Parma 2021: Richard Gasquet vs Pedro Martinez Preview, head-to-head & prediction | Emilia-Romagna Otevřeno

Richard GasquetPodrobnosti zápasu

Svítidlo : (5) Richard Gasquet vs (Q) Pedro Martinez

Datum: 26. května 2021Turnaj : Emilia-Romagna Otevřeno 2021

Kolo : Druhé kolo (16. kolo)

Místo : Parma, ItálieKategorie : ATP 250

Povrch : Červený jíl

Odměna : 480 000 EURNačasování zápasu : Ne dříve než ve 12 hodin místního času, 10 hodin GMT, 6 hodin EST

Živé televizní vysílání : USA - Tenisový kanál | Velká Británie - Amazon Prime Video

Náhled Richard Gasquet vs Pedro Martinez

Richard Gasquet zahájil svou otevřenou kampaň v roce 2021 Emilia-Romagna Open jasným vítězstvím ve dvou setech nad Danielem Altmaierem. Francouz se nyní ve středu utká s Pedrem Martinezem z posledních 16.

Gasquet špatně zahájil švih, ale minulý týden během čtvrtfinálového běhu v Lyonu ukázal záblesky svého nejlepšího tenisu. Francouz bude chtít na tomto displeji stavět hlubokým útěkem v Parmě.

Pedro Martinez

Průlom Pedra Martineze na turnaji ATP Tour přišel na loňském French Open, kde se po kvalifikaci probojoval do třetího kola. Na to Španěl navázal třetím kolem na začátku roku na Australian Open.

základní tenisové pravidlo

Martinez nemá za sebou nejúspěšnější z antukových sezón a bude doufat, že si získá silné sebevědomí díky silným výkonům v Parmě.

Richard Gasquet vs Pedro Martinez proti sobě

Gasquet bude sledovat druhé čtvrtfinále za sebou na antuce.

Toto bude první setkání kariéry mezi Richardem Gasquetem a Pedrem Martinezem, takže jejich současný vzájemný zápas stojí na mrtvém bodě 0: 0.

Predikce Richard Gasquet vs Pedro Martinez

Richard Gasquet je papírový favorit. Zatímco se Francouz v posledních měsících snažil produkovat svůj nejlepší tenis, čtvrtfinálové běhy na jeho domácí akci minulý týden by mu dodaly tolik potřebnou důvěru.

Gasquet bude ve středu rozhodně vypadat jako agresor, ale Martinez by svou konzistentní základní hrou mohl pro páté semeno představovat několik výzev.

Gasquet bude muset převzít iniciativu na začátku zápasu, aby se vyhnul tomu, aby měl jeho soupeř kdykoli čas na vyrovnání. Martinez si užívá hraní v pomalejších podmínkách a bude mít náskok, čím déle zápas postupuje.

Předpověď: Pedro Martinez vyhraje ve třech setech.