Jak se bavit o víkendu (dospívající)

Když jste teenager, víkendy jsou vaší šancí na svobodu a zábavu! Celý týden trávíte prací se školou a pracemi, ale víkendy vám dávají příležitost trávit čas s přáteli, objevovat nové koníčky a relaxovat. Samozřejmě si budete muset udělat čas na své povinnosti, jako jsou domácí práce nebo domácí úkoly, ale můžete se bavit, ať už jdete ven nebo zůstanete!

Metoda 1 ze 3: Trávit čas venku

 1. Obrázek s názvem Bavte se během víkendu (dospívající) Krok 3

  1 Hrát a sport . Sportování má spoustu úžasných fyzických, emocionálních a sociálních výhod. Vyberte si sport, který vás zajímá, a poté se podívejte na sociální média nebo nástěnky ve škole a zkuste najít místní ligu. Možná dokonce dokážete dát dohromady nějaké přátele a vytvořit si vlastní tým!
  • Mezi oblíbené sporty pro mládež patří fotbal , baseball , vlajkový fotbal , a Basketball .
  • Pokud dáváte přednost sportu, který nevyžaduje celý tým, zkuste hrát Golf , paintball , nebo hrát tenis !


 2. Obrázek s názvem Bavte se během víkendu (dospívající) Krok 4

  2 Vydejte se na dlouhou procházku nebo túra . Vyrazit si do přírody je skvělý způsob, jak si užít víkend. Trávení času v přírodě pomáhá zmírnit stres a zvyšuje štěstí a je to také dobrý způsob, jak si dát kardio, ať už se procházíte po bloku nebo se vydáváte na procházku do přírody. A nejlepší na tom je, že je to téměř vždy zdarma!
  • Na procházku si vezměte pohodlné oblečení a obuv a vezměte si s sebou láhev s vodou. Pokud budete na několik hodin pryč, vezměte si zdravé občerstvení, jako je trail mix nebo granola tyčinky.
  • Pokud máte psa, vezměte ho s sebou! Procházka v přírodě je skvělá i pro vaše štěně.
 3. Obrázek s názvem Bavte se během víkendu (dospívající), krok 6

  3 Přejděte na a vodní park , zábavní park , nebo arkáda. Pokud máte trochu peněz navíc, kupte si lístky do blízkého aquaparku, zábavního parku nebo arkády. Některá místa mohou mít dokonce speciální víkendy pro mládež se sníženými cenami, proto si webové stránky zkontrolujte, než vyrazíte!
  • Pokud se chystáte do aquaparku, vezměte si plavky a dodržujte všechna pravidla vodní bezpečnosti, například neběhat kolem bazénu a nosit vhodná flotační zařízení.
  • Chcete -li navštívit arkádu, zkuste si přinést spoustu mincí, ačkoli většina arkád bude mít automaty, pokud máte jen účty.
 4. Obrázek s názvem Bavte se během víkendu (dospívající) Krok 7

  4 Mít piknik v parku. Den v parku je relaxační, zábavný a levný a ještě zábavnější je, když si vezmete jídlo a přátele. Nemusí to být nic fantastického: balená voda a za studena nakrájené sendviče se dostanou na místo po dlouhém dni hraní v trávě!
  • Zatímco jste v parku, naplánujte si nějaké zábavné aktivity, jako je létající talíř , Hra na schovávanou , softball nebo si jen sedněte a pouštějte hudbu!
 5. Obrázek s názvem Bavte se během víkendu (dospívající), krok 9

  5 Udělejte si jednodenní výlet někam nový. Jen pár hodin jízdy můžete najít překvapivé množství nových a zábavných věcí, které můžete dělat. Pokud máte auto, zeptejte se svých rodičů, jestli je v pořádku, abyste se vy a pár přátel vydali na celý den. Pokud neřídíte, zvažte naplánování celodenního výletu, na který se můžete vydat s rodinou!
  • Hledejte místní města s úžasnými historickými památkami, inovativní restaurace, které opravdu chcete vyzkoušet, nebo chladné přírodní útvary k prozkoumání.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Hledání úžasných indoorových aktivit

 1. Obrázek s názvem Bavte se během víkendu (dospívající) Krok 13

  1 Jít kuželky . Ačkoli už není tolik bowlingových drah, jako kdysi, je pravděpodobné, že ve vašem okolí ještě jeden je. Připojte se online a hledejte někoho poblíž, pak se zastavte, obujte si bowlingové boty a zkuste dát úder! Bowling je zábava, i když nejste moc dobří, vezměte s sebou pár přátel.
  • Bowlingové dráhy obvykle nabízejí občerstvení, takže pokud můžete, vezměte si s sebou trochu peněz navíc.
 2. Obrázek s názvem Bavte se během víkendu (dospívající) Krok 7

  2 Podívejte se na film v divadle. Není nic jiného, ​​než vidět film na velkém plátně, abyste se skutečně ponořili do příběhu. Obvykle si všimnete detailů, které vám mohou chybět, a to i na velkoplošné televizi. A vždy přijde něco nového, takže je to něco, co můžete dělat tak často, jak chcete!
  • Pokud máte rozpočet, podívejte se na odpolední matiné. Většina divadel nabízí zlevněné vstupenky na nejbližší představení dne.
 3. Obrázek s názvem Bavte se během víkendu (dospívající) Krok 15

  3 Navštivte nákupní centrum . Není to tak dávno, co bylo nákupní centrum centrem světů většiny teenagerů. Online nakupování znamená, že se lidé v dnešní době méně spoléhají na nákupní centra, ale přesto jsou skvělým místem, pokud hledáte místo, kam vyrazit o víkendu.
  • Zatímco jste v obchoďáku, můžete si vystavit výlohu, procházet knihy v knihkupectví a dát si občerstvení v jídelně! Některá nákupní centra mají dokonce zábavné funkce, jako jsou horské dráhy, horolezecké stěny a kina.
 4. Obrázek s názvem Bavte se během víkendu (dospívající), krok 16

  4 Být a turista ve vašem vlastním městě . Je zábavné snít o cestování po celém světě, ale kdy jste naposledy vyrazili a prozkoumali své vlastní město? Udělejte si den pořizování selfie na všech nejpozoruhodnějších místech ve vaší oblasti, jako jsou speciální památky nebo historická místa.
  • Chcete -li získat představu o tom, kam můžete jít, přemýšlejte o tom, co lidé chtějí vidět, když přijedou poprvé do vašeho města. Pak jděte dělat ty věci!
 5. Obrázek s názvem Bavte se během víkendu (dospívající), krok 10

  5 Prohlédněte si místní muzeum nebo galerii. Podívejte se online, abyste zjistili, zda jsou ve vašem okolí nějaká muzea nebo umělecké galerie. Můžete najít galerii s díly místních umělců a sochařů, nebo můžete narazit na muzeum, které podrobně popisuje historii psích obojků. To nezjistíte, dokud to nezkontrolujete!
  • Mnoho muzeí nabízí studentům slevy, takže si nezapomeňte přinést studentský průkaz!
  reklama

Metoda 3 ze 3: Zábava doma

 1. Obrázek s názvem Bavte se během víkendu (dospívající), krok 19

  1 Věnujte čas práci na svém oblíbeném řemesle nebo koníčku. Nemusíte vždy odcházet z domu, abyste se pobavili. Můžeš přehrávat hudbu , postavit model auta , vyrábět šperky nebo cokoli jiného, ​​co vás baví, to vše z pohodlí vašeho domova.
  • Pokud ještě nemáte řemeslo nebo koníček, který vás baví, udělejte si výlet do místního obchodu s řemeslnými výrobky a zjistěte, zda vás něco inspiruje.
 2. Obrázek s názvem Bavte se během víkendu (dospívající), krok 24

  2 Číst knihu. Pokud máte o víkendu nějaký volný čas, udělejte si přestávku od času u obrazovky a otevřete knihu. Vyberte si něco ze vzrušujícího žánru, například fantasy nebo dobrodružství. Pravděpodobně ztratíte pojem o čase a zabalíte se do úplně nového světa.
  • Čtení může zlepšit vaši mozkovou sílu až na 5 dní po dokončení knihy, což z něj dělá skvělý způsob, jak si během zkouškového týdne odpočinout od studia!
 3. Obrázek s názvem Bavte se během víkendu (dospívající), krok 21

  3 Napsat krátký příběh . Pokud rádi čtete, proč si nevyzkoušet psaní vlastního příběhu? Přemýšlejte o postavách, zápletce, nastavení a jakýchkoli tématech nebo konceptech, které chcete zahrnout. Pokud to nechcete, nemusíte to nikomu ukazovat, stačí něco sepsat na papír.
  • Pokud chcete, můžete napsat báseň namísto.
 4. Obrázek s názvem Bavte se během víkendu (dospívající), krok 22

  4 Prohledávat web. Nesmyslně surfujte; díky tomu se budete cítit znuděněji. Místo toho se podívejte na některé informativní a zajímavé webové stránky, jako jsou skvělé přednášky nebo weby, které vám pomohou naučit se nový jazyk nebo aplikace, které vám to umožňují kreslit nebo se naučit hrát hudbu.
 5. Obrázek s názvem Bavte se během víkendu (dospívající), krok 18

  5 Překonejte své vysoké skóre za a video hra . Umírněné hraní videoher může pomoci zvýšit vaši kreativitu a dovednosti při řešení problémů a může také pomoci snížit stres. Nechcete celý víkend plýtvat na videohry, ale stanovení si cíle, jako je překonání předchozího vysokého skóre nebo konečně poražení šéfa, na kterém jste se zasekli, vám může pomoci užít si víkend!
  • Pokud nemáte herní konzoli, můžete si stáhnout herní aplikaci do smartphonu, počítače nebo tabletu.
 6. Obrázek s názvem Bavte se během víkendu (dospívající), krok 25

  6 Učit se kuchař něco nového. Během týdne si online prohlédněte kuchařky nebo stránky s recepty a najděte něco, co opravdu chcete vyzkoušet. Zapište si seznam potřebných surovin a dejte je buď rodičům, nebo se zastavte v obchodě s potravinami a vyzvedněte si je sami, pak uvařte své mistrovské dílo a nechte rodinu vyzkoušet!
  • Ujistěte se, že používáte kuchyňskou bezpečnost! Při používání nožů buďte opatrní, při nabírání horkých pokrmů vždy používejte držáky hrnců a nezapomeňte vypnout sporák nebo troubu, až ji použijete.
 7. Obrázek s názvem Bavte se během víkendu (dospívající), krok 26

  7 Nakreslete nebo namalujte obrázek. Umění je extrémně uklidňující, protože vše, na co musíte myslet, je obrázek před vámi. Je to také dobrý kreativní výstup, který vám umožní vyjádřit se, a stát se dobrým v umění vám může pomoci zlepšit neverbální komunikační schopnosti. Chcete -li začít, potřebujete pouze tužku, kousek papíru a nápad, co nakreslit!
  • Zkuste se inspirovat předměty kolem sebe nebo nakreslete svou nejlepší verzi obrázku, který se vám opravdu líbí.
 8. Obrázek s názvem Bavte se během víkendu (dospívající), krok 20

  8 Uspejte. Pozvěte pár přátel, aby zůstali přes noc, pokud se chcete o víkendu pobavit! Můžeš hrát Vadí nevadí , sledujte filmy, jezte svačinu a povídejte si o čemkoli, co se během týdne stalo. Nezapomeňte se nakopit spoustou přikrývek a polštářů!
  • Jen se ujistěte, že má každý svolení rodičů zůstat přes noc!
 9. Obrázek s názvem Bavte se během víkendu (dospívající), krok 28

  9 Vymyslete, jak si své práce více užít. To, že máte domácí práce, neznamená, že se o víkendu nemůžete pořád bavit. Zkuste si doma pustit hudbu, při úklidu pak tančit a zpívat, aby se vám proces zdál rychlejší. Pokud řešíte velký projekt, jako je čištění bazénu nebo hrabání na dvoře, zjistěte, zda je přítel ochotný vám pomoci.
 10. Obrázek s názvem Bavte se během víkendu (dospívající) Krok 2

  10 Naplánujte si na neděli večer něco zábavného. Je snadné nechat se odradit v neděli večer, když přemýšlíte o tom, že škola začne v pondělí ráno. Abyste tomu zabránili, naplánujte si něco, co budete dělat v neděli večer, ať už budete číst knihu nebo si dát pizzu s přáteli.
  • Nezůstávejte v neděli příliš pozdě, jinak by vaše pondělí mohlo začít drsně!
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Přímý přenos ABC červený koberec ABC 2020 lze sledovat online dvěma způsoby: živým přenosem ABC prostřednictvím ABC.com nebo aplikací ABC.

Změna pravidel ve Wimbledonu 2019 v rozhodující sadě.

Jak zkrotit lišku. Pohled na lišku může být pro některé lidi zastrašující, ale obvykle nejsou bezprostředním nebezpečím pro lidi a jen zřídka útočí, pokud nejsou vzteklí. Vždy si však pamatujte, že lišky jsou divoká zvířata, takže byste měli ...

Když se připojil k profesionálnímu okruhu, Borna Coric, bývalý juniorský světový hráč číslo 1, velmi rychle stoupal v žebříčku.

Váš průvodce streamováním „Cheetah Girls“ online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Australan předvádí show s další starožitností, když se krotce uklání z BNP Paribas Open.