Jak se dívat na Ball State vs San Jose State Football without Cable

Hodinky San Jose State vs Ball State

Getty Quarterback Nick Starkel ze San Jose State Spartans.

Devatenáctka San Jose State Spartans (7-0) nastoupí ve čtvrtek v Arizonské míse na Arizona Bowl na Ball State Cardinals (6-1).

Hra začíná ve 14 hodin. ET a budou vysílány na národní úrovni na CBS. Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak sledovat živý přenos Ball State vs San Jose State online:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Amazon Prime

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat živý přenos CBS na kanálu Prime CBS All-Access . Amazon Prime i CBS Channel si můžete zdarma vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:

Bezplatná zkušební verze Amazon Prime CBS

profesionální tenisté

Jakmile se zaregistrujete do All-Access Channel Prime CBS, Ball State vs San Jose State můžete sledovat živě v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta. Nebo můžete sledovat na počítači přes web Amazon .


FuboTV

Můžete sledovat živý přenos CBS (live na většině trhů) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

bude mít rok disney plus

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Ball State vs San Jose State můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Ball State vs San Jose State můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

loketní opěrný popruh

CBS All-Access

To je nakonec stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, pouze místo na Amazonu budete sledovat digitální platformy CBS. Přímý přenos z vašeho místního kanálu CBS můžete sledovat prostřednictvím služby CBS All-Access, která je dodávána se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Bezplatná zkušební verze CBS

Jakmile se zaregistrujete do CBS All-Access, Ball State vs San Jose State můžete sledovat živě v aplikaci CBS na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS All Access.


Náhled státu Ball vs San Jose

Sparťané letos dali 30,9 bodu za ofenzivu a hráli relativně čistý míč, aniž by celou sezónu prohrávali. Stát San Jose získal průměrně 442,9 yardů na zápas v ofenzívě, s obranou, která umožnila 17,9 bodů za hru a 14 přistání proti nepřátelským přestupkům.

z bílých tenisek

Zápasník San Jose State Nick Starkel má po přestupu z Arkansasu dobrou sezónu, dokončil 65% svých přihrávek na 1 906 yardů, 16 přistání a čtyři zachycení. Rozehrávač Sparťanů nedávno hovořil o svém vztahu s hlavním trenérem Brentem Brennanovým a o tom, jak mu to pomohlo vzkvétat a přizpůsobit se.

Před každou hrou řekl Starkel v telefonickém rozhovoru s San Francisco Chronicle minulý týden ke mně přijde, obejme mě a řekne mi přesně tuto větu: „Jsi přesně tam, kde máš být.“ A když se vám trenér dívá do očí se vší vážností a říká vám to je těžké nemít nejvyšší sebevědomí jít do hry.

Nick měl vždy velký talent na paži. Je to jeden z nejjednodušších vrhačů, jaké jsem kdy viděl. Brennan řekl o svém quarterbackovi a dodal: Všechno dobré, co můžeš říct o člověku, bych řekl o Nickovi.

Pokud jde o Cardinals, do této hry vstupují vítězové šesti rovných, s quarterbackem Drew Pitt házení na 1947 yardů, 16 přistání a šest zachycení v sezóně. Tým se na tuto příležitost připravoval celou sezónu a vstoupí do hry 9,5 bodové smolaři .

(Hraní v Arizonské míse) je pro náš program obrovskou příležitostí, řekl trenér Ball State Mike Neu: prostřednictvím CBS Sports . Do té doby je třeba odvést hodně tvrdé práce a potkat velkého soupeře ve státě San Jose. Moc se těšíme. Čeká nás mnoho dobrých příprav na několik příštích dní, než budeme mít příležitost odejít.

Jak se ukazuje, počasí může být také faktorem této hry.

profesionální tenisové zápasy

První věc, když jsme to zjistili (když bylo oznámeno shledání mísy), viděli jsme, že v Tucsonu bylo 76 stupňů, řekl Neu: podle The Washington Post . První věc, kterou musíme s našimi mladými muži komunikovat, je hydratace. Teď to začíná. Jak moc teplo ovlivní hráče v tomto, bude možné sledovat, zejména pro Cardinals, kteří budou pocházet z mnohem méně mrazivých teplot v Indianě.


Populární Problémy

Francouzská tenisová federace (FTF), organizátoři osamělého antukového hřiště, French Open, známého také jako Roland Garros, a All India Tennis Association (AITA) v úterý zahájily v Indii Rendez-Vous à Roland-Garros.

Rafael Nadal zaujal fanoušky po celém světě svými neuvěřitelnými raketovými schopnostmi, ale Španěl nedávno ukázal, že je schopen pobavit i s míčem u nohou.

UFC 251 je vybaven skládanou hlavní kartou. Zde je návod, jak sledovat PPV na televizi, počítači, telefonu, Roku, Firesticku nebo jiných zařízeních.

Světová jednička, Rafael Nadal ve čtvrtek předvedl svého zásadního nikdy neříkajícího ducha proti svému wimbledonskému soupeři Lukasovi Rosolovi. Hraje v jeho.

Statistická analýza žebříčku ATP na konci roku, když jsme na závěrečné akci Masters roku před finále.

Druhá nasazená Angelique Kerberová se ve finále dvouhry žen na US Open utká s desátou nasazenou Karolinou Plíškovou.