, která nás připravila na úspěch, a tým tam vyšel a provedl herní plán proti vynikajícímu týmu DePaul.

Graves má v průměru 17,1 bodu na zápas, vede tým a řadí se na čtvrté místo mezi hráči MAC, aby dosáhl 5,8 doskoků a 2,4 asistencí.

Dny před vítězstvím DePaul Whitesell řekl The Spectrum, že Gravesův odchod vynikl, když Býci nabírali stráž.

Když jsem ho viděl v AAU, jeho hra se mi moc líbila, ale největší věc je, že jsem si myslel, že ví, jak přihrát míč, řekl Whitesell podle Spektrum . Myslím tím, že jsem věděl, že dokáže skórovat, ale jde o to, že měl dobré přirozené instinkty, aby zlepšil své spoluhráče

tenisové míčky v sušičce s péřovou bundou

V minulé sezóně se Graves umístil na čtvrtém místě v týmu, za třemi z pěti seniorů, kteří od té doby promovali.

můžete získat espn v roce

Vím, že moje hra může mluvit sama za sebe, řekl Graves před vítězstvím nad Modrými démony, podle The Spectrum. Ale domnívám se, že příkladem může být vedení [převzetí vlastnictví] [je místo, kde se musím zlepšit].

Dodal: [Chci] být hlasitější a jít příkladem. [Budu] dýchat první na podlaze [a] poslední, kdo odejde.

Black Knights jsou ve dvouhře smyku, naposledy prohráli s Merrimack Warriors 69-60 na cestě a klesli na 4-5 za rok.

Armádní senioři Matt Wilson, útočník, a Tommy Funk, strážný, získali 18 kusů, remizovali o hru vysoko. Wilson vedl všechny účastníky s 11 doskoky.

Přestože Funk při porážce nezaznamenal asistenci, vede všechny hráče Patriot League s 6,3 asistencí na zápas. Bucknell junior guard Jimmy Sotos je na druhém místě se 4,2 desetníky na soutěž.

Funk vede tým v bodech na zápas (14,2) a řadí se na druhé místo za Wilsona s 5,1 doskoky na zápas.

Jen tam chodím soutěžit a vyhrávat se svými spoluhráči, řekl Funk v listopadu podle Burlington County Times . Je to tak, jak jsem byl celý svůj život. Ať je to cokoli, vždy chci vyjít na vrchol.


Populární Problémy

Zde je návod, jak streamovat novou minisérii History Channel 'America: Our Defining Hours' online bez kabelu.

Najděte si perfektní tenisový ručník, který vám na hřišti zůstane v suchu a pohodlí. Zjistěte, co hledat a prohlédněte si náš výběr ručně vybraných oblíbených položek.

Rozhodčí, také nazývaní sportovní funkcionáři, jsou zodpovědní za zajištění toho, aby pravidla hry byla spravedlivě a spravedlivě vynucována a aby hráči zůstali v bezpečí. Většina konkurenčních sportů, včetně fotbalu, tenisu, plavání a fotbalu, ...

Jak vymačkat vejce, aniž byste ho rozbili. Je možné vymačkat vejce tak tvrdě, jak jen to jde, aniž byste ho rozbili? Odpověď je ano! Všichni jsme se naučili tvrdě (a nepořádně), že vejce mohou být křehká, ale navzdory jejich pověsti ...

Turnaj, událost WTA a ATP250, je první v tomto roce.

ATP Johannesburg Challenger: Prakash Amritraj dosáhl semifinále čtyřhry