Jak se dívat na televizní pořad „Špinavý John“ online

Jak sledovat Dirty John online

Foto: Jordin Althaus/Bravo Na snímku: Eric Bana jako John Meehan ve filmu Dirty John

Limitovaná série Špinavý John , v síti Bravo, byl velkým hitem. Connie Britton a Eric Bana hrají v dramatickém příběhu podle skutečných událostí a lidí. Britton byla dokonce nominována na ceny na základě jejího zobrazení ženy jménem Debra Newell. Finální epizoda Špinavý John vysílá 13. ledna 2019 ve 22 hodin ET/PT a 21:00 CT. Pro ty, kteří by se chtěli podívat na finále nebo dohnat předchozí epizody, ale nemají kabelové předplatné, možná hledáte alternativní způsoby, jak sledovat televizní pořad. Pokud nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete Bravo sledovat na počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících over-the-top, kabelových bezplatných živých televizních streamovacích služeb:středoškolské tenisové oblečení

FuboTVBravo je jedním z 85 kanálů zahrnutých v hlavním balíčku Fubo. Zde se můžete zaregistrovat k bezplatné 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos pořadu na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV, nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.Hulu s živou televizíKromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně Bravo. Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

pažní ortéza na tenisový loket

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s živou televizí přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání k dispozici většinu pořadů) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).Sling TVBravo je součástí balíčků kanálů Sling Orange a Sling Blue. Můžete se přihlásit k bezplatné 7denní zkušební verzi jednoho z nich , a poté můžete show sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.

jak koupit tenisovou raketu

Pro ty, kteří možná zmeškali charakteristický Špinavý John epizody nebo byste chtěli sledovat celou sezónu, celou sezónu je možné zakoupit na Amazonu . Jednotlivé epizody pořadu jsou také k dispozici ke koupi.

Pokud jde o skutečné lidi za příběhem, E! Zprávy uvádí, že show je založena na podcastu a článcích Los Angeles Times s názvem Dirty John od Christophera Goffarda. Skutečná jména postav jsou Debra Newell a John Meehan.

Newell, který je úspěšným návrhářem interiérů, otevřel E! Zprávy o tom, co ji přimělo zpočátku zaplést se s Meehanem v reálném životě. Newell přiznal, že je lékař, a tak jsem si řekl: „Dobře, má kariéru.“ Jeho kouzlo… jeho zájem, řekl všechny správné věci a měl rodinu. Myslel jsem, že má všechno, co jsem hledal.

Finální epizoda Špinavý John s názvem Tato mladá žena bojovala jako peklo a přehled toho, co lze očekávat od států, se vztah Johna a Debry vyvrbí nečekaným způsobem.

kolik sad musíte v tenisu vyhrát

Pokud jde o to, co o show říká skutečná Debra Newell, Forbes o ní řekla: Celkově bylo vidět, že příběh mé rodiny tam byl dobrý, protože dobří lidé vyhráli!


Populární Problémy

Manchester United se ve čtvrtek utká s Derby County v pátém kole FA Cupu. Zde je návod, jak sledovat zápas, pokud jste v USA.

Juan Martin Del Potro podrobně hovořil o svém vyčerpávajícím vítězství nad Rogerem Federerem ve finále USO 2009. Argentinec prohrál před několika měsíci s Federerem v Paříži a byl rozhodnut stejnou chybu neopakovat.

Jak učit T -Ball. T-ball je příležitost vystavit děti radovánkám baseballu a naučit je základům. Jako učitel se soustředíte na to, aby byly děti lepšími hráči než na výhry. Chcete -li to provést, rozdělte postupy ...