Jak se dívat na Daytonu 500 bez kabelu (2021)Getty Images Denny Hamlin.

kvalitní tenisky

Denny Hamlin se dívá na historický třetí titul v řadě Daytona 500, protože v neděli se věci zlepšují pro 63. běh historické události na mezinárodní závodní dráze Daytona.Závod začíná ve 14:30. ET a bude vysílán na Foxu. Pokud ale nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat živý přenos 2021 Daytona 500 online zdarma:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos Fox (live na většině trhů) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, 2021 Daytona 500 můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .Živě můžete sledovat také prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, přichází FuboTV také s cloudovým DVR prostorem a 72hodinovou funkcí Lookback, která vám umožní sledovat události na vyžádání do tří dnů od jejich ukončení, i když je nenahráváte .
AT&T TV

Můžete sledovat živý přenos Fox (live na většině trhů) a Více než 65 televizních kanálů v televizi AT&T. Fox je součástí každého balíčku kanálů, ale balíčky Choice a výše jsou zahrnuty s HBO Max a NBA League Pass bezplatně a k 14denní bezplatné zkušební verzi můžete zahrnout jakýkoli balíček:Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, 2021 Daytona 500 můžete sledovat živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Samsung Smart TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Můžete také sledovat prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li se dívat tímto způsobem, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin).


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

slouží stolní tenis

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, 2021 Daytona 500 můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Můžete také sledovat prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos Fox (živě na vybraných trzích) a dalších 65 a více televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete zdarma použít se sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, 2021 Daytona 500 můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

Můžete také sledovat prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Vidgo.


Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Blue můžete sledovat živý přenos Fox (živě na vybraných trzích) a dalších 35 televizních kanálů. Je to nejlevnější streamovací služba u Foxu, navíc můžete získat slevu 10 $ na první měsíc a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete 2021 Daytona 500 sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android . Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Můžete také sledovat prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 50 hodinami cloudového DVR.


Náhled 2021 Daytona 500

Dayton 500 má vyrazit v neděli na mezinárodní závodní dráhu Daytona, i když bude vypadat hodně odlišně než v minulých letech.

Je to velmi odlišné. V loňském roce jsme se chystali hostit sedícího prezidenta Spojených států a první dámy a 101 000 lidí, Chip Wile, prezident Daytona International Speedway, řekl WJXT’s. Je to prostě úplně jiná příprava. Nesoustředíte se na vstup a výstup, jste zaměřeni na teplotní stanice, jste zaměřeni na dezinfekční stanice na ruce, soustředíte se na lusky pro sociální distancování, mohu vám říci, náš tým položil téměř 10 000, sociální distancování lusky v průběhu posledního, co, devíti a půl měsíce. Takže příprava na tuto akci versus Daytona 500. Ano, je to jiné. Ale je to stejně práce. Bez ohledu na počet lidí, kteří tu jsou. Víte, stále se staráte o stejné věci, udržujete lidi v bezpečí a staráte se, aby se měli skvěle. Takže víte, ty práce jsou trochu jiné. Ale odpovědnost je stejná.

Historie se blíží Dennymu Hamlinovi, který má šanci stát se prvním jezdcem, který ve Velké americké rase absolvuje tři rašeliny.

Vyhrát jednu Daytonu 500 je tak těžké. Všechno musí jít po celý den. Musíte mít skvělé zastávky. Musíte být ve správnou chvíli na správném místě. Na konci musíte dostat správný tlak. Závody zde jsou tak konkurenceschopné. Je těžké vyhrát jednoho, řekl Wile. A myslet si, že vyhrál tři a dva po sobě jdoucí závody za sebou, je neuvěřitelné.

Hamlin ví, že jedním z klíčů je prostě zůstat v závodě.

Šance, že se dostanete do vraků, je vyšší a auto každého je tak blízko, řekl Hamlin. Je to velmi, velmi obtížné. Jen si myslím, že je to dovednostní hra, ale někdy v ní máte smůlu.

Myslím si, že je spousta kluků, kteří jsou velmi, velmi dobří na superspeedways, které v posledních letech prostě měly velmi, velmi smůlu.

Počáteční mřížka pro Daytona 500

* označuje jeden ze čtyř otevřených týmů, které se dostaly do pole.

tenis, jak hrát
1 Alex Bowman 48 Hendrick Motorsports Chevrolet
2 William Byron Č. 24 Hendrick Motorsports Chevrolet
3 Aric Almirola Č. 10 Stewart-Haas Racing Brod
4 Austin Dillon Č. 3 Richard Childress Racing Chevrolet
5 Christopher Bell No. 20 Joe Gibbs Racing Toyota
6 Bubba Wallace Č. 23 23XI Racing Toyota
7 Ryan Newman Č. 6 Roush Fenway Racing Brod
8 Kevin Harvick Č. 4 Stewart-Haas Racing Brod
9 Joey Logano Č. 22 Tým Penske Brod
10 Kyle Busch Č. 18 Joe Gibbs Racing Brod
jedenáct Ryan Preece* No. 37 JTG Daugherty Racing* Chevrolet
12 Chase Elliotta Č. 9 Hendrick Motorsports Chevrolet
13 Kyle Larson Č. 5 Hendrick Motorsports Chevrolet
14 Ryan Blaney Č. 12 Tým Penske Brod
patnáct Zástupný obrázek pro Daniel Suarez No. 99 Trackhouse Racing Team Chevrolet
16 Corey LaJoie Č. 7 Spire Motorsports Chevrolet
17 Michael McDowell Č. 34 Front Row Motorsports Brod
18 David Ragan * No. 36 Front Row Motorsports* Brod
19 Jamie McMurray Č. 77 Spire Motorsports Chevrolet
dvacet Kurt Busch Č. 1 Chip Ganassi Racing Chevrolet
dvacet jedna Ricky Stenhouse Jr. No. 47 JTG Daugherty Racing Chevrolet
22 Chris Buescher Č. 17 Roush Fenway Racing Brod
2. 3 Matt DiBenedetto No. 21 Wood Brothers Racing Brod
24 Brad Keselowski Tým č. 2 Penske Brod
25 Denny Hamlin No. 11 Joe Gibbs Racing Toyota
26 Martin Truex mladší No. 19 Joe Gibbs Racing Toyota
27 Cole Custer No. 41 Stewart-Haas Racing Brod
28 Joey Gase No. 53 Rick Ware Racing Brod
29 Tyler Reddick Č. 8 Richard Childress Racing Chevrolet
30 Chase Briscoe Č. 14 Stewart-Haas Racing Brod
31 Erik Jones Č. 43 Richard Petty Motorsports Chevrolet
32 Derrike Cope No. 15 Rick Ware Racing Chevrolet
33 Quin Houff 00 00 StarCom Racing Chevrolet
3. 4 Ross Chastain Č. 42 Chip Ganassi Racing Chevrolet
35 Cody Ware No. 51 Rick Ware Racing Chevrolet
36 Anthony Alfredo No. 38 Front Row Motorsports Brod
37 Josh Bilicki No. 52 Rick Ware Racing Brod
38 BJ McLeod Č. 78 Živé rychlé motoristické sporty Chevrolet
39 Austin Cindric * No. 33 Team Penske Brod
40 Kaz Grala * Č. 16 Kaulig Racing Chevrolet

Populární Problémy

Jak si udržet tělo fit a silné. Nejčastěji je nejtěžší udržet si tělo fit a silné držet se cvičebního plánu. Aby bylo vaše tělo fit a silné, volte aktivity, které vyhovují vaší osobnosti. Hrajete rádi na ...

Severní Kentucky se v úterý setká s Wright State v Horizon Championship. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online.

Očekávaný lehký souboj o titul mezi Khabibem Nurmagomedovem a Dustinem Poirierem bude v sobotu titulkem UFC 242. Zde je návod, jak sledovat boj na ESPN Plus.

Tenisová událost na olympijských hrách v Tokiu skončila minulý víkend a zlaté medaile ve dvouhře získali Alexander Zverev a Belinda Bencic.

Jak odebrat řemínek Apple Watch. Uvažujete o výměně řemínku na Apple Watch? Pro Apple Watch existuje mnoho možností pásma. Chcete -li vyměnit pásek hodinek, musíte odstranit starý. Tento wikiHow vás naučí, jak ...

Zde je návod, jak sledovat hru Cowboys vs Jets online bez kabelu, ať už žijete v Dallasu, New Yorku nebo někde mimo trh.