Jak se dívat na Elvis Presley Tribute Show 2019 online

Sledujte Elvis Tribute Show 2019 online

Getty circa 1975: Americký populární zpěvák a filmová hvězda Elvis Presley (1935 - 1977), svým fanouškům nesporný 'King of Rock' n 'Roll'.

Superstars v hudbě se sešli na all-star poctě Elvisu Presleymu na oslavu návratu padlé hvězdy v roce 1968. Je to hudební událost, doplněná představeními, která ctí zesnulou legendu. Přečtěte si informace o tom, kdy se speciální show vysílá, jaký kanál sledovat, jak se dívat na speciální televizní pořad online, hostitel pořadu, účinkující a další.


Elvis Tribute Show 2019 Čas a datum: Poctová show se koná v neděli večer 17. února 2019 od 9 do 11 hodin ET/PT a 8 - 22 hodin CT. Valící se kámen oznámil, že speciál byl nahrán v říjnu 2018.

Elvis Tribute Show Channel 2019: Tento televizní speciál se vysílá v síti NBC. Chcete -li zjistit přesné číslo kanálu ve vaší oblasti, obraťte se na svého místního poskytovatele televize (tj. Verizon, Xfinity atd.).

Jak se dívat na show Elvise Tribute online: Pokud nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete sledovat živý přenos NBC na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících bezdrátových streamovacích služeb pro živé televizní vysílání:

FuboTV

NBC ( dostupné na většině trhů ) je jedním z více než 75 kanálů zahrnutých v hlavním balíčku Fubo. Zde se můžete zaregistrovat k bezplatné 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím FuboTV aplikace.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.

Hulu s živou televizí

Kromě rozsáhlé knihovny streamování na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně NBC ( dostupné na většině trhů ). Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s živou televizí přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání k dispozici většinu pořadů) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

Sling TV

NBC ( k dispozici živě na vybraných trzích ) je součástí balíčku Sling Blue. Zde se můžete zaregistrovat k bezplatné 7denní zkušební verzi , a poté můžete show sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím Aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.

Rick and Morty sezóna 4 epizoda 2 sledujte online zdarma

Host Elvis All-Star Tribute Show: Akci pořádá Blake Shelton, kde je výkonným producentem producent Grammys Ken Ehrlich. Ehrlich údajně řekl publiku: Vezmeme vás zpět do roku 1968. Chci, abyste si vzpomněli, jaká ta noc musela být pro fanoušky Elvise Presleyho. Rekordní hity přestaly přicházet. Už osm let nevystupoval před publikem. To byla show, kterou se vrátil. Hostitel Blake Shelton je také jedním z účinkujících a je připraven zahájit představení Suspicious Minds. Podle Tennessean “Vrhl se Shelton na Presleyho a byl schopen hostit akci tribute, řekl: Elvis je jedním z důvodů, proč je country hudba tak cool. Protože byl venkovan, byl rockový, byl R&B. Bylo to od všeho trochu, a proto ho všichni milovali.

Účinkující Elvis Tribute Show 2019: Mezi hudebníky a zpěváky, kteří jsou připraveni na vystoupení, patří Yolanda Adams, Kelsea Ballerini, Dierks Bentley, Alessia Cara, Mac Davis, John Fogerty, Josh Groban, Adam Lambert, John Legend, Little Big Town, Jennifer Lopez, Post Malone, Shawn Mendes , Pistol Annies, Darius Rucker, Ed Sheeran, Carrie Underwood a Keith Urban. Podle Valící se kámen Akce se zúčastní Elvisova bývalá manželka Priscilla. Některé z přednesených písní zahrnují Hound Dog, Burning Love a Jailhouse Rock. Jennifer Lopez údajně hrála Heartbreak Hotel.

Představení Elvis Tribute Show 2019: Úplný seznam představení je…

Trouble and Guitar Man - Blake Shelton

Pes honič - Shawn Mendes

Burning Love - Keith Urban

Zlato, co chceš, abych udělal - Keith Urban a Post Malone

Jailhouse Rock - John Fogerty

pěnová raketa na stolní tenis

Nelze se zamilovat - Ed Sheeran

Vždy na mysli - Kelsea Ballerini

Heartbreak Hotel - Jennifer Lopez

Jedna noc - Darius Rucker

Podezřelé mysli - Blake Shelton

Love Me Tender - Alessia Cara

Vzpomínky - Mac Davis

Trochu méně konverzace - John Legend

Are You Lonesome Tonight - Little Big Town

Modré semišové boty - Adam Lambert

Love Me - Pistol Annies

Hits mix of That’s All Right, Don’t Be Cruel, and Blue Suede Shoes - Mac Davis, Post Malone, Little Big Town, Darius Rucker and Blake Shelton

Evangelium o tom, jak jsi velký, dotkl se mě a nikdy nepůjdeš sám - Carrie Underwood a Yolanda Adams

Malá sestra - Dierks Bentley

Je to teď nebo nikdy - Josh Groban

If I Can Dream - Elvis Presley, Carrie Underwood, Shawn Mendes, Post Malone, Darius Rucker a Blake Shelton


Populární Problémy

Celoživotní nejnovější film „Ripped from the Headlines“ je „Kruh podvodu“, který má premiéru v sobotu 6. března. Zde je návod, jak jej můžete sledovat online.

Najít něco lichotivého a přiměřeného věku může být někdy boj. Pokud jste se snažili najít oblečení, ve kterém se cítíte dobře, začněte tím, že se zamyslíte nad tím, co rádi nosíte. Poté vyberte barvy, střihy, ...

Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry Warriors vs Blazers Game 2 online bez kabelu.

Tuba je důležitý a často podceňovaný nástroj. V koncertní kapele nebudete moci hrát vzrušující části, budete se unavovat pohybem a tuba hráči mohou být terčem vtipů o kapele. Ale tuba je nezbytná ...

V neděli večer má premiéru sezóna 2 seriálu „The L Word: Generation Q“. Zde je několik způsobů, jak můžete sledovat nové epizody streamované online, pokud nemáte Showtime.

Rafael Nadal bude soupeřit s Keiem Nishikorim, když se pokusí rezervovat si místo v semifinále.