Jak se dívat na vraždy Jane Doe online bez kabelu

Kyslík Yolanda McClary ve filmu Vraždy Jane DoeovéNejnovější speciál pro skutečný zločin, který se dostal do éteru, je Vraždy Jane Doeové , premiéra v neděli 3. ledna v 19 hodin. ET/PT na kyslíku.

Pokud nemáte kabel, postupujte takto Vraždy Jane Doeové streamování online zdarma:proč tenisový bodování
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos kyslíku a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat Vraždy Jane Doeové živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos Kyslíku a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

živé vysílání Indie vs Jižní Afrika

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televizeJakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžeš se dívat Vraždy Jane Doeové žít v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což dává máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).


Sling TV

Živý přenos Kyslíku a dalších 50 televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Blue Sling Blue plus Lifestyle Extra od Sling TV. Je to nejlevnější streamovací služba s Oxygen, navíc můžete získat slevu 10 $ na první měsíc a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžeš se dívat Vraždy Jane Doeové živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

hulu říct ano šatům

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled „Vraždy Jane Doeové“Hrát si

ET má váš první pohled na ‘The Jane Doe Murders‘, která má premiéru v lednu na Oxygen. Yolanda McClaryová, proslulá soudní specialistka a bývalá vyšetřovatelka zločinů z Las Vegas, která se specializuje na obnovu DNA, hledá pro Jane Does spravedlnost ve zcela novém, skutečném kriminálním speciálu. ET má divákům první pohled na The Jane Doe Murders, která se na Oxygen dostane v lednu. Podle sítě, která nedávno oznámila svou břidlici roku 2021 ... 2020-12-11T18: 04: 05Z

Tento nový dvouhodinový speciál zkoumá neidentifikované oběti zločinů. Vraždy Jane Doeové hvězdy Yolanda McClary, proslulý soudní specialista a bývalý vyšetřovatel kriminality v Las Vegas, který se specializuje na obnovu DNA, podle tiskové zprávy Oxygen.

Tisková zpráva uvádí, že jen ve Spojených státech existuje téměř 40 000 otevřených případů, kdy oběť násilného zločinu zůstává neznámá a blízcí nejsou nikdy vráceni do svých rodin. Tyto oběti se nazývají Jane nebo John Doe a stávají se z nich chladné případy. Nemůže existovat žádná spravedlnost pro ně ani pro jejich rodiny - ale jedna Jane Doe dostane druhý pohled, který vše změní.

McClary si dala za úkol pomoci vrátit Jane Does jejich jména zpět. S využitím převratných nových forenzních technologií a databází DNA se Yolanda a její tým genealogů rozhodli pomoci místním orgánům činným v trestním řízení vyřešit případ vraždy z doby před 23 lety a odhalit identitu ženy, která zemřela v odlehlých lesích Polk County, Oregon. Yolanda nemá nic jiného než kosti a horečně pracuje na tom, aby dala dohromady, co se stalo, a potenciálně odhalila stopy, které mohou v tomto případě pomoci otevřít nové silnice.

Oxygen je jednou z nejrychleji rostoucích kabelových sítí s oblíbeným původním programováním Snapped, Cold Justice, Killer Couples, Criminal Confession, The Disappearance of Natalee Holloway, Dahmer on Dahmer: A Killer Speaks , a Aaron Hernandez odkryt .

Vraždy Jane Doeové premiéra neděle 3. ledna v 19 hodin ET/PT na kyslíku.


Populární Problémy

Kouzelný Murray skrz jako Tsonga klesá

Zde jsou nejlepší zápasy, na které se můžete těšit 1. den Wimbledonu 2015.

Hokejové státy Michigan State a Ohio State se v neděli utkají o druhý zápas své dvojité hlavičky. Zde je návod, jak sledovat živé přenosy hry online.

Zde je návod, jak sledovat epizody „Údolí boomu“ na počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení, i když nemáte kabel.

Jameson je oblíbená a flexibilní irská whisky, která chutná skvěle „úhledně“ (bez přidaného obsahu) nebo jako součást míchaného nápoje nebo panáku. Je to 'čistá' whisky, která není zmatená příliš mnoha příchutěmi. Skvěle se hodí k pikantním, šťavnatým, citrusovým ...