Jak sledovat Penn State vs Michigan Hockey onlineGetty

Hokejový tým Michigan Wolverines bude v pátek hostit Penn State Nittany Lions na prvním setkání dvouherního setu v Yost Ice Arena.

Raketa na 3 stěny

Začátek hry je naplánován na 20:30. ET a bude vysílán na Fox Sports 1. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících kabelů- bezplatné služby streamování živého televizního vysílání:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Fox Sports 1 je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Spusťte zkušební verzi FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete na svém počítači sledovat živý přenos Penn State vs Michigan prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo další podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny zahrnují Fox Sports 1.

kovbojové vs havrani live stream zdarma

Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verzi

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete na svém počítači sledovat živý přenos Penn State vs Michigan prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký kanálový balíček si vyberete - je dodáván s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

Fox Sports 1 je součástí balení Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu.

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete na svém počítači sledovat živý přenos Penn State vs Michigan prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Náhled Penn State vs Michigan Hockey

Nittany Lions sedí na vrcholu Velké desítky s ligovým rekordem 8-3. Když naposledy skončili, utrpěli porážku mimo konferenci a v sobotu spadli na UMass Lowell River Hawks 3-2, aby celkově sklouzli na 11-4.

Přední útočník PSU Nate Sucese si vynutil prodloužení gólem v přesilovce, zbývalo 23 sekund, než UMass Lowell vyhrál svou 18. střelou na síť v polovině OT. Lvi Nittany skončili s dvakrát větším počtem pokusů na bránu.

pravidla tenisového skóre

To se neděje pořád, zvláště když hrajete dobře na obou stranách, řekl hlavní trenér PSU Guy Gadowsky podle Kolegián denně , ale právě jsme získali skvělé informace o naší ztrátě a opravdu dobře definovaných věcech, na kterých budeme tento týden pracovat.

Nittany Lions jsou v Yost Ice Arena 2: 9 po celou dobu, od posledního vítězství v listopadu 2014 zde prohráli osmkrát.

Je to rozhodně jedno z hlasitějších míst ke hraní, řekl juniorský útočník PSU Evan Barratt Kolegián denně . Pro nás je to rozhodně jedno z nejzábavnějších venkovních kluzišť, ve kterých se dá hrát.

stolní tenis pro jednu osobu

Dodal: Do letošního roku máme pocit, že máme sebevědomou skupinu, a víme, jak proti nim zápasíme. Tento rok je rokem, kdy je třeba zlomit něco, co se bohužel děje.

Wolverines, celkově 5-8-3 a 1-6-1 ve hře Big Ten, sídlí v suterénu konference. V neděli si připsali první velkou výhru v sezóně Big Ten a porazili Wisconsin Badgers 3: 1, aby si zajistili rozdělení série.

Michigan vyhrál 20 z 26 faceoffs ve vítězství.

Mají několik docela dobrých kluků, se kterými rádi utíkají mimo hru, řekl starší útočník Wolverines Jake Slaker. Michiganský deník . Je to něco, co jsme opakovali celý týden, chtěli jsme být silní v kruhu, protože pokud začnete s držením puku, je to lepší než ho honit.

Wolverines průměrně jen 2,13 gólu na zápas, 13. nejhorší známka ze 60 oddílů I.

Byli silní v defenzivě, ale obsadili 14. místo s 2,19 odevzdaným gólem na zápas. Jejich síla v tomto ohledu bude testována proti Penn State, který má průměr 4,60 gólu na zápas, což je druhá nejlepší známka v zemi.

Mají spoustu kluků, kteří vás mohou spálit, řekl hlavní trenér Wolverines Mel Pearson Michiganský deník . Takže si toho prostě musíte být opravdu vědomi. Ale pak si prostě musíte jít také zahrát. Musíte je respektovat, ale nemůžete se jich bát.


Populární Problémy

Francouzská kapka je trik ruky, kde necháte minci nebo jiný malý předmět „zmizet“, když jej přenesete mezi ruce. Trik francouzské kapky spočívá v tom, že mince nikdy neopustí ruku, ve které začala, ale vaše ...

Zde je vše, co potřebujete ke sledování Amanda Nunes vs Germaine de Randamie a kompletní karty UFC 245 PPV online.

Přestávka na zranění Rogera Federera zarmoutila Toniho Nadala; Rafaův strýc opravdu rád sleduje švýcarské hry. Toni Nadal řekl, že doufá, že se koleno Rogera Federera uzdraví a že bude znovu viděn hrát na skvělé úrovni.

Zde jsou všechny podrobnosti o tom, jak dnes večer sledovat online radnici Bernieho Sanderse z Fox News.

Poté, co byl otec zakázán, byla Tomicovi nabídnuta podpora

Jak vyrobit slaninový sendvič. Bacon je úžasný a dělá téměř cokoli lepšího, zejména sendviče. Nejlepší zprávou je, že existuje mnoho způsobů, jak vyrobit sendviče ze slaniny. Nejklasičtějším sendvičem je BLT, známý také jako ...