Jak se dívat na hry Browns online bez kabelu 2019

GettyNejlevnější streamovací služba, která zahrnuje každý kanál, který bude mít hru Browns, je Hulu s živou televizí . Další informace o Hulu With Live TV a dalších možnostech živého přenosu najdete níže.

Po desetiletích marnosti vstupuje Cleveland Browns do sezóny s historickým souborem očekávání, protože franšíza hledá své první místo v play -off po 16 sezónách a první banner divize AFC North od roku 1989.Hry Browns letos budou buď na CBS (11 her - vysílaných na vybraných trzích), Fox (2 hry - vysílané na vybraných trzích), NBC (1 hra - na národní úrovni) nebo ESPN (2 hry - na národní úrovni). budou hrát také hry Fox (14. listopadu vs. Pittsburgh) Amazon Prime .

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat hry Browns naživo na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick, Xbox One, PS4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Hry s pravděpodobným zájmem o koupi a televize vysílané na národní úrovni: Hulu s živou televizí

Kanály Browns v ceně : CBS, Fox, NBC, ESPN (CBS, Fox a NBC jsou k dispozici naživo v Clevelandu a na dalších vybraných trzích)Cena : 44,99 $ za měsíc

boty na tenisový kurt

Nejen, že je to nejlevnější streamovací služba, která zahrnuje každý kanál, který bude mít v této sezóně hru Browns, ale Hulu s živou televizí přichází také s rozsáhlou knihovnou televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání podobnou Netflixu.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a hry Browns pak můžete sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show, nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.Pokud nemůžete sledovat hru naživo, přichází Hulu With Live TV s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed reklamy.


Trhy a hry vysílané na národní úrovni: FuboTV

Kanály Browns v ceně : CBS, Fox, NBC (všechny dostupné naživo v Clevelandu a na dalších vybraných trzích), NFL Network, NFL RedZone (doplněk Sports Plus)

Cena : 54,99 $ za měsíc; 10,99 $ měsíčně za Sports Plus

ESPN není zahrnuto, ale pokud najdete jiný způsob sledování těchto her (v roce 2019 budou na ESPN pouze dvě hry Browns), FuboTV je fantastická možnost. To je dodáván s více než 100 kanály v hlavním balíčku , zahrnuje NFL Network a NFL RedZone (doplněk Sports Plus), má několik her Fox ve 4K a je z velké části přizpůsoben sportu.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a hry Browns pak můžete sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV je dodáván s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hry na vyžádání do tří dnů od jejich ukončení, i když nezaznamenáte je.


Hry CBS podle nákupů: Amazon Prime

Pokud se jen díváte na hry CBS s prodejem (pro Browns je jich letos 11) a můžete najít jiný způsob sledování ostatních her, kanál CBS Amazon Prime je skvělou volbou.

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah CBS naživo a na vyžádání prostřednictvím Amazonského kanálu CBS All-Access , který je dodáván se 7denní bezplatnou zkušební verzí.

aplikace samsung smart tv disney

Jakmile jsi zaregistroval se pro kanál Amazon Prime i CBS , pak můžete sledovat živý přenos her Browns CBS na svém počítači na webových stránkách Amazonu, nebo můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

Hry CBS podle nákupů: CBS Naplno

Stejně jako výše je to další dobrá volba, pokud se jen díváte na hry CBS s nákupem na trhu (pro Browns je jich letos 11) a můžete najít jiný způsob sledování ostatních her. Je to stejné jako kanál Amazon Prime CBS, pouze místo Amazon sledujete digitální platformy CBS.

Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos her Browns CBS na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS nebo na svém telefonu (kompatibilním se systémem Android a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Amazon Fire TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace CBS.


Hry mimo trh

SundayTicket.TV vám umožní sledovat živý přenos her, které nejsou na vašem trhu a nejsou vysílány na národní úrovni. Tato služba však není široce dostupná, protože je k dispozici lidem, kteří žijí v rezidencích, které nemohou získat satelit (byty, byty atd.), Stejně jako obyvatelům San Franciska, Philadelphie a New Yorku. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků prostřednictvím SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket, nebo je můžete sledovat na telefonu, tabletu nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace NFL Sunday Ticket, kterou si můžete zdarma stáhnout na mnoho různých zařízení .


Sledujte na svém telefonu: NFL Mobile

Streamování her na trhu a her v hlavním vysílacím čase lze na telefonu sledovat prostřednictvím mobilní aplikace NFL.


Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě můžete sledovat každou pravidelnou sezónu a hru NFL po sezóně živě online prostřednictvím DAZN , služba digitálního streamování, která také zahrnuje síť NFL, NFL RedZone, fotbal Premier League, fotbal Ligy mistrů, box a další živé sporty za 20 $ měsíčně nebo 150 $ ročně.

Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou měsíční zkušební verzi DAZN Canada , a poté můžete sledovat živý přenos her Browns a všech ostatních her NFL na počítači prostřednictvím DAZN.com nebo na telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN.


Sledujte Games on Demand: NFL Game Pass

Pokud dobře sledujete hry na vyžádání, další možností je Domácí průkaz hry NFL , což vám umožní sledovat opakování každé hry NFL za poplatek 99,99 $ za sezónu. V rámci této služby nejsou k dispozici žádné živé hry, ale budete je moci sledovat později během dne.

Po registraci můžete sledovat hry na vyžádání na počítači prostřednictvím webové stránky NFL Game Pass nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím mobilní aplikace NFL, kterou lze zdarma stáhnout na hrstka různých zařízení .


Pokud jste mimo Spojené státy a Mexiko

Pokud nejste ve Spojených státech, okolních oblastech nebo Mexiku, můžete sledovat zápasy NFL naživo prostřednictvím NFL Game Pass International . Cena balíčku závisí na tom, ve které zemi se nacházíte.

Po registraci můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webové stránky NFL Game Pass nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím mobilní aplikace NFL, kterou lze zdarma stáhnout na hrstka různých zařízení .


Náhled sezóny Browns 2019

Browns už byli na cestě nahoru v minulé sezóně, odskočili od 0-16 se záznamem 7-8-1. Bývalý celkový výběr č. 1 Baker Mayfield s tím měl hodně co do činění, navzdory rekordní sezóně navzdory zahájení pouhých 13 zápasů.

tenisové tělové podání

Mayfield v minulé sezóně pro nováčka zaznamenal rekordních 27 přistání. Bývalý vítěz Oklahoma Heisman také nasbíral 3 725 přihrávek a pomohl Brownům dohrát 7-8-1, když vyhrál pět z jejich posledních sedmi her.

V této sezóně má Mayfield nový široký přijímač č. 1, se kterým bude spolupracovat Odell Beckham Jr., který přišel z Giants prostřednictvím blockbusterového obchodu v offseason. Spojí síly se svým nejlepším přítelem a bývalým spoluhráčem z LSU, Jarvisem Landrym - profesionálním nadhazovačem.

Mayfield a OBJ pracovali na své chemii přes offseason a zdá se, že bývalý Heisman vyhrál QB nad svým novým hvězdným širokým přijímačem.

Když máte takového chlapa, nikdy ho nechcete zklamat, řekl Beckham během soustředění. Existuje důvod, proč byl první volbou. Nechal jsem ho, aby mi řekl, co si myslí, že bych měl udělat, a já to prostě udělám. A dá to tam, kam má.

Obraně se dostalo mnohem menší pozornosti než ofenzívě, ale Browns tam také udělal pár velkých dodatků a přidal Oliviera Vernona a Sheldona Richardsona. Spojí své síly s Larryem Ogunjobim a obranným koncem Pro Bowl Mylesem Garrettem, který má oči upřené na čestného hráče NFL za nejlepšího hráče roku.

Jako nejlepší defenzivní hráč ligy - to je cíl. To je jediný způsob, jak vtisknout své jméno do historických knih, řekl Garrett. Pokud jste nejlepším obranným hráčem, musíte vyhrát Obranného hráče roku. To je vždy cíl. Pokud to nevyhraju, je to o tom být týmovým hráčem a vzít svůj tým do Super Bowlu.

Hlavní trenér prvního ročníku Freddie Kitchens odvedl dobrou práci při zmírňování očekávání, přestože se jeho týmu dostalo obrovské pozornosti. Kapitán však ujistil, že laťka je pro Browns vysoká.

Chci, aby to všichni pochopili, řekl. Naším cílem zde s Cleveland Browns, dokud tu budu, bude vždy vyhrát Super Bowl. To je naposledy, co to řeknu. Prostě vězte a udělejte to tak, že tomu věřím.


Populární Problémy

Djokovič zkazil Ferrerovu narozeninovou oslavu a porazil ho ve dvou setech, aby si rezervoval semifinálové místo na Miami Open.

Nástěnné koule jsou oblíbeným cvičením CrossFit, které procvičí ramena, záda, bicepsy, hrudník a jádro. Je to jedno z nejintenzivnějších cvičení CrossFit, které můžete dělat, ale je také jedním z nejvíce obohacujících. Pokud jste se právě zaregistrovali do CrossFitu, ...

Jak napodobit Kate Middleton. Kate Middleton, manželka prince Williama a vévodkyně z Cambridge, je třídní akt. Pokud chcete být jako ona, musíte kopírovat některé z jejích nejlepších vlastností. Můžete také kopírovat její styl a milost, abyste se stali více ...

Vypadat jako přípravka je jedna věc a mnoho tipů tam směřuje k preppy dívkám. Ale tady je průvodce konkrétně o tom, jak jednat a stát se preppy chlapem. Noste slušné značkové oblečení. Odběr vzorků těchto značek by mohl ...

Odborníci tvrdí, že osteoartróza (OA) je nejběžnější formou artritidy a nejčastěji postihuje ruce, kolena, boky a páteř. Https://www.mayoclinic.org/disease-conditions/osteoarthritis/symptoms-causes/ syc-20351925 OA vyvíjí ...

To nejlepší z kariéry pěti nejmladších grandslamových ženských šampionek v otevřené éře.