„Nejsem fanouškem Rafaela Nadala, je neuvěřitelně nudný“ - žena, která mu ukázala prst

Rafael Nadal v akci proti Michaelu MmohoviRafael Nadal byl na konci přijímání nějakého nechutného hekání diváka během jeho zápasu druhého kola na Australian Open 2021. Žena na tribuně ukázal Nadal prst a v polovině zápasu na něj vrhl další sprostosti, než byl vyveden ze stadionu.

avengers věk ultron stream reddit

V nedávném rozhovoru “dáma zdvojnásobila svůj postoj a nazvala Rafaela Nadala„ neuvěřitelně nudným “. Zjistila, že Nadalův zápas proti Mmohovi je nezajímavá záležitost, a věří, že to je důvod, proč její čin získal tolik pokrytí, jako byl.Anna (skutečné jméno zadrženo) také prozradila, že byla primárně v Aréně Rod Laver, aby sledovala střetnutí mezi Coco Gauffem a Elinou Svitolinovou, a že se rozhodla zůstat o něco déle poté, co tento zápas skončí.

Ne, určitě nejsem Nadalův fanoušek, myslím si, že je neuvěřitelně nudný a neustále prochází všemi těmi rituály OCD, řekla Anna. Jediný důvod, proč jsem byl šťastný, že jsem na zápase, protože jsem chtěl vidět předchozí ženský zápas (mezi) Coco Gauffovou a Elinou Svitolinou. A držel jsem se, abych sledoval nudného Nadala. Také si myslím, že samotný fakt, že se moje obrázky očividně staly virálními po celém světě, odráží to, jak neuvěřitelně nudné jsou jeho zápasy, protože proč byste se soustředili na diváka?

Rafael Nadal vzal incident po svém a rozesmál urážky ženy. Světová dvojka dokonce zašla ještě o krok dále a ukázala jí znamení palce nahoru, než se nakonec úspěšně vrátila k podání druhé sady.Nadal také řekl o incidentu během čtvrtečního rozhovoru po zápase. Španěl usoudil, že žena mohla být pod vlivem alkoholu, což potvrdila Anna během rozhovoru.

Paní však prozradila, že konzumovala šampaňské - a ne gin nebo tequilu, jak navrhl Rafael Nadal.

Ne, nepila jsem gin ani tequilu, dodala. Na tenise jsem si dal (vypil), dal jsem si sklenku bublinky.

Rafael Nadal se na mě podíval, a v tu chvíli jsem otočil ptáka: žena, která provokovala Španěla

Žena, která provokovala Rafaela Nadala (střed fotky se zvednutýma rukama)Po Annině činu se mnozí divili, zda její provokativní gesto bylo míněno pro Rafaela Nadala nebo pro rozhodčího Ferguse Murphyho, který ji zdvořile požádal, aby s mikrofonem přestala.

Ale ve svém rozhovoru Anna potvrdila, že její gesto skutečně směřovalo ke světové č. 2.

Právě jsem zavolal, že „překonej své rituály OCD“, a když sloužil, a pak se na mě podíval, tehdy jsem ptáka převrátil, pokračovala žena.

Anna připustila, že její vyvolávání rutiny před podáním Rafaela Nadala nebylo zrovna nejlepší. Dodala však, že drtivá davová podpora Nadala zapustila kořen jeho protivníka Michaela Mmoha.

typy rukojetí tenisových raket
Ne přesně (ne příliš probuzený, abych mu řekl, aby se dostal přes jeho rituály OCD), ale sledoval jsem to hodinu nebo déle a vlastně jsem šel za tím chlapem, protože se zdálo, že tolik lidí jde za Nadalem, dodala Anna. Bylo mi líto Američana, který si vedl docela dobře.

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat nové epizody „Vice“ ze 7. série online bez kabelu, i když nemáte kabel nebo nemáte Showtime.

Dnes večer jsou ceny ESPY 2019. Získejte přehled o tom, jak sledovat ESPY online prostřednictvím možností živého streamování bez kabelů.

Může tým Evropa získat v Ženevě titul hattricku s Federerem a Nadalem v čele? .

Brisbane uvidí účast tří nejlepších ženských dvouhry Ashleigh Bartyové, Karolíny Plí & scaron; kové a Naomi Osaka.

Tenis: Makarova a Vesnina vyhrály čtyřhru žen na French Open