Jak sledovat online epizodu „Survivor“ 2019, 2. epizoda

Sledujte Survivor 2019 online

Foto: Robert Voets © 2018 CBS Broadcasting, Inc. Všechna práva vyhrazena. Na snímku: Host 'Survivor' Jeff Probst

Sezóna 38 Pozůstalý měla premiéru minulý týden s tématem Edge of Extinction. Nyní přehlídka probíhá a přebírá osmou večer ET/PT a 19:00 Časový slot CT v síti CBS. Nová sezóna dala dohromady spoustu nových tváří, smíchaných také s některými veteránskými survivalisty. Pro ty, kteří by rádi sledovali nové epizody pořadu, ale nemají kabelové předplatné ani žádné přihlašovací údaje, stále máte možnosti. I když byste se chtěli podívat na dnešní epizodu, která je epizodou 2, budete ji moci sledovat online. Pokud nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete sledovat CBS naživo na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení, když se zaregistrujete k jedné z následujících kabelových bezplatných služeb streamování živého televizního vysílání:

Amazon Prime

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah CBS (živý i na vyžádání) prostřednictvím Amazonského kanálu CBS All-Access , který je dodáván se 7denní bezplatnou zkušební verzí.

Jakmile se zaregistrujete pro kanál Amazon Prime i CBS, můžete sledovat CBS živě na svém počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu, nebo můžete sledovat telefon (kompatibilní s Androidem a iPhone), tablet, Roku, Amazon Fire TV , Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

CBS Naplno

Tato služba vám umožní sledovat živý přenos z vašeho místního kanálu CBS i ze všech knihoven CBS na vyžádání. Je to nakonec stejné jako s možností Amazon Prime, pouze sledujete digitální platformu CBS než Amazon. Můžete se přihlásit k bezplatné 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat CBS naživo na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS nebo na svém telefonu (kompatibilním se systémem Android a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Amazon Fire TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím CBS aplikace.

FuboTV

umístění loketního popruhu

CBS (k dispozici živě na vybraných trzích, které najdete zde ) je jedním z 85 kanálů zahrnutých v hlavním balíčku Fubo. Zde se můžete zaregistrovat k bezplatné 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím FuboTV aplikace.

Pokud se nemůžete dívat Pozůstalý naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny po odvysílání, i když jste zapomněli zaznamenat je.

Hulu s živou televizí

Kromě své rozsáhlé streamovací knihovny podobné Netflix nyní Hulu nabízí také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně CBS (k dispozici naživo na vybraných trzích, které najdete zde ). Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat Pozůstalý live, Hulu with Live TV také přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má většinu pořadů k dispozici po vysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin Prostor DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Dnešní epizoda má název Jeden z nás vyhraje válku a v popisu epizody 2 CBS je napsáno: První trosečník uvízl úplně sám na okraji zániku. První hráči se také spojí ve snaze dostat navrátilce ze hry. Níže je přehled o dvou kmenech a soutěžících na každém.

MANU TRIBE

Dan The Wardog DaSilva, student práva.

Rick Devens, moderátor ranních zpráv.

hra point tenis

Wendy Diaz, majitel malé firmy.

Lauren O’Connell, vysokoškolačka.

Keith Sowell, pre-med student.

Chris Underwood, okresní manažer prodeje.

Kelley Wentworth, a Pozůstalý veterán.

David Wright, a Pozůstalý veterán.

KAMA TRIBE

Joe Anglim, a Pozůstalý veterán.

umístění tenisové loketní ortézy

Aubry Bracco, a Pozůstalý veterán.

Victoria Baamonde, servírka.

Ron Clark, učitel.

Julia Carterová, lékařská asistentka.

Eric Hafemann, hasič.

Aurora McCreary, rozvodový právník.

jak nakreslit dvorek

Julie Rosenberg, výrobce hraček.

Gavin Whitson, programový ředitel YMCA.

EDGE OF EXTINCTION

Reem Daly, pracuje v oblasti prodeje.


Umístěním nové sezóny přehlídky je opět Fidži, protože je to oblíbené místo pro produkci. Dlouho trvající hitová série je podle produkce v tomto bodě jako dobře namazaný stroj, zvláště pokud jde o práci v zákulisí. Jsou to nové zvraty, soutěžící a výzvy, které každou sezónu mění hru.

Pro superfany a další lidi, kteří jsou ochotní vyzkoušet si své schopnosti v oblasti přežití, je show již obsazena pro příští sezónu San Francisco CBS Local . Požadavky uvedené pro konkurz uvádějí, že musíte být starší 18 let. Zde prosím zkontrolujte požadavky na způsobilost. Musíte být občanem Spojených států a žít ve Spojených státech. Chcete-li se zúčastnit konkurzu, musíte se před akcí předem zaregistrovat. Každý uchazeč se vybízí, aby kreativně vyjádřil, proč by měl být považován za show. Pokud se tedy chcete stát soutěžícím v pořadu, castingové hovory jsou dobrou cestou.


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat sobotní hru Jazz vs Thunder online, pokud nemáte kabel nebo nemáte ESPN.

Vysílání „Take at Birth“ dnes večer, 9. října 2019, ve 22 hodin ET/21:00 CT na TLC. Zde je návod, jak můžete sledovat show online bez kabelu.

Djokovič nedávno zaznamenal své 17. vítězství proti Monfils v 17 setkáních, ale je to ta nejsložitější rivalita všech dob?

Basilejská událost - kde Roger Federer zahájil svou tenisovou cestu jako míčový hráč - byla kvůli COVID -19 zrušena. Federer, desetinásobný šampion v Basileji, už měl kvůli zranění turnaj vynechat.

Zde je souhrn všech různých způsobů, jak můžete zdarma sledovat živý přenos epizod 19. série (2021) „American Idol“ online.

Zde je pohled na 9 nejstarších hráčů, kteří získali největší cenu, kterou je výhra v tenise.