Jak se dívat na restauraci Impossible Season 15 online bez kabelu

Sledujte Restaurant Impossible online

Getty Šéfkuchař Robert Irvine se vrací pro další epizody seriálu „Restaurant: Impossible“ od Food Network.

tenisové gripy

Food Network’s Restaurace: Nemožné se dnes večer vrací ke své 15. sezóně rekonstrukcí restaurací. Šéfkuchař Robert Irvine, vyzbrojený 10 000 dolary, ale pouhé dva dny na to, aby se dostal do práce, musí pomáhat selhávající americké restauraci tím, že jí poskytne facelift a vrátí jí ziskovost a výtečnost ve své oblasti.

Sezóna 15 Restaurace: Nemožné premiéra v sobotu 20. července ve 21 hodin ET/PT na Food Network. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos pořadu na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících kabelových bezplatných služeb streamování živého televizního vysílání, z nichž všechny zahrnují Food Network.

TV Philo

Food Network je součástí hlavního 58-kanálového balíčku Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě.

Můžeš zahájte bezplatnou 7denní zkušební verzi Philo TV právě zde , a pak můžete sledovat Restaurace: Nemožné žijte na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo nebo ve svém telefonu (s podporou iPhonu), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám také umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní přehrát jakoukoli událost, která byla vysílána za poslední tři dny.

FuboTV

Food Network je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos z Restaurace: Nemožné na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.

Hulu s živou televizí

co nosit s tenisky

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně sítě Food Network.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos z Restaurace: Nemožné na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má k dispozici nové epizody po jejich vysílání) a 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Náhled na sezónu 15 v restauraci: Impossible

Obnova selhávající restaurace pouhými dvěma dny a deseti tisíci se snadněji řekne, než udělá, ale přesně to má šéfkuchař Robert Irvine za úkol v premiéře sezóny Food Network Restaurace: Nemožné . S pomocí designéra HGTV spolu s generálním dodavatelem Tomem Burym se tým pokouší přeměnit restauraci na výnosné zařízení, vyhodnotit její problémy a vytvořit plán pro novou výzdobu, důkladné čištění shora dolů, vylepšené menu a cíle propagace úsilí a marketing. Irvine a jeho tým budou v případě potřeby také vzdělávat majitele restaurace nebo školit zaměstnance.

Po úspěšném spuštění epizod vysílaných v dubnu a květnu tohoto roku síť rychle sledovala 15. sérii.

Zoufalí majitelé restaurací i nadále hledají rady od Roberta Irvina a jeho týmu, aby pomohli napravit nejvíce anemické oblasti jejich restaurace a dostat se na cestu k ziskovosti, řekl Courtney Whiteová , prezident Food Network. Robertův tvrdý milostný přístup a opravdová péče a starost o tyto majitele restaurací tak silně rezonuje s naším publikem a nemůžeme se dočkat, až divákům poskytneme více z toho, co na Robertovi milují, s jeho odhodláním a odhodláním pomáhat lidem obrátit svůj život.

Série byla původně zrušeno v srpnu 2016. Oživení seriálu v dubnu přilákalo téměř dva miliony diváků, což z něj činí top 10 televizních přenosů v jeho časovém úseku mezi kabelem podporovaným reklamami a nejlépe hodnocené televizní vysílání v sobotu večer Food Network od roku 2015.

na jaké síti je pohled

Irvine nedávno loni uvedl na trh vlastní značku proteinových tyčinek a nyní vytváří vlastní řadu příbory a kuchyňské nádobí. Na začátku tohoto roku se objevil jako host soudce dne Guy’s Grocery Games .

Marc Summers ( Double Dare ) výkonný vyrobil obojí Restaurace: Nemožné a jeho předchůdce Večeře: Nemožné . Zatímco Summers byl na kamerách během několika raných epizod seriálu, není zapojen do Restaurace obrození.


Populární Problémy

Federer se bude snažit vyhrát svůj 9. titul Swiss Indoors a 99. celkově. Na cestě stojí velký sloužící obří zabiják - Marius Copil.

Dominic Thiem nedávno přijal na Instagram, aby potvrdil, že se přihlásil do Kosmos Holding, sportovní a mediální investiční skupiny založené hvězdou FC Barcelona Gerardem Pique.

Kdo z těchto 5 bývalých hráčů je ideální pro problémového Nicka Kyrgiose?

Zde je vše, co potřebujete vědět o sledování YOLO: Crystal Fantasy online.

Jak vyrobit hvězdicový chléb Nutella. může být tak těžké, protože jste v pokušení sníst to, než produkt skutečně dokončíte. Udělejte si tento test trpělivosti a dovednosti, abyste si mohli užít plátek lahodného chleba Nutella. Je mnohem jednodušší udělat ...

Jak vyrobit tuňákový sendvič. Během první světové války se konzervovaný tuňák stal oblíbeným zdrojem bílkovin u spojeneckých vojáků a od té doby si jeho popularita mezi západními zeměmi zvyšuje, zejména ve formě tuňáka ...