Jak sledovat dokument Belichick a Saban HBO online bez kabelu

Bill Belichick a Nick Saban se představí ve speciálním úterý HBO.

Getty Bill Belichick a Nick Saban se představí ve speciálním úterý HBO.Když se Bill Belichick a Nick Saban posadí za HBO, dva z nejúspěšnějších trenérů v historii fotbalu budou spolupracovat na důkladném pohledu na jejich přátelství a příslušné kariéry. Belichick & Saban: The Art of Coaching.Dokument má premiéru v úterý 10. prosince ve 21 hodin. ET/PT. Pokud nemáte kabel nebo nemáte HBO, můžete sledovat Belichick & Saban: The Art of Coaching živě nebo na vyžádání na vašem počítači, telefonu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Kanál HBO společnosti Amazon Prime

Pokud máte Amazon Prime nebo spusťte bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžete sledovat veškerý obsah HBO naživo a na vyžádání prostřednictvím Amazonského kanálu HBO .

Sledujte HBO na Amazon Primekravata v tenise

Jakmile jsi zaregistrovali se pro kanál Amazon Prime i HBO , pak se můžete dívat Belichick & Saban: The Art of Coaching buď žít tak, jak to vysílá, nebo kdykoli na vyžádání.U obou možností můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Amazon nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému , HBO je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí.Získejte Hulupár tenisek

Jakmile se zaregistrujete do Hulu a doplňku HBO, můžete sledovat Belichick & Saban: The Art of Coaching žijte, jak to vysílá, nebo to můžete sledovat kdykoli na vyžádání.

Můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4 (pouze na vyžádání), Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Dva nejlevnější balíčky (Plus a Max) jsou součástí HBO, nebo pokud si vyberete některý z dalších balíčků, můžete si vybrat HBO jako doplněk.

Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verzi

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV, můžete nyní sledovat Belichick & Saban: The Art of Coaching žijte, jak to vysílá, nebo to můžete sledovat kdykoli na vyžádání.

Můžete sledovat na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Náhled „Belichick & Saban: The Art of Coaching“

The Art of Coaching vyzdvihne jak Belichickův bezkonkurenční běh s New England Patriots, tak Sabanovo neuvěřitelné působení v Alabama Crimson Tide, ale také bude vyprávět příběh čtyř dekádového přátelství mezi těmito dvěma legendárními trenéry. Podle HBO „Saban a Belichick budou diskutovat o tématech, která dosud nebyla veřejně sdílena, včetně vlivu jejich otců na jejich kariéru, jejich působení v Cleveland Browns v devadesátých letech a jak vytvářejí vazby s další generací hráčů.

Dva trénoval v Clevelandu v letech 1991-1994, kdy Belichick měl své první zaměstnání jako hlavní trenér u Browns a Saban sloužil jako jeho obranný koordinátor. Od té doby oba evidentně pokračovali v mimořádně úspěšné kariéře jinde. Belichick vyhrál NFL rekordních šest Super Bowlů v Nové Anglii (a celkem osm včetně jeho času jako asistenta) a Saban vyhrál šest národních šampionátů v NCAA s Alabamou a LSU Tigers.

73minutový film slibuje, že odhalí mnoho o jejich kolektivní historii. Belichick říká, že Nick byl první trenér, kterého jsem najal, a nejlepší trenér, kterého jsem najal v přívěsu pro speciál HBO. Určitě tam byla nějaká tvrdá láska, poznamenává Belichick o tom, jak učil Sabana poté, co ho vzal pod svá křídla. Od současného kouče Crimson Tide se také hodně naučil.

Dodnes si stále vezmu některé cviky a techniky, které jsem se od něj naučil a které jsem považoval za lepší než to, co dělám, říká Belichick a odkazuje na způsob, jakým ho a jeho koučink ovlivnil Saban.

loketní ortéza paže

Film také nabízí jedinečný pohled na dva jednotlivce, kteří zažili a udrželi velikost po neuvěřitelné období. Saban říká ve filmu, že je tu spousta lidí, kteří přijmou výzvu vylézt na horu. Ale když se dostanete na vrchol hory, stanete se horou, říká a zároveň poznamenává, že pro mě je nejnáročnější udržet kluky motivované.

Umění koučování je režie Ken Rodgers , oceněná producentka Emmy Tvrdé klepání který také režíroval ESPN zaměřenou na Belichicka 30 za 30 dokumentární film Dva účty.


Populární Problémy

Volební speciál „Black-ish“ se koná v neděli 4. října. Zde je návod, jak jej sledovat online, pokud nemáte kabel.

Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak zdarma sledovat hudební festival 2020 iHeartRadio online.

Jak se zbavit bolesti zad. Bolesti zad mohou být docela nepříjemné, ale obvykle odezní po několika týdnech domácí léčby. Jakmile však máte bolesti zad, je pravděpodobnější, že se budou opakovat. Bolest zad může být vyvolána zvedáním břemene nebo ...

Zde je návod, jak sledovat v sobotu online hru Wizards vs Spurs online bez kabelu. Zahrnuje možnosti pro diváky s pravděpodobným zájmem o koupi a mimo trh.