Přímý přenos basketbalu Iowa vs Nebraska: Jak se dívat onlineGetty Centrum Iowa Hawkeyes Luka Garza.Nebraska Cornhuskers bude v úterý hostit Iowa Hawkeyes ve hře Big Ten.Začátek hry je naplánován na 21:00. ET a budou vysílány v síti Big Ten Network. Pokud nemáte kabel nebo nemáte BTN, můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících kabelových, živých- Služby streamování televize:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Síť Big Ten je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete poté sledovat živý přenos Iowa vs Nebraska na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo další podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.skočit badminton

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Z nich balíčky Max, Choice, Xtra a Ultimate zahrnují síť Big Ten Network a balíček Max přichází se sedmidenní zkušební verzí zdarma:jak sloužit v tenise

AT&T TV nyní zkušební verze zdarmaJakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete poté sledovat živý přenos Iowa vs Nebraska na vašem počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

Hulu With Live TV je dodáván s rozsáhlou knihovnou televizních pořadů a filmů na vyžádání a Více než 60 živých televizních kanálů, včetně sítě Big Ten Network:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete poté sledovat živý přenos Iowa vs Nebraska na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Náhled Iowa vs Nebraska

Obě strany přicházejí z porážek v konferenčním hraní.

V sobotu Hawkeyes klesli 89-86 na tehdejší č. 21 Penn State Nittany Lions v Palestře ve Philadelphii navzdory 34 bodům Luka Garza (při střelbě 13 z 19), 12 doskoků a 2 blokům. Celkově klesli na 10-4 a 1-2 v akci Big Ten.

Iowa již ztratil strážce Jordan Bohannon a útočník Jack Nunge v sezóně a v úterý by mohli být bez dalších klíčových zubů.

Hawkeyes hlídá CJ Fredricka, který vede tým v procentech střelby ve 3 bodech (50% na 3,5 pokusu na zápas) a na třetím místě v bodech (10,3) a asistencí (2,9) na soutěž, po poločase v poločase neviděl Penn State ztráta poté, co utrpěl neznámé zranění nohy.

V pondělí hlavní trenér Fran McCaffery řekl, že si není jistý, zda Fredrick nastoupí proti Nebrasce.

30 za 30 vyrobeno v Americe

Myslím, že se toho dozvíme mnohem více příští den nebo tak, řekl McCaffery 247 Sport . Nevyhýbám se otázce. Díváme se s ním na různé věci. Chceme se ujistit, než ho tam pustíme, že je připraven jít. Očividně nebyl připraven jít do druhého poločasu.

Když vám trenér řekne, že nemůžete jít, zavřete ho. Jste venku, další muž. Tak nějak to bylo, tak to je právě teď. Dokud neuslyším opak, je to tak.

Strážce Connora McCafferyho, lídra Iowy v asistencích na zápas (3,7), může hra Nebraska chybět také kvůli nemoci.

Útočník Hawkeyes Ryan Kriener utrpěl zranění kolena proti Penn State, ale vrátil se do hry. Skončil s 8 body (při střelbě 3 na 6) a trojicí bloků mimo lavičku.

Má se docela dobře, řekl McCaffery, na 247 sportů. Když jsem šel na podlahu, měl jsem o něj opravdu obavy. Bolelo ho to.

jakou velikost tenisového gripu

Je to drsné dítě. Jakmile přišli na to, že nejde o nic vážného, ​​řekl: „Mohu se vrátit.“ Vypadá v pořádku.

V pátek Cornhuskers doma prohráli s Rutgers Scarlet Knights 79: 62, v sezóně klesli na 6: 8 a ve hře Big Ten hráli 1: 2.

Nebraska střílela pouze 20 z 63 (31,7%) z pole a 8 z 31 (25,8%) z 3-bodového dosahu. Šarlatoví rytíři chytili tolik útočných doskoků, kolik měli Cornhuskers obranných doskoků (16).

Je to nejfyzičtější tým, jaký jsme dosud hráli, řekl hlavní trenér Nebrasky Fred Hoiberg Associated Press . Mluvili jsme hodně o tom, co vedlo k tomuto a jak důležité bylo udržet je mimo barvu. Příliš často jsme jim dovolili dostat se do barvy. Neměli jsme šanci dostat Johnsona ze skla. Je tam příliš velký a příliš fyzický.


Populární Problémy

Skvělý církevní oblek je takový, ve kterém se budete cítit pohodlně a také zapadne do standardů vaší církevní komunity. Některé církve se přiklánějí spíše k neformálnímu oblečení, zatímco jiné mají formálnější oblékání. Většina kostelů však ...

Jak improvizovat malý obvaz. I když je vždy dobré mít zásobenou lékárničku poblíž, někdy nastávají situace, kdy není k dispozici předem připravený obvaz. Pokud jste venku v divočině nebo jinak nemáte přístup ...

Pokud nemáte kabel, podívejte se, jak sledovat nové epizody filmu The Real Housewives of Orange County online.

Serena Williamsová je pravděpodobně největší tenistkou všech dob a je také jednou z nejmódnějších.

Jak cvičit bez vstupu do posilovny. Často jde o to, abyste si zacvičili: „připojte se k posilovně!“ Ale ne každý má rád tělocvičny. Mohou být drahé, nepohodlné nebo nepohodlné. Mnozí neradi cvičí před davem. Někteří dělají ...