Jak se dívat na Bills vs Lions Preseason online bez kabelu

Předsezonní hodinky Lions vs Bills

Getty Generální manažer Detroit Lions Brad Holmes (L) a hlavní fotbalový trenér Dan Campbell na tréninku.

Detroit Lions hostí Buffalo Bills na Ford Field v Detroitu v pátek 13. srpna v první přípravné hře pro oba týmy.

Hra (čas zahájení 19:00 ET) bude na místních trzích vysílána na ABC, CBS, Fox, NBC, CW nebo MyTV (podle toho, kde žijete) a v síti NFL pro všechny diváky mimo trh. Můžeš zkontrolujte zde abyste zjistili, na jakém kanálu se hra ve vaší oblasti nachází.

Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat živý přenos Bills vs Lions, přičemž možnosti závisí na tom, kde žijete:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Amazon Prime

- Hru můžete sledovat přes Amazon, pokud žijete v:

Buffalo, NY (CBS WIVB-4), Rochester, NY (CBS WROC-8), Saginaw, MI (CBS WNEM-5) nebo jakékoli okolní trhy, kde je hra na CBS

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) mohou sledovat živý přenos své místní stanice CBS prostřednictvím kanálu Prime Paramount+ (Prémiový plán). Amazon Prime i Paramount+ Channel můžete bezplatně vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:

Prime Paramount+ zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete na Prime Paramount+ Channel, Bills vs Lions můžete sledovat živě v aplikaci Amazon Video , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecastu, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5 , různé chytré televize, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači přes web Amazon .


FuboTV

- Hru můžete sledovat prostřednictvím FuboTV, pokud žijete na jednom z těchto trhů s účty:

tenisová raketa velikosti 26

Buffalo, NY (CBS WIVB-4), Rochester, NY (CBS WROC-8), Syracuse, NY (ABC WSYR-9), Utica, NY (Fox WFXV-33), Elmira, NY (NBC WETM-18), Albany, NY (Fox WXXA-23), Watertown, NY (ABC WWTI-50), Binghamton, NY (NBC WBGH-5), Erie, PA (ABC WJET-24)

- Hru můžete sledovat prostřednictvím FuboTV, pokud žijete na jednom z těchto trhů Lions:

Detroit, MI (Fox WJBK-2), Saginaw, MI (CBS WNEM-5), Lansing, MI (Fox WSYM-47), Grand Rapids, MI (Fox WXMI-17), Traverse City, MI (Fox WFQX-32), Toledo, OH (Fox WUPW-36)

- Pokud žijete mimo trh, můžete hru sledovat v síti NFL prostřednictvím FuboTV

Můžete sledovat živý přenos ABC, CBS, Fox, NBC, CW (všechny živé na většině trhů), NFL Network a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Bills vs Lions můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hry na vyžádání do tří dnů od jejich ukončení, i když nezaznamenejte je.


Hulu s živou televizí

- Hru můžete sledovat prostřednictvím Hulu, pokud žijete na jednom z těchto trhů s účty:

Buffalo, NY (CBS WIVB-4), Rochester, NY (CBS WROC-8), Syracuse, NY (ABC WSYR-9), Utica, NY (Fox WFXV-33), Elmira, NY (NBC WETM-18), Albany, NY (Fox WXXA-23), Watertown, NY (ABC WWTI-50), Binghamton, NY (NBC WBGH-5), Erie, PA (ABC WJET-24)

- Hru můžete sledovat prostřednictvím Hulu, pokud žijete na jednom z těchto trhů Lions:

Detroit, MI (Fox WJBK-2), Saginaw, MI (CBS WNEM-5), Lansing, MI (Fox WSYM-47), Grand Rapids, MI (Fox WXMI-17), Traverse City, MI (Fox WFQX-32), Toledo, OH (Fox WUPW-36)

- Hru můžete sledovat v síti NFL prostřednictvím Hulu, pokud žijete mimo trh

Můžete sledovat živý přenos ABC, CBS, Fox, NBC, CW (všechny žijí na většině trhů), NFL Network a 60+ dalších televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

umírající tenisky

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Bills vs Lions můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5, Nintendo Switch, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


AT&T TV

- Hru můžete sledovat prostřednictvím televize AT&T, pokud žijete na jednom z těchto trhů s účty:

Buffalo, NY (CBS WIVB-4), Rochester, NY (CBS WROC-8), Syracuse, NY (ABC WSYR-9), Utica, NY (Fox WFXV-33), Elmira, NY (NBC WETM-18), Albany, NY (Fox WXXA-23), Watertown, NY (ABC WWTI-50), Binghamton, NY (NBC WBGH-5), Erie, PA (ABC WJET-24)

- Hru můžete sledovat prostřednictvím televize AT&T, pokud žijete na jednom z těchto trhů Lions:

sledujte fsu fotbal online zdarma v přímém přenosu

Detroit, MI (Fox WJBK-2), Saginaw, MI (CBS WNEM-5), Lansing, MI (Fox WSYM-47), Grand Rapids, MI (Fox WXMI-17), Traverse City, MI (Fox WFQX-32), Toledo, OH (Fox WUPW-36)

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. ABC, CBS, Fox, NBC a CW (všechny žijí na většině trhů) jsou součástí každého, ale můžete si vybrat jakýkoli balíček a jakýkoli doplněk, který chcete, se 14denní zkušební verzí zdarma. Síť NFL není k dispozici.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení v televizi (Roku, Firestick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, Bills vs Lions můžete sledovat živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecastu, Samsung TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhonu, telefonu Android, iPadu nebo Androidu tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin).


Paramount+

- Hru můžete sledovat přes Paramount+, pokud žijete v:

Buffalo, NY (CBS WIVB-4), Rochester, NY (CBS WROC-8), Saginaw, MI (CBS WNEM-5) nebo jakékoli okolní trhy, kde je hra na CBS

To je nakonec stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, pouze místo Amazon budete sledovat digitální platformy Paramountu. Přímý přenos z vašeho místního kanálu CBS můžete sledovat prostřednictvím plánu Paramount+ Premium, který je dodáván s bezplatnou zkušební verzí:

Paramount+ zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Paramount+, Bills vs Lions můžete sledovat živě v aplikaci Paramount+ , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, Telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webové stránky Paramount+ .


DAZN

- Pokud žijete, můžete hru sledovat prostřednictvím DAZN : Kanada

madam sekretářka sezóna 3 hulu

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé předsezónní, pravidelné a postseonové hry NFL přes DAZN , který je dodáván s bezplatnou zkušební verzí:

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, diváci v Kanadě můžete sledovat účty vs lvi naživo v aplikaci DAZN , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, Samsung Smart TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Hru můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN .


Náhled účtů vs lvů

Hlavní trenér prvního ročníku Dan Campbell přebírá vedení za Matta Patricii, který byl propuštěn poté, co dovedl Lions ke značce 5-11-0, která byla loni na posledním místě v NFC North. Nový Lions HC odhalil své plány na předsezónu směřující do této hry s tím, že tam bude mít své předkrmy v první čtvrtině proti Buffalu.

Včera jsme o tom mluvili jako zaměstnanci a cítili jsme, že potřebují hrát, Řekl Campbell . Podíváme se tedy zhruba na čtvrtinu tohoto prvního předsezónního zápasu proti Buffalu.

Prostě to vezmeme tak, jak to je právě teď, dodal Campbell. Místo toho, abychom se příliš starali o to, kde jsme v Indianapolis, s tím (třetí Lionsova preseason hra), pojďme to vzít tak, jak to přijde. Pojďme dostat tyhle kluky tam, kde spolu hrají v herních situacích, voláme (hrajeme) jako trenéři, procházíme celou mechanikou toho všeho. Takže si myslím, že střílíme asi čtvrtinu, někde tam.

Pokud jde o Bills, v loňské sezóně skončili na vrcholu AFC East s bilancí 13-3 a po posílení budoucnosti franšízy v rozehrávači Joshe Allena v této offseasonové sezóně ho tým posadí sem.

Bude to trochu individuální, takže řada startujících nebude hrát, řekl hlavní trenér Sean McDermott. Několik startujících si zahraje a pak to půjde odtud.

Záložní quarterback Mitchell Trubisky ve své nové roli pravděpodobně uvidí solidní hrací dobu a kandidáti třetí řady Jake Fromm a Davis Webb také uvidí výpadky ve snaze vybičovat si místnost quarterbacků.

Cítili jsme, že je důležité se zejména na tyto mladé hráče dobře podívat, abychom jim dali patřičnou odměnu, Dodal McDermott. A je to vůbec poprvé, kdy se škrty každý týden, v podstatě po hrách, chceme ujistit, že dobře rozumíme tomu, koho máme a co musíme do budoucna udělat.

Tato hra bude znamenat debut Jareda Goffa v uniformě Lions a bude zajímavé sledovat, jak si Goff i Trubisky vedou se svými novými týmy. To spolu s tím, jak si Campbell ve své první hře ve funkci hlavního trenéra stojí, bude v tomto případě k vidění.


Populární Problémy

Po několika týdnech působení na amerických antukových kurzech se turné WTA tento týden stane přechodem do Evropy.

Okamžik služky Marion na slunci ve Wimbledonu

Jak jezdit a montovat jednokolku. Naučit se jezdit na jednokolce je jednodušší, než by se mohlo zdát. (Samozřejmě to vypadá nemožné!) Jen málo lidí se naučí jezdit na jednom za 24 hodin. Šedesátníci se naučili jezdit. Jednokolky jsou relativně ...

Roger Federer vs Taylor Fritz není v USA v televizi, ale tady je návod, jak sledovat přímý přenos zápasu na vašem počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení.

Jak vyrobit padák na hračky. Padáky jsou skvělý způsob, jak se seznámit s gravitací a odporem vzduchu. Jsou také skvělým způsobem, jak trávit čas, zvláště když začnete experimentovat s různými váhami a velikostmi. Pokud už víte ...

Jak obnovit ztracené přátelství. Možná jste se nedávno ocitli v myšlenkách na přítele, se kterým jste ztratili kontakt. Možná vám budou chybět ty dobré časy, které jste měli, a chcete, aby teď byly součástí vašeho života. I když se můžete cítit ...