Přímý přenos McGregor vs Poirier 3: Jak se dívat v USAGetty Dustin Poirier a Conor McGregor.

Kupte si UFC 264

Conor McGregor a Dustin Poirier budou v sobotu bojovat v lehké váze v hlavní události UFC 264 v T-Mobile Arena v Las Vegas.

Pokud žijete ve Spojených státech, jediný legální přímý přenos UFC 264 je možné sledovat prostřednictvím ESPN+ PPV .

Zde je přehled o tom, jak koupit a poté sledovat živý přenos McGregor vs Poirier 3 a všechny zápasy UFC 264:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Jak koupit UFC 264

Pokud nemáte ESPN+

Můžete získat a speciální balíček který zahrnuje roční předplatné ESPN+ (hodnota 59,99 $) a UFC 264 PPV (hodnota 69,99 $) za 89,98 $, což vede k úsporám přes 30 procent:

Kupte si balíček ESPN+ a UFC 264

Nebo pokud je chcete zakoupit samostatně, můžete první předplatné na měsíc ESPN+ přímo zde (5,99 $ za ESPN+nebo 13,99 $ za balíček ESPN+, Hulu a Disney+), poté postupujte podle pokynů níže pro stávající předplatitele ESPN+.

S množstvím obsahu UFC (a dalších sportů) na ESPN+ však většina fanoušků MMA pravděpodobně ponechá ESPN+ dlouhodobě, což znamená, že hodnota balíčku je tím nejlepším způsobem, pokud ještě nemáte ESPN+.


Pokud máte ESPN+

Aktuální předplatitelé ESPN+ mohou koupit UFC 264 PPV sám za 69,99 $ právě zde:

tendonitida popruh loket

Kupte si UFC 264 PPV

Nebo pokud máte aktuálně pouze měsíční předplatné ESPN+ (a nemáte balíček Disney+), můžete stále získat speciální cenu balíčku, která zahrnuje rok ESPN+ a UFC 264 PPV. Jediným rozdílem je, že místo zahájení nového předplatného ESPN+ pouze prodloužíte stávající předplatné o rok a získejte UFC 264 PPV za celkem 89,98 $:

Rozšiřte ESPN+ a kupte si UFC 264


Jak se dívat na UFC 264

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+ a zakoupíte PPV, budete moci sledovat UFC 264 na svém počítači přes ESPN.com nebo můžete sledovat aplikaci ESPN na jakémkoli kompatibilním streamovacím zařízení připojeném k televizi, například:

Roku nebo Roku TV
Amazon Fire Stick nebo Fire TV
Apple TV
Chromecast
PlayStation 4 nebo 5
Xbox One nebo Series X/S
iPhone nebo iPad
Telefon nebo tablet Android
Samsung Smart TV
Eye of the Go

Pro všechny tyto možnosti se budete muset přihlásit pomocí svého účtu ESPN+, abyste mohli sledovat předčasné přípravy (ESPN+), předstupně (ESPN+) a hlavní kartu (ESPN+ PPV).


Náhled UFC 264

McGregor a Poirier se poprvé utkali v září 2014, kdy první triumfoval přes TKO za 106 sekund ve svém čtvrtém zápase UFC. O deset měsíců později si Ir nárokoval prozatímní lehký popruh.

32letý Poirier vyrovnal skóre v lednu tohoto roku před zhruba 2 600 diváky v Abú Zabí-vzhledem k omezené návštěvnosti COVID-19-zastavil McGregora údery v polovině druhého kola na UFC 257. Od té doby už žádný bojovník nebojoval.

Je to vzrušující, řekl McGregor Valící se kámen dokončení trilogie. Budu lámat rekordy na PPV. Vím, že to je očekávání. Dříve jsem bojoval ve velkých bojích a vždy je elektrický, a tento bude pravděpodobně zatím největší. Mít tam fanoušky tentokrát ještě více přispěje k atmosféře. Takže jsem opravdu nadšený a chystám se ukázat.

McGregor vypustil dva ze svých posledních tří zápasů a tři z posledních šesti. Poirier vyhrál dvakrát v řadě, a bez soutěže s Eddiem Alvarezem sedm z osmi. Za svou osamělou porážku v tomto úseku podlehl Poirier, tehdejší prozatímní šampion lehké váhy, v záchvatu sjednocení zadnímu nahému sytiči Khabib Nurmagomedov.

Jsem nadšený, že vidím a ukazuji, z čeho a z čeho jsem, řekl Poirier o McGregorovi podle UFC.com . Doufám Bohu, že tento boj je od prvního zvonu, nepohodlný a vyčerpávající, bolestivý a krvavý a všeho, co má být bojem, protože pak můžeme zjistit, kdo tam opravdu chce být, a já vím, že jsem to já.

McGregor, kterému bylo v neděli 32 let, neprošel vzdálenost v zápase UFC od srpna 2016. Jeho soupeř mezitím absolvoval celých pět kol sedm měsíců před posledním setkáním.

Vyrazím ho, řekl McGregor, podle časopisu Rolling Stone. Bez otázky. Jsem nejnebezpečnější, jaký jsem kdy byl, jsem nejvíce soustředěný, jaký jsem kdy byl. A já ho vyvedu. Nebude mít žádný způsob, jak se vypořádat s tím, co přináším v sobotu, a to je vše.

Bojová karta UFC 264

Hlavní karta

Dustin Poirier vs Conor McGregor, lehký

Gilbert Burns vs Stephen Thompson, welterová váha

Tai Tuivasa vs Greg Hardy, těžká váha

Irene Aldana vs Yana Kunitskaya, catchweight (139,5 lbs)

Sean O’Malley vs Kris Moutinho, bantamová váha

tenisová raketa velikosti 27

Předběžná karta

Carlos Condit vs Max Griffin, welterová váha

Niko Price vs Michel Pereira, welterová váha

Ryan Hall vs Ilia Topuria, muší váha

Trevin Giles vs Dricus du Plessis, střední váha

Předběžná předběžná karta

Jennifer Maia vs Jessica Eye, dámská muší váha

Omari Achmedov vs Brad Tavares, střední váha

Zhalgas Zhumagulov vs Jerome Rivera, muší váha

Hu Yaozong vs Alen Amedovski, střední váha


Populární Problémy

Obléknout se jako stará žena nebo muž je jednoduchý kostým na večírek nebo Halloween. Většinu kostýmu lze vyrobit s oblečením ze skříní vaší rodiny a/nebo s doplňky ze spořitelny. Pokud chcete vytvořit více hrůzostrašný ...

Podívejte se na úplný seznam nových streamovacích pořadů Apple, které byly dnes oznámeny pro Apple TV+. Zde je to, co můžete očekávat.

Zde je návod, jak sledovat fotbalové zápasy Buffalo Bills online bez kabelu v roce 2019.

Jak odstranit zápach moči z oblečení. Skvrny od moči mohou zanechat své stopy na různých oděvech ještě dlouho poté, co je vyperete. Ačkoli se vůně může zdát jako trvalý doplněk oblečení, existuje spousta přírodních a chemických ...

Jak nosit džínové šaty. Džínové šaty jsou jedním z těch klasických šatních šatů, které nikdy nevyjdou z módy - a má to dobrý důvod. Je to jeden z nejvšestrannějších kousků, které můžete mít ve skříni, protože ...

Šampión těžké váhy Anthony Joshua se v sobotu večer v New Yorku utká s Andy Ruizem ml. Zde je návod, jak sledovat boj online ve Spojených státech.