Jak sledovat delfíny vs lupiči online bez kabelu

Fantasy Football Quarterback Start Em Sit Em Týden 10

Getty Tua Tagovailoa #1 z Miami Dolphins.

Miami Dolphins a Las Vegas Raiders se snaží v sobotu udržet své naděje v play -off naživu.

Hra začíná ve 20:15. ET a budou vysílány v síti NFL. Pokud nemáte kabel, můžete zdarma sledovat živý přenos Dolphins vs Raiders online:

co je smeč v badmintonu
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte síť NFL na FuboTV

Můžete sledovat živý přenos ze sítě NFL a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Dolphins vs Raiders živě v aplikaci FuboTV na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android). Můžete také sledovat na počítači přes Fubo.tv .

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.


Sledujte síť NFL na Vidgo

Můžete sledovat živý přenos ze sítě NFL a dalších 60 a více televizních kanálů na balíčku Core Vidgo , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

sledovat ženatý na první pohled online zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, můžete sledovat Dolphins vs Raiders živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Můžete také sledovat na počítači přes Vidgo.com .


Sledujte síť NFL na Sling TV

Živý přenos ze sítě NFL a dalších 35 televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Blue od Sling TV. Dodává se s třídenní zkušební verzí zdarma, ale pokud ji obejdete, můžete ji získat za první měsíc za 20 $ (obvykle 30 $) a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Dolphins vs Raiders živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Sledujte v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé pravidelné sezóny a hry NFL po skončení sezóny na DAZN . Dodává se s bezplatnou zkušební verzí:

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat Dolphins vs Raiders naživo v aplikaci DAZN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, Android telefon, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN.

podpora mueller tenisového loktu

Náhled Dolphins vs Raiders

Delfíni a lupiči bojují o místa v play -off a vítězství 16. týdne pro kterýkoli tým by bylo obrovské.

Delfíni mohou vyhrát místo v play -off, když se snaží zadržet stoupající tým Ravens a Raiders o místo divoké karty. Delfíni od poloviny října vyhráli osm z deseti her.

Miami run-game získá impuls návratem Mylesa Gaskina, který byl aktivován z rezervního seznamu COVID-19. Gaskin v této sezóně sloužil jako primární delfín, celkem 121 přenosů na 477 yardů a dvě přistání

Bylo dobré ho mít venku. Myslel jsem, že vypadal dobře. Měl trochu šťávy, nějaké energie, řekl trenér Dolphins Brian Flores. Dnes ho uvidíme v praxi a rozhodneme se, zda je připraven jít.

Delfíni se tento týden snažili najít rovnováhu, která by vedla k zápasu s prázdninami.

Jsem spokojený s množstvím času, který jsme týmu věnovali. Rodina je důležitá. To je. Je to pro mě důležité, řekl Flores. Myslím, že potřebujete rovnováhu. Pokud nevidím svou rodinu, získáte moji menší verzi a myslím, že to platí pro všechny v našem týmu.

proč je tenis skóroval 15 30 40 hra

Raiders byli v dobré pozici, aby mohli bojovat o místo v play -off, ale budou potřebovat nějakou pomoc, aby se tam dostali hned poté, co vypadli čtyři z posledních pěti. Poslední nastoupil proti Chargers v divoké přesčasové hře, kde Marcus Mariota brzy převzal místo zraněného Dereka Carra. Navzdory zachycení vypadal Mariota ve své první akci v sezóně ostře, nashromáždil 226 yardů a jeden touchdown vzduchem a 88 yardů a skóre na zemi.

Carr je sporné hrát proti Delfínům, ale hlavní trenér Jon Gruden je optimistický.

Tato třísla jsou zábavná. Viděli jste, co se stalo minulý čtvrtek večer. Chci říct, běží po jeho pravici a zbytek hry jsem ho neviděl. Neřeknu tedy nic jiného, ​​než že jsem optimista, řekl Gruden. Ale nejsem čtenář mysli. Vím jen, že měl zranění, kvůli kterému minulý týden vynechal zápas, a já to respektuji. Je to tvrdý chlap, člověče. Ale věřím, že bude připraven jít, ano.

Delfíni jsou 3bodovým favoritem zápasu. Celkem je stanoveno na 48 bodů.


Populární Problémy

Bucs a Packers se setkají v neděli na mistrovství NFC. Zde je návod, jak sledovat živý přenos ze hry, pokud nemáte kabel.

Maria Sharapova ve věku 17 let dokonce nerozbije první 2 v seznamu !.

Jak vyrobit italskou sodu. Italská soda je lahodný nápoj, který se snadno vyrábí a je příjemný na pohled. Standardní italská soda se vyrábí z klubové sody a ochuceného sirupu. Francouzská soda - také nazývaná italská smetana - je oblíbenou variací ...

Zjistěte, proč jsou tenisové míčky žluté (nebo je zelené), jak barva odlišuje míče pro děti, různé dostupné typy a naše tipy pro nejlepší.

Rafael Nadal je zpět na kurtu, protože ve Španělsku se nadále uvolňují restrikce. Nadal se zúčastnil několika vyčerpávajících tréninků, když se chtěl dostat zpět do kondice před obnovením tenisu.

Jak prát samet. Samet je tkanina, která je svěží, luxusní a okouzlující. Stejně jako hedvábí je samet obecně vysoce kvalitním materiálem používaným v oblečení, nábytku a dalších předmětech, jako je ložní prádlo. Protože čistý samet je často drahý a ...