Upřímný vzkaz Juana Martina del Potra fanouškům zahřeje u srdce

Juan Martin del Potro

Juan Martin del Potrokoupit raketu na stolní tenis

Pro šampióna US Open 2009 Martina Martina del Potra, který zakončil sezónu na turnaji ATP Tour, to byla naprosto emocionální jízda. Stále přívětivý a populární Argentinec snášel žal po lepší část posledních pár let díky dvěma operacím zápěstí. Zda se vůbec bude moci ještě někdy vrátit, bylo v jednu chvíli velmi pochybné.Věž Tandil se ale nevzdala. Díky podpoře, které se mu dostalo od rodiny, přátel a fanoušků, hráč 6’6 ’pokračoval v závodním tenisu letos v únoru.Je jen přirozené, že musel poděkovat svým fanouškům za to, že ho podporovali v nejnáročnějším období jeho kariéry a motivovali ho k úžasnému návratu. Del Potro přeskočil přes 1000 žebříčkových míst z 1045 v únoru na své aktuální pořadí 38 v tomto týdnu.

Z toho, že byl v počáteční fázi nejistý se svými bekhendy, rostl od síly k síle a začal ukazovat zdání zastrašujícího hráče, kterým kdysi byl. Postupně se jeho forhendy staly silou, kterou bývaly, a Del Potro je účinně využíval k zajištění vítězství nad Novakem Djokovičem, Rafaelem Nadalem, Andy Murrayem a Stanem Wawrinkou za rok, který nazval „nejlepším rokem svého života“.Bylo to na olympijských hrách v Riu, kde jeho comeback ve skutečnosti získal páru a on jel na několik rozrušení, aby dosáhl finále a získal pro svou zemi stříbrnou medaili. A pokračoval dále tím, že se dostal do čtvrtfinále US Open, na které navázal svým prvním titulem za 33 měsíců na Stockholm Open.Mezi tím dokonce dovedl argentinský daviscupový tým do finále, kterého se Del Potro zúčastní na konci tohoto měsíce.

Cesta zpět do nejvyšších příček by pro bývalou světovou čtyřku nebyla možná bez zástupných znaků, které mohl získat z několika turnajů, a Del Potro za to vyjádřil svou vděčnost ředitelům turnajů.u tenisu

Děkuji, že jste mi pomohli užít si nejlepší rok mého života. Bez vaší podpory by to nešlo, napsal Del Potro ve svém příspěvku na Facebooku a oslovil své fanoušky.typy tenisových hitů

Děkuji ředitelům turnaje, že pro mě vždy měli k dispozici zástupné znaky. Vřelé přivítání na každém stadionu, který jsem hrál, láska, kterou jsi mi dal na turnajích, povídání, když jsme se potkali na ulicích ... Jsem hrdý, když mi řekneš, že se cítíš inspirován mým uzdravením a to je jeden z nejlepší dárky, které jsem v roce 2016 dostal.

Del Potro, když vzpomínal, jak se vrátil, přiznal, že na začátku neměl normální tým a jediné, co mohl udělat, bylo spolehnout se na upřímnou podporu svých příznivců.

Neměl jsem normální tým žádného hráče, ale mohl jsem se spolehnout na svou rodinu, své nejbližší přátele a vás, zejména na ty, kteří mě podporovali ze všech koutů mé milované země.

Argentinec také samostatně věnoval několik řádků své olympijské zkušenosti a přiznal, že to byl skutečně „nejlepší týden jeho života“. Sdílel, že v noci, kdy dostal medaili, si nepřál opustit stadion a chtěl, aby ten okamžik zůstal navždy.

wiki na stolní tenis

Můj rok na turnaji ATP Tour právě skončil a měl velmi zvláštní okamžik, nejlepší týden mého života: olympijské hry v Riu. Té noci po medailovém ceremoniálu jsem nechtěl opustit stadion. Chtěl jsem, aby ten okamžik trval věčně.

Osmadvacetiletý hráč dodal, že hrál mnohem víc, než navrhovali jeho lékaři, a sám byl překvapen úspěchem, kterého dosáhl. Del Potro zakončil emocionální příspěvek slibem svým fanouškům, Nikdy ti nepřestanu děkovat.

Zde je celý příspěvek, který Del Potro vytvořil:

Populární Problémy

James Madison a Northern Iowa se v pátek večer setkají ve čtvrtfinále play -off FCS. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Jak si dát masáž krku. Napětí krku může způsobit bolesti hlavy a tlumit váš den, ale nemusíte utrácet spoustu peněz za masáž, která uvolní napjaté svaly. Pomocí prstů, tenisového míčku nebo pěnových válečků ...

Jak uložit koláč s citronovou pusinkou. Citronový koláč s pusinkami je chutný a osvěžující dezert, který je ideální pro večeři nebo sváteční hostinu. Při nesprávném skladování však může pusinka zběhat a zvlhnout, což změní strukturu ...

Jak Pike Press. Štika je oblíbený cvik na budování svalů. Je to skvělý způsob, jak procvičit svaly horní části těla, zejména deltoidy a tricepsy v horní části ramen a paží. Chcete -li provést štik, stiskněte „štika“ záda, takže ...

Jak vylepšit odpalování v kriketu. Odpalování je jedním z hlavních aspektů kriketu. Může to vypadat jednoduše, ale stát se kompetentním pálkařem vyžaduje hodně tvrdé práce. Udělejte si čas na to, abyste opravdu vytočili svůj postoj, úchop a ...