Olympijské hry 2021: Alexander Zverev vs Daniel Elahi Galan náhled, souboj a předpověď

Alexander Zverev postoupil do druhého kola olympijských her v Tokiu

Alexander Zverev postupuje do druhého kola olympijských her v Tokiu

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (4) Alexander Zverev (GER) vs Daniel Elahi Galan (COL)

tenisový míček na tyči

Datum: 26. července 2021

Turnaj : Olympijské hry v Tokiu 2021

Kolo : Druhé kolo (kolo 32)

Místo : Ariake Tennis Park, Tokio, Japonsko

Kategorie : Olympijské hry

Povrch : Venkovní tvrdé

Načasování zápasu: Cca. 13:00 místního času, 9:30 IST, 4:00 GMT, 12:00 EST

Živé televizní vysílání : USA - NBC & Peacock TV | UK - BBC TV | Indie - Sony Liv


Alexander Zverev vs Daniel Elahi Galan náhled

Alexandr Zverev se vrátil na vítěznou dráhu na olympijských hrách v Tokiu po neuspokojivém výjezdu ze čtvrtého kola na Felix Auger-Aliassime ve Wimbledonu. Němec v neděli upustil pouze čtyři zápasy proti Lu Yen-hsun, aby snadno postoupil do druhého kola.

Zverev má za sebou silnou kampaň v roce 2021, když vyhrál 28 z jeho 39 zápasů a získal titul v Acapulcu i Madridu. Také na Majors si vedl dobře, dosáhl čtvrtfinále Australian Open (prohrál s Novakem Djokovičem) a semifinále Roland Garros (prohrál se Stefanosem Tsitsipasem).

jak vybělit tenisky

Při své debutové olympiádě se Zverev nyní ujme Daniela Elahi Galana o místo ve třetím kole. Galan, který se také poprvé objevil na Quadrennial Games, zaregistroval v neděli výhru dvou setů nad egyptským Mohamedem Safwatem.

Galan má ve srovnání se Zverevem mnohem skromnější kampaň v roce 2021, když ze svých 17 dosavadních zápasů vyhrál jen devět. Jeho nejlepší letošní výsledek se dostavil na turné Challenger a do finále se dostal na Heilbronn Challenger.


Alexander Zverev vs Daniel Elahi Galan hlava na hlavě

Alexander Zverev předtím nezamkl rohy s Danielem Elahim Galanem. Proto je jejich vzájemný souboj momentálně 0-0.

lepidlo na tenisky

Predikce Alexander Zverev vs Daniel Elahi Galan

Daniel Elahi Galan

Daniel Elahi Galan

Na papíře tento střet vypadá jako nesoulad vzhledem k široké propasti ve zkušenostech a rodokmenu mezi těmito dvěma hráči. Alexander Zverev je na chvíli v top 10, zatímco Daniel Elahi Galan se umísťuje mimo první stovku.

Zverev má impozantní hru, zejména na hardcourt, plnou velkého podání a puchýřkových úderů z obou boků. Němec, který je jedním ze uchazečů o zlatou medaili, se na svoji výšku pohybuje dobře a v poslední době také projevuje zálibu v koncových bodech u sítě.

Galan je mezitím konzistentní od základní linie, ale nezdá se, že by měl nějaké obrovské zbraně, které by mohly Zverevovi dělat potíže. Čtvrtý nasazený však bude muset bojovat jak s horkými podmínkami, tak se soupeřem, když se snaží dosáhnout dalšího kola.

Tato kombinace by měla zajistit zajímavý zápas, ale cokoli jiného než vítězství Zvereva by bylo obrovským překvapením.


Předpověď: Alexander Zverev vyhrál ve dvou setech.

Populární Problémy

Jak léčit AC kloub. AC (akromioklavikulární) kloub pravděpodobně označujete jednoduše jako „rameno“ a jakékoli poranění kloubu se nazývá „oddělení ramen“. Po technické stránce spojuje klíční kost s ramenem ...

Jak hodit úder. Ať už se chcete umět bránit, nebo vás zajímá bojový sport, jako je box nebo MMA, vědět, jak hodit pořádnou ránu, je zásadní krok. Umět házet kontrolovaně, přesně a ...

Jak se zbavit vosího hnízda. Mít vosí hnízdo v domě nebo kolem něj je nepříjemná situace, zvláště pokud máte malé děti nebo někoho, kdo má alergii na vosí bodnutí. Nejlepším řešením je zavolat vyhlazovače, ...

Juventus se v sobotu utká s Napoli ve velkém zápase Serie A na začátku sezóny. Zde je návod, jak sledovat hru v USA.

French Open říká „Ne!“ k Sereninmu černému obleku.

Thiem v poslední době hraje výjimečný tenis a také nedávno vyhrál Argentina Open na svém oblíbeném antukovém povrchu.