Jak sledovat online basketbal Kentucky vs EKU bez kabeluGetty Mezi Kentucky patří Ashton Hagans a Tyrese Maxey.

Poté, co Kentucky Wildcats při svém debutu v sezóně Champions Classic srazili nejlépe hodnocený stát Michigan, se v pátek utkají s Eastern Kentucky.můžete hrát volejbal ve stolním tenise?

Začátek hry je naplánován na 19:00. ET a budou vysílány v síti SEC. Pokud nemáte kabel nebo nemáte tento kanál, můžete hru sledovat živě na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick, Xbox One, PS4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících kabelových kanálů, služby streamování živého televizního vysílání:AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Z nich balíčky Max, Choice, Xtra a Ultimate zahrnují síť SEC.Můžeš spusťte bezplatnou zkušební verzi jakéhokoli balíčku AT&T TV Now právě zde , a poté můžete sledovat živý přenos Kentucky vs EKU na vašem počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV. Hru můžete také sledovat na ESPN.com nebo v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů AT&T TV Now.Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na zvolený balíček kanálů - je dodávána s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizíKromě knihovny televizních pořadů a filmů podobného Netflixu Hulu s živou televizí přichází s více než 60 živými televizními kanály, včetně sítě SEC.Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat Kentucky vs EKU živě na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu. Můžete také sledovat na ESPN.com nebo v aplikaci ESPN, když se přihlásíte pomocí svého Hulu pomocí přihlašovacích údajů pro Live TV.

Pokud hru nemůžete sledovat naživo, přichází Hulu With Live TV s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed reklamy.

Sling TV

stream hry Hra o trůny sezóna 8 epizoda 6

Síť SEC je součástí balíčku Sling Orange a Sports Extra od Sling TV.

Zde se můžete zaregistrovat k bezplatné zkušební verzi Sling TV , a poté můžete sledovat Kentucky vs EKU živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV. Můžete také sledovat na ESPN.com nebo v aplikaci ESPN po přihlášení pomocí svých přihlašovacích údajů pro Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete získat 50 hodin cloudového úložiště DVR za dalších 5 $ měsíčně.

nejlepší webové kamery pro streamování na twitchi

Náhled na basketbal Eastern Kentucky vs Kentucky

Kentucky poslala zprávu zbytku národa a má v dohledu žebříček číslo 1 se silným výkonem v otvíráku, který srazil Michigan State 69-62.

Přicházíme ze hry, kde lidé, kteří ji sledovali, říkají: „Viděli jste jejich energii? Viděl jsi jejich ducha? Viděl jsi, jak tvrdě hrají? ' Ve čtvrtek to řekl trenér Kentucky John Calipari. Prostě buď tím týmem. To samé musíme udělat i v této hře.

Byla to příjemná změna tempa oproti otvíráku Divokých koček před rokem, kdy je Duke ochránil o 34 bodů. Sophomore Ashton Hagans nazval úvodní měsíc sezóny No Smile November.

Pokud jste vešli do šatny před zápasem, bylo to tiché, řekl. Všichni to mysleli vážně a byli zamčeni a připraveni jít.

Hovořil o tom strážný Tyrese Maxey, který sestoupil z lavičky pro 26 bodů - nejvyšší součet pro nováčka z Kentucky při jeho debutu.

To, co jsem dnes viděl, bylo to, co jsem viděl na střední škole, řekl Calipari o Maxeyově schopnosti bodování. Dnes jsem to ještě neviděl.

Maxey řekl, že nikdy v životě neslezl z lavičky - což po svém výkonu asi moc nedělá - ale jde mu jen o získání W pro jeho Wildcats.

Chci vyhrát za každou cenu, řekl Maxey Lexington Herald-Leader. Cokoli to vyžaduje.

Calipari ví, že jeho tým se nemůže bránit proti Eastern Kentucky, který také vstoupil s rekordem 1: 0 díky vítězství 79: 68 nad Chattanooga v jejich otvíráku.

Nyní to bude těžký zápas, protože tento tým tlačí 40 minut, řekl Calipari. Budou se rvát a dělat věci, které tento tým neviděl.

Wildcats budou muset obsahovat Dariuse Hickse, který při výhře plukovníků zaznamenal 18 bodů a 12 doskoků. Calipari je však obraně svého týmu jistý.

To, co jsem viděl v defenzivě tak brzy - toto je můj 11. rok - si nejsem jistý, jestli existuje několik týmů, které byly v tomto bodě v defenzivě lepší než my, řekl Calipari.

kouzlo raketbal

Kentucky je pro tuto hru neuvěřitelným favoritem 28,5 bodu, s celkovým počtem 149. Podle Associated Press Kentucky loni omezilo svých 16 nekonferenčních protivníků na průměrných pouhých 65,9 bodu na zápas.


Populární Problémy

Kolo s pevným převodem nebo „fixie“ je jízda, pokud víte, co děláte. Na rozdíl od tradičních kol s volnoběžkou se pedály kol s pevným převodem nepřetržitě pohybují, když je kolo v pohybu. Jiné než technické rozdíly, pevná převodovka ...

Tomic vyčítal vzteku rakety

Taylor Fritz a Alex de Minaur se v úterý střetli v prvním kole US Open 2021. Fritz by hledal svou první výhru nad De Minaurem, který vyhrál všechna jejich předchozí 4 setkání.

Rychlé kousnutí do spodního rtu někoho může udělat z líčení ještě napínavější, než už bylo, ale musíte si dávat pozor, jak tuto techniku ​​používáte. Pokud to použijete špatně, můžete skončit tím, že svému líbajícímu se partnerovi ublížíte ...

Video: Sampras vs Federer ve Wimbledonu, 2001

Jak identifikovat stromy vlašských ořechů. Pokud žijete ve středovýchodní části Spojených států, pravděpodobně jste viděli ořešáky v parcích nebo nízko položených oblastech mezi řekami, potoky a hustými lesy. Nejběžnější druhy ořešáků v ...