Olga Sharypova poskytuje mrazivé nové podrobnosti o údajném zneužívání ze strany Alexandra Zvereva, říká, že si přál, aby zemřela, ale „ne ve svém pokoji“, protože nechtěl „problémy“

Alexander Zverev s Olgou Sharypovou na Laver Cupu 2019

Alexander Zverev s Olgou Sharypovou na Laver Cupu 2019

Známý novinář Ben Rothenberg má vydala druhou část účtu Olgy Sharypové s podrobnostmi o obvinění z domácího násilí proti Alexandru Zverevovi. A nejnovější kousek je ještě výbušnější než ten první, který podrobně graficky popisuje, jak Zverev údajně týral Sharypovou v místě konání akce ATP Masters 1000 (Šanghaj).

V první část rozhovoru “Sharypova hovořila o zneužívání, kterého údajně utrpěla v rukou Zvereva, když s ním navštěvovala US Open a Laver Cup. Ve druhé části Rus podal znepokojivý popis událostí, které se staly po Laver Cupu, zejména na Shanghai Masters.

triky tenisových raket

Hádka v Šanghaji údajně začala tím, že Zverev vyslýchal Šarypovou, že místo pobytu v hotelovém pokoji šla do salonu a uklidila ho.

“Začal říkat:„ Proč jsem přišel domů a ty tu nejsi? Musím to vyčistit. Nejsi tady, proč jsi v salonu, proč na tebe čekám? Nemiluješ mě? '' Řekla Sharypova. “A říkal jsem si:„ O čem to mluvíš? Vždy na tebe čekám v místnosti. Nebojuji s tebou, když jsi někde jinde. Mohu mít na několik hodin trochu prostoru, abych se staral o svou tvář? ''

To v mysli Sharypovy vyvolalo vzpomínky na US Open a Laver Cup, což ji donutilo k drastickému kroku pokusu o sebevraždu. Rusová s tvrzením, že se již nedokáže vypořádat s psychickým stresem, si podruhé ten měsíc podala inzulín.

Když se Zverev vrátil do svého hotelového pokoje, uviděl na posteli ležet bezvládnou Sharypovou. Údajně ji násilím nakrmil balíčkem cukru, aby ji stabilizoval, ale jakmile se vzpamatovala, nechal se na ni vrhnout další.

“Zeptal se mě:„ Proč jsi mi to udělal? Chápete, co jste mi právě teď udělal? `` Vzpomněla si Sharypova. “Začne na mě křičet a říká:„ Pokud zemřeš v mém pokoji, budou to pro mě velké problémy. Je to pro mě opravdu velká zodpovědnost. Řekl jsi, že kvůli mě nechceš žít - proč jsi to řekl? ''

Sharypova požádala Zvereva, aby ten den (9. října 2019) ukončil jejich vztah, ale on odmítl. Následující den (10. října 2019) se Sharypova probudila a Zverev pokračoval v hromadění viny na ni a nazýval se „obětí“.

'Neměla jsem city, emoce, slova,' řekla Sharypova. 'Začal mě znovu obviňovat a říkat, že je skutečně obětí situace.'

Ten den měl Alexander Zverev hrát ve třetím kole Shanghai Masters Andrey Rublev a zakázal Olze Sharypově účast na jeho zápase. Souhlasila, ale to údajně Němci nezabránilo v tom, aby ji nadále citově zneužíval.

'Už jsem byla úplně na dně,' řekla Sharypova. 'A on řekl:' Pokud je to tak, měl bys sbalit věci a jít si do prdele. ' Řekl jsem OK! Odletím do Moskvy. Vrátíš se a já budu někde jinde. ''

Rus tehdy tvrdil, že když se dostala ze sprchy, Zverev ji požádal, aby okamžitě odešla.

'Když jsem vyšel ze sprchy, začal jsem si brát ručník a on přišel a řekl:' Sbalte si věci hned teď a odejděte, 'vzpomněla si Sharypova. „Říkám si:“ Dobře, můžeš prosím pár minut počkat? Jsem tu nahý. ''

Podle Rusa to byl okamžik, kdy Zverev ztratil chladnou hlavu a začal na ni brutálně útočit. Sharypova tvrdila, že ji Němec popadl pod krkem a opakovaně udeřil pěstí, což ji přimělo k sebeobraně.

'Začal mě bít pěstí a tentokrát chápu, že nemůžu být těsto na děrování,' řekla. „Jen jsem se snažil chránit. Už jsem nahý. Jsem žena, nemám moc. A po sprše nemám čas si vzít oblečení. Necítím se v bezpečí ani na vteřinu. '

V té epizodě Zverev také údajně projevoval mrazivé sobectví a nedostatek lidskosti. Otevřeně si přál, aby Sharypova zemřela, ale ne ve svém pokoji, protože nechtěl „problémy“.

“Začal mi říkat tyto věci:„ Doufám, že zemřeš, měl jsi zemřít včera, ale ne v mém pokoji. Pokud chcete zemřít, můžete si vzít inzulín a zemřít na ulici, protože nechci problémy. Už s tebou nechci jednat, '' řekla Sharypova. 'Brečím. Říkám: „Dobře, pokud chceš, abych umřel, dej mi inzulín, jdu na ulici, a to je vše. Už to neslyším, už to nezvládám. Co ode mě chceš? Chceš mě praštit? Už jsi to udělal.''

Alexander Zverev poté povolal svého otce, který údajně vešel do místnosti a pohrozil Šarypovou právními důsledky. Rus tvrdil, že Zverevův otec ji také začal urážet, a to všechno, když seděla nahá na podlaze.

'' Zbalit věci máš do večera, '' vzpomněla si Sharypova na to, jak jí to řekl Zverev starší. 'Řekl:' Pokud neodejdeš, žalovám tě, protože mám fotky, jak jsi udeřil mého syna. '
'Byla jsem nahá a seděla jsem na podlaze sprchy - celé mé tělo hořelo,' pokračovala Sharypova. „Když odešel, byl jsem tak emocionálně na dně, že jsem se začal smát. Plakala jsem a smála jsem se. Jeho otec prostě řekl: „Jsi odpad. Nepotřebujeme tě. ''

Následky incidentu Shanghai Masters

Alexander Zverev s Olgou Sharypovou na Hamburg Open 2019

Alexander Zverev s Olgou Sharypovou na Hamburg Open 2019

Pěsti mezi Alexandrem Zverevem a Olgou Sharypovou v Šanghaji zanechaly na tělech obou hráčů viditelné stopy zranění. V případě Sharypovy však byly mnohem výraznější.

sledovat hru světců online zdarma

Níže je snímek Sharypovy konverzace s její přítelkyní ukazující obrázky jejích modřin spolu s poskytnutým překladem.

Sharypova

Sharypova snímek jejího chatu ukazující její modřiny (Kredity: Ben Rothenberg/Slate)

'Co je to?' přítel poslal zprávu v reakci na obrázky modřin Sharypovy.
'To je Sascha,' odpověděla Sharypova.
'Co to k čertu?' řekla její kamarádka. 'Zase on?'
'Totéž se stalo v Ženevě,' odpověděla Sharypova. 'V Ženevě začal udeřit do obličeje.'

Poté, co Alexander Zverev téhož dne později porazil Andreje Rubleva, byly na několika oficiálních fotografiích (které jsou stále dostupné v databázích fotodrátů) na jeho krku vidět škrábance. Tyto známky nebyly vidět na jeho tiskové konferenci předchozího dne poté, co ve druhém kole porazil Jeremyho Chardyho.

Pozápasový rozhovor Alexandra Zvereva 9. října v Šanghaji. Snímek obrazovky z Tennis TV (Kredit: Ben Rothenberg/Slate)

Rozhovor Alexandra Zvereva po zápase 9. října v Šanghaji. Snímek obrazovky z Tennis TV (Kredit: Ben Rothenberg/Slate)

Alexander Zverev po svém zápase 10. října Screenshot z Tennis TV (Kredit: Ben Rothenberg/Slate)

Alexander Zverev po svém zápase 10. října Screenshot z Tennis TV (Kredit: Ben Rothenberg/Slate)

Sled událostí v případu Alexandra Zvereva-Olgy Sharypové před Šanghajem

V prvním rozhovoru Sharypovy s Rothenbergem z roku 2020 Rus tvrdil, že chování Alexandra Zvereva nabralo na obrátkách k horšímu „měsíce před“ US Open 2019. Ale Němec údajně dosáhl nového minima během US Open, kde se pokusil dusit Sharypovu polštářem .

tenis jak

Ve snaze zachránit si život vyběhla Sharypova z hotelu bosá. Později si ji vzal přítel - Vasil Surduk - který ji spolu se svou nevlastní matkou naléhal, aby se smířila se Zverevem.

Sharypova a Zverev se dali znovu dohromady a doprovodila ho na několik dalších turnajů, včetně Laver Cupu, který se konal v Ženevě. Podle Rusa ji Zverev poprvé v jejich vztahu udeřil pěstí do obličeje, když byli ve svém ženevském hotelovém pokoji.

Incident údajně nechal Sharypovou rozrušenou, což ji následně přimělo pokusit se spáchat sebevraždu injekcí inzulínu do jejího těla. Vzhledem k tomu, že Ruska nemá cukrovku, užívání inzulínu by pro ni bylo smrtelné, protože by drasticky snížilo její hladinu cukru.

„Píchl jsem si to a nebál jsem se; Chtěla jsem prostě nějakým způsobem odejít, protože už to nemůžu vydržet, “řekla Sharypova.

Podle Šarypové pak Zverev přivedl nejmenovaného funkcionáře Laver Cupu, aby zasáhl a zabránil tomu, aby se věc vymkla z rukou.

Co se stane dál?

Je to téměř 10 měsíců od zveřejnění první části účtu Olgy Sharypové, ale Alexander Zverev dosud nečelil žádným sankcím ani vyšetřování ze strany úřadů. Velké síly v tenise také zdánlivě uzavřely řady kolem něj, s Rogerem Federerem říkat mu 'skvělý chlap' , Novák Djokovic požádal ho, aby „zůstal silný“ a Billie Jean King skrývá všechny odpovědi s odkazem na případ zneužívání v příspěvku, který dala Zverevovi poblahopřát.

ATP je právně vázána na vyšetřování záležitostí, pro které nebyl podán žádný případ, a Olga Sharypova opakovaně prohlásila, že nemá zájem vznést obvinění proti Alexandru Zverevovi. Sharypova ve skutečnosti v posledním rozhovoru tvrdila, že jejím hlavním cílem zveřejnění s těmito podrobnostmi je pomoci promluvit i dalším obětem zneužívání.

'Chtěla jsem být veřejná, abych byla upřímná k vám všem,' řekla Sharypova. 'Mnoho dívek v této situaci mlčí.' Nemluví o tom, protože se bojí komentářů, že to není pravda, a podobných věcí. Chtěl jsem jen ukázat, že není těžké o tom mluvit. Už se to stalo v reálném životě, už jsi to žil. Víš, že jsi řekl pravdu, víš, že nejsi špatný člověk, a tohle sis nezasloužil. '

Přestože je postoj Sharypovy mnohými považován za obdivuhodný, faktem zůstává, že Zverev v současné době nemá žádnou zákonnou povinnost poskytnout jakékoli vysvětlení nebo vyvrácení svých tvrzení. To se však může za několik měsíců změnit, protože ATP je v současné době v procesu přezkoumání svých zásad - s konkrétním odkazem na domácí násilí.

Populární Problémy

Zde je vše, co potřebujete vědět, abyste mohli sledovat novou sezónu filmu „Bakalář v ráji“ online, pokud nemáte kabel.

Shuffleboardové stoly mohou být skvělým doplňkem každé domácnosti. Protože mohou být velmi dlouhé a jsou obvykle vyrobeny z drahého javorového dřeva, může být jejich pořízení nerealistickým nákladem. Budování vlastního může nejen ušetřit peníze, ale být také obohacující ...

Uprchlý ženich Rory McIlroy odvolává zasnoubení s Caroline Wozniacki

Jak získat sexy záda. Mít sexy záda vyžaduje práci, ale je to dosažitelné! Zlepšení držení těla okamžitě způsobí, že vaše záda budou vypadat delší, rovnější a tónovanější. Vzhled svých zad můžete dále zlepšit cvičením ...

Andy Murray odstoupil z Rogers Cupu

Státní nepřátelé Baylor a Rice se setkají v sobotu v Houstonu. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.