Olympijské hry 2021: Garbine Muguruza vs Alison Van Uytvanck náhled, souboj a předpověď

'/>

Garbine Muguruzaová

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : Garbine Muguruza vs Alison Van Uytvanck

datum : 27. července 2021

Turnaj : Tokijské olympijské hry 2020

disney plus na lg tv

Kolo : Třetí kolo (16. kolo)

Místo : Ariake Tennis Park, Tokio, Japonsko

co je jasná trefa v badmintonu

Kategorie : Olympijské hry

Povrch : Venkovní hardcourt

Načasování zápasu: 11:00 místního času, 7:30 IST, 2:00 GMT, 22:00 EST

Živé televizní vysílání : USA - NBC & Peacock TV | UK - BBC TV | Indie - Sony Liv

Náhled Garbine Muguruza vs Alison Van Uytvanck

Sedmá nasazená Garbine Muguruzaová se v úterý utká s Belgičankou Alison Van Uytvanckovou ve třetím kole olympijských her v Tokiu 2021.

Muguruza je jedním z nejvyšších semen zbývajících v horní polovině losování po záplavě vysoce profilovaných předčasných odchodů. Španěl, který má v sezóně 2021 nejvyšší počet tvrdých vítězství, by cítil příležitost zde uspořádat velký běh.

profesionální tenisový trenér
Alison Van Uytvanck

Alison Van Uytvanck

Van Uytvanck mezitím vstoupí do této soutěže kvůli obrovskému rozrušení v posledním kole. Belgičanka v pondělí vyřadila ve třech setech desáté místo a bronzovou medailistku z Ria Petru Kvitovou, aby si rezervovala místo v posledních 16.

Van Uytvanck neměla před olympiádou nejlepší výsledky, ale její vítězství nad Kvitovou by ji naplnilo sebevědomím.

Garbine Muguruza vs Alison Van Uytvanck tváří v tvář

Garbine Mugurza vede Alison Van Uytvanckovou v jejich současném vzájemném zápase s náskokem 3-1. Zatímco Belgičan na Wimbledonu 2018 skóroval nad Muguruzou, Španěl od té doby zaznamenal dvě snadná vítězství.

kdy bude disney plus k dispozici v roce

Predikce Garbine Muguruza vs Alison Van Uytvanck

Garbine Muguruza bude v této soutěži pevným favoritem.

Garbine Muguruza bude v této soutěži pevným favoritem.

Garbine Muguruzaová má zatím v roce 2021 dobrou sezónu a v této soutěži bude pevným favoritem. Španěl má silnou základní hru a bude se snažit diktovat hru ze zadní části hřiště.

Alison Van Uytvanck bude muset v úterý přijít s rychlými odpověďmi na palebnou sílu Muguruzy. Van Uytvanck udělala dobře, že zůstala v rallye proti Kvitové ve svém druhém kole, ale těžila z nevynucených chyb Češky.

Belgičan bude muset mnohem více pracovat, aby odolal Muguruzaové, která je lépe zvyklá hrát v horkých podmínkách.

Van Uytvanck má hodně rozmanitosti a ona by mohla způsobit několik problémů tím, že by Muguruzu shodila z rytmu. Španělka ale zatím byla ve svých zápasech solidní; pokud dokáže udržet stabilní úroveň, měla by být schopna projít bez úhony.

Předpověď: Garbine Muguruzaová vyhrává ve dvou setech.

Populární Problémy

Casper Ruud ve čtvrtek ve třetím kole Madrid Open porazil Stefana Tsitsipase 7: 6 (4) a 6: 4.

Dosáhli jsme obchodního konce turnaje, v losování zůstali pouze čtyři hráči v mužské i ženské části. V ženském segmentu došlo k mnoha rozčilením a během prvního týdne odešlo několik špičkových semen. Známá jména z losování mužů se dostala do čtvrtého kola a dále.

Být preppy girl není tak těžké, jak byste si mohli myslet. Nemusíte být hvězdný sportovec nebo student Ivy League nebo nejoblíbenější dívka ve škole. Preppy neznamená vysoký a bílý, blonďatý a hubený, i když stále můžete být ...

Jak běhat s holenními dlahy. Shin dlahy (nebo syndrom mediálního tibiálního stresu) jsou typem nadměrného poranění, ke kterému dochází při každodenním intenzivním tréninkovém režimu. Bolest je cítit podél středního až dolního vnitřního aspektu nohy jako svaly a ...

Jak odstranit skunk zápach. Skunkové mají přirozený odstrašující prostředek, aby se chránili před predátory, a tento odstrašující prostředek přichází ve formě nepříjemně vonícího oleje, který obsahuje sloučeniny síry. Skunk sprej má nepříjemný a štiplavý ...

Jak se přestat řezat. Řezání je běžnou formou sebepoškozování. Sebepoškozování je, když si někdo záměrně ubližuje jako způsob řešení obtížných pocitů, zdrcujících situací nebo zkušeností. Při řezání se můžete cítit ...