Istanbul 2021: Elise Mertens vs Sorana Cirstea náhled, head-to-head & prediction | TEB BNP Paribas Tennis Championship

Elise Mertensová

Elise Mertensová

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: (1) Elise Mertens vs. Sorana Cirstea

Datum: 25 Dubna 2021

Turnaj: TEB BNP Paribas Tennis Championship Istanbul

dobré tenisky

Kolo: Finále

Místo : Istanbul, Turecko

Kategorie: WTA 250

Povrch: Jíl

Odměna: 235 238 $

Živé televizní vysílání: USA - Tenisový kanál | Velká Británie - Eurosport

Náhled Elise Mertens vs Sorana Cirstea

Nejlepší nasazená Elise Mertensová v neděli ve finále Istanbulu uzamkne rohy nenasazenou Soranou Cirstea.

Po neúspěšném začátku antukové sezóny v Charlestonu se Mertens v Istanbulu stylově odrazil. Belgičanka během své kampaně vypadala jako velitelka, celý týden shodila jen jednu sadu-ve svém předčtvrtfinálovém zápase s in-form Viktorija Golubic.

stát iowa vs stát Oklahoma

Skvělý výkon Mertensové proti úřadující šampionce Charlestonu Veronice Kudermetové v semifinále ukázal, jak je hladová a motivovaná. Světová jednička 17 utekla k velitelskému vítězství 6: 1, 6: 4, čímž skončila Kudermetova devítizápasová série výher.

Po takovém vítězství, které posílí sebevědomí, se Mertensová nyní bude soustředit na to, aby dosáhla na svůj druhý singlový titul v sezóně. V únoru také triumfovala na triumfu Gippsland Trophy.

Sorana Cirstea

Sorana Cirstea

Mezitím se Sorna Cirstea možná sklouzla na 67. místo v žebříčku, ale pořád dokáže zabalit. Rumunka, která loni v prosinci vyhrála turnaj ITF $ 100 v Dubaji, pokračovala v projevování své brilantnosti po celý rok 2021.

Cirstea porazila Belindu Bencic na zahřívací akci Australian Open a následovala velká rozrušení Petry Kvitové na prvním letošním Slamu. Poté na chvíli zabloudila, ale návrat k hlíně ji viděl dostat se zpět do svého nejlepšího ročníku.

tenis sloužit pohybu

Čtvrtfinalista French Open z roku 2009 byl v Istanbulu ve špičkové formě a dosáhl střetu na summitu, aniž by připustil jediný set. Výhry nad kvalitními hráči, jako jsou Kateryna Kozlova, Anastasia Potapova, Fiona Ferro a Marta Kostyuk, zařadily Cirstea do svého prvního finále WTA od Taškentu 2019.

Jednatřicetiletá žena nenechá kámen na kameni, aby udržela dynamiku a ukončila své dlouhé titulní sucho.

Elise Mertens vs Sorana Cirstea hlava na hlavě

Poté, co Sorana Cirstea vyhrála obě jejich dosavadní střetnutí, vede hlavou nad Elise Mertensovou 2: 0.

Cirstea porazila Belgičanku pohodlným rozdílem 6-3, 6-0 na French Open v roce 2016. Výsledek zopakovala o dva roky později v Dauhá, kde vyšla vítězně 7-5, 6-4.

Predikce Elise Mertens vs Sorana Cirstea

Elise Mertensová

Elise Mertensová

Elise Mertensová a Sorana Cirsteaová jsou také výkonnými hráčkami ve čtyřhře, takže v nedělním istanbulském finále bude k vidění spousta rozmanitosti. Oba prováděli pravidelné výpady na síť a vhazovali příležitostnou kombinací slice-and-dropshot, aby tento týden narušili rytmus svých soupeřů.

nejstarší tenista, který se stal profesionálem

Klíčem v tomto zápase bude pravděpodobně podání a nevynucené počítání chyb obou hráčů. Vzhledem k tomu, že v pre-čtvrtinách produkoval devět es proti Golubic, nebylo Mertensovo podání zrovna nejlepší. Její návrat však vynikl a pomohl jí zajistit 11 přestávek podání v příštích několika zápasech.

Belgičanka musí ve svých zpátečních zápasech udržet tlak, aby si podmanila soupeřku, která celý týden hraje svůj nejlepší tenis. Cirstea se dobře pohybuje na antuce, má solidní podání a zasahuje se značnou silou ze země, takže je vždy těžkou hráčkou, které lze čelit.

Ale Rumunova síla bít může také její Achillovu patu. Má tendenci občas přetlačovat, což vede k vysokému počtu nevynucených chyb.

Cirstea dokázala tento týden zatím udržet své chyby na uzdě tím, že po celou dobu projevovala řízenou agresi. Ale proti tak velkému vraceči, jako je Mertens, to může být dlouho obtížné.

Předpověď: Elise Mertensová vyhraje ve třech setech.

Populární Problémy

Pstruh duhový je vysoce výživná a snadno připravitelná ryba. V tomto článku se dozvíte dva různé recepty na pstruhy duhové! Filety ze pstruha opláchněte pod studenou vodou. Osušte papírovým ručníkem a dejte stranou.

Posádka 'Ghost Adventures' ve čtvrtek vyšetřuje Joe Exotic Zoo ve 2hodinovém speciálu. Zde je návod, jak jej sledovat online, pokud nemáte kabel.

Pokud se snažíte zhubnout, můžete usilovat o vytvarované, zpevněné paže bez kudrlinek nebo kmitání. Snížení tuku v pažích jako ženy znamená cvičit posilování paží, zkoušet sporty nebo činnosti, které pomáhají budovat svaly paží, ...

Citi Open 2019 probíhá. Zde je návod, jak sledovat živý přenos z turnaje online bez kabelu.

Činčily jsou velmi odolná domácí zvířata! Pokud má tedy vaše činčila zlomenou kost, uzdraví se rychle, pokud budete dodržovat léčebný plán, který vám doporučí váš veterinář (ať už jde o nastavení kosti, operaci nebo amputaci). Tak dlouho...

Serena Williamsová je pravděpodobně největší tenistkou všech dob a je také jednou z nejmódnějších.