Jak se dívat na Batwoman Season 2 bez kabelu

Batwoman - Co se stalo Kate Kane? Na snímku: Javicia Leslie jako Batwoman

CW Batwoman - Co se stalo Kate Kane? Na snímku: Javicia Leslie jako Batwoman

je ping pong a stolní tenis totéž

Po docela bouřlivé offseason, Batwoman je zpět na CW, premiéru své druhé sezóny má v neděli 17. ledna ve 20 hodin. ET/PT.

Pokud nemáte kabel, můžete jej sledovat zde Batwoman Sezóna 2 online zdarma:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos CW (živě na vybraných trzích) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat Batwoman živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


Hulu s živou televizí

Můžete sledovat živý přenos CW (živě na vybraných trzích) a více než 65 dalších televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžeš se dívat Batwoman žít v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který poskytuje máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).


YouTube TV

Na YouTube TV můžete sledovat CW (živě na vybraných trzích) a více než 80 dalších televizních kanálů:

Získejte YouTube TV

Jakmile se zaregistrujete do YouTube TV, můžeš se dívat Batwoman živě v aplikaci YouTube , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Apple TV, Chromecastu, Fire TV, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Můžete také sledovat na počítači přes TV.YouTube.com .

Pokud se nemůžete dívat naživo, přichází s přiloženým DVR.


Ukázka 2. série „Batwoman“

Zatímco Batwoman měl pauzu mezi první a druhou sezónou, vedoucí herečka Ruby Rose byla ze série vypuštěna a nahrazena Javicia Leslie jako Ryan Wilder, nová postava, která převezme plášť Batwoman.

Popis CW pro novou sezónu zní:Hrát si

Batwoman | Trailer k sezóně 2 | CW Batwoman má premiéru v neděli 17. ledna. Streamujte další den zdarma pouze na CW! REGISTRACE: go.cwtv.com/YTSubscribe O BATWOMANOVI: Ve městě zoufalém po zachránci musí Batwoman nejprve překonat své vlastní démony, než přijme výzvu být symbolem naděje Gothamu. Spojte se s BATWOMAN online: Like BATWOMAN na Facebooku: facebook.com/CWBatwoman Sledujte BATWOMAN na Twitteru: twitter.com/CWBatwoman… 2020-12-10T17: 00: 02Z

Kate Kane (Ruby Rose) nikdy neplánovala být novou vigilante Gothamu, ale protože Batman chybí a město je v zoufalství, Kate se vyzbrojila vášní pro sociální spravedlnost a arzenálem špičkových technologických zbraní, které stoupají stinnými ulicemi Gothamu jako Batwoman. Na konci první sezóny vyhlásil Crows Commander Jacob Kane (Dougray Scott) Batwoman válku a přinutil všechny kolem sebe zvolit si strany.

jak číst tenisové výsledky

Mezitím se Batwomanova úhlavní nemečka Alice (Rachel Skarsten) zaměřuje na získání jediné věci, která může netopýra sundat, a pomocí svého bývalého nejlepšího přítele Bruce Wayna Tommyho Elliota, který zatím terorizuje město, se snaží vytáhnout svůj nejpodivnější plán. padouch Hush. Druhá sezóna začíná velkým měničem her, který navždy změní Gotham a The Bat Team.

Jak se prach usazuje, Batwoman má vše, co pracuje proti ní - včetně nedávno uniklé darebácké galerie darebáků - a každý se na ni přijde podívat ve zcela novém světle. Alice se setká se svým protějškem, když se zaplete s nebezpečným nepřítelem ze své minulosti, který přesně ví, jak se živit její zranitelností. Když se Luke (Camrus Johnson) a Mary (Nicole Kang) ocitnou jako pomocníci, jejich dynamika otřese romantikou. Mezitím bude začínající vztah Sophie (Megan Tandy) a Julie (hostující hvězda Christina Wolfe) čelit své první skutečné zkoušce a přiměje Sophie zpochybnit vše, o čem si myslela, že je pravdivá.

Premiéra ve druhé sezóně se ptá, co si každý říká v názvu: Co se stalo Kate Kane? a jeho popis škádlí, zatímco Kateovi přátelé a rodina stále doufají, že se Kate ještě může najít, 25letý bezdomovec jménem Ryan Wilder narazí na Katein boj.

Potom ve druhé epizodě s názvem Prior Criminal History a odvysílání 24. ledna, Po jejím rychlém roztočení v Batgearu, se Ryan Wilder vrací čelit každodenním výzvám života jako ona sama; Alice má nový, nevyzpytatelný plán, jak získat pozornost Gothamu i Safiyaha; Ryan se poprvé setká tváří v tvář s Alicí.

Batwoman vysílá v neděli ve 20 hodin ET/PT na CW.


Populární Problémy

'Bojíš se tmy?' se vrací do televize jako restartovaná minisérie v pátek 11. října v 7/6c na Nickelodeonu.

Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak můžete sledovat nové epizody 13. série seriálu „Married at First Sight“ online.

Video: Hlavní body remízy Davis Cupu mezi Švýcarskem a Srbskem

Jak prát boty v pračce. Pokud se vaše boty začaly velmi špinavě nebo páchnout, možná je budete moci osvěžit v pračce. Plátěné nebo plené boty lze snadno prát v jemném cyklu a poté sušit na vzduchu. Nedělej ...

Zde je návod, jak sledovat kriketový zápas Irsko vs. Západní Indie ve Spojených státech.

Jak natáhnout manžetu rotátoru. Rotátorová manžeta je choulostivé místo ve vašem rameni, kde čtyři svaly tvoří manžetu kolem vaší paže. Rotátorová manžeta vám pomáhá zvedat a otáčet paží a při pohybu paže udržuje rameno stabilní ....