Jak sledovat film Once Upon a Main Street online

Vanessa Lachey a Ryan McPartlin hrají v Once Upon a Main Street

Život Vanessa Lachey a Ryan McPartlin hrají v Once Upon a Main Street

Nejnovějším novým filmem v Lifetime’s holiday slate je Once Upon a Main Street , premiéra v neděli 29. listopadu ve 20 hodin. ET/PT na celý život.Pokud nemáte kabel, můžete jej sledovat zde Once Upon a Main Street online zdarma:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

TV Philo

Můžete sledovat živý přenos Doživotní a 60 dalších televizních kanálů na televizi Philo , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Bezplatná zkušební verze PhiloJakmile se zaregistrujete do Philo, můžeš se dívat Once Upon a Main Street žít v aplikaci Philo , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast (kompatibilní s mobilními zařízeními Android), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači na webu Philo .Pokud se nemůžete dívat naživo, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.

jak skórujete v badmintonu

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos Doživotní a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat Once Upon a Main Street živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos Lifetime a dalších 65 a více televizních kanálů na Vidgu , který můžete vyzkoušet s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, můžeš se dívat Once Upon a Main Street živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos Lifetime a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

kresba tenisek

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžeš se dívat Once Upon a Main Street žít v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což dává máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).


Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Blue nebo Sling Orange můžete sledovat živý přenos Lifetime a dalších 40 dalších televizních kanálů. Dodává se s bezplatnou třídenní zkušební verzí, ale pokud to obejdete, můžete na svůj první měsíc získat 10 $ a zahrnout zdarma Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžeš se dívat Once Upon a Main Street živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled „Once Upon a Main Street“Hrát si

Video Video související s tím, jak se dívat na hlavní pouliční film online 2020-11-29T07: 00: 01-05: 00

Once Upon a Main Street hvězdy Vanessa Lachey jako Amelia Lewis, žena, která je velmi nadšená, když si koupí dostupný výklad a plánuje otevřít celoroční vánoční obchod. Ale její oslava se skřípěním zastaví, když zjistí, že o nemovitost se ucházel i Vic Manning (Ryan McPartlin). Amelia a Vic mají stejný nápad, dostat se k prodejci - staršímu Duboisovi (Patrick Duffy) ve vedlejším městě - a přesvědčit ho, aby jim prodal svůj prostor.

I přes prázdniny je Elder dole na skládkách. Jsou to první Vánoce bez jeho manželky a nemá náladu předsedat výboru pro výzdobu každoroční prázdninové soutěže Battle of the Main Street se sousedním městem. V naději, že si získají přízeň Elder, Amelia a Vic, dobrovolně převezmou jeho povinnosti. Po neustálém hašteření a snaze navzájem se sjednotit se oba bojovníci naučí spolupracovat a dokonce přimět obchodníky na Main Street, aby odložili své rozdíly pro větší dobro.

Každý, včetně Amelie a Vica, si uvědomuje, že kompromis je klíčem, který vede ke šťastnému - a romantickému - konci.

V rozhovoru s Lidé „Lachey řekl, že natáčení filmu pomocí protokolů COVID-19 bylo ošemetné, ale oni vykročili dopředu a zvládli to, protože bylo tak příjemné být zpátky v práci.

ping pong tenisové hry

Museli jsme nosit masky a absolvovat dva testy denně, ale všichni jsme byli tak vděční, že jsme se vrátili do práce, že jsme byli všichni ochotni hrát míč, řekla Lachey a dodala, že miluje Vánoce a ona a její manžel Nick začali brzy zdobit rok.

Letos to chci udělat brzy. Je rok 2020. Dělejte to, co vám dělá radost!

Once Upon a Main Street premiéra neděle 29. listopadu ve 20 hodin ET/PT na celý život.


Populární Problémy

Eugenie Bouchard a Belinda Bencic si prošli cestu do hlavního slosování BGL BNP Paribas Luxembourg Open Monday.

Madison Keys a Alize Cornet se setkají ve třetím kole US Open 2020 v sobotu. Keys a Cornet spolu hráli už třikrát, přičemž Američan se ukázal jako vítěz pokaždé.

„The Voice“ se dnes večer vrací na své poslední kolo živých vystoupení. Zjistěte, jak se na to dívat, pokud nemáte kabel.

Jak střílet z rekurzního luku. Lukostřelba se v poslední době stala oblíbeným sportem. Popularita rekurzivního luku je částečně způsobena tím, že je to zbraň volby pro Katniss Everdeen, protagonistku Hunger Games. Správným výběrem luku a ...

Náhled a předpověď výsledků ze dvou skupin na finále Nitto ATP v Londýně.