Rafael Nadal rozšiřuje rekord většiny bagelů mezi aktivními hráči na 113, ale stále je daleko od všech dob Jimmyho Connorsa

Rafael Nadal na Barcelona Open

Rafael Nadal na Barcelona Open

Rafael Nadal předal bagel (skóre 6: 0) Kei Nishikorimu ve čtvrteční první sadě jejich zápasu 16. kola na Barcelona Open. Přestože Nishikori dokázal zasáhnout a vzít další set 6-2, Nadal se nakonec přeskupil, aby vyhrál rozhodujícího a postoupil tak do čtvrtfinále.První set bagel byl 113. čas, kdy Rafael Nadal dosáhl úspěchu ve své kariéře. To je do určité míry nejvyšší počet aktivních hráčů, což posiluje, jak velký význam Španěl přikládá každému jednotlivému bodu a hře v zápase.Úplný seznam všech 113 rožků, které Rafael Nadal způsobil, spolu se skóre, turnajem a jménem soupeře, je uveden níže:

sledujte dobré jí návrat

Novak Djokovic a Roger Federer následují Rafaela Nadala v seznamu nejvíce rozdaných bagelů (mezi aktivními hráči), 98 a 95. Andy Murray se také připojuje ke svým vrstevníkům 'Big 4' na seznamu; Skot je na čtvrté pozici se 70 bagely.Zde je 10 nejlepších seznamů aktivních hráčů, kteří zaznamenali nejvíce rohlíků:

113 - Rafael Nadal98 - Novak Djokovičpravidla mužského tenisu

95 - Roger Federer

70 - Andy Murray

46 - Fernando Verdasco

43 - Richard Gasquet

40 - Tommy Robredo

37 - Gael Monfils

kresby tenisových raket

36 - Gilles Simon

33 - David Goffin

sledujte alabama vs georgia online zdarma

Rafael Nadal má před sebou ještě dlouhou cestu, pokud chce překonat historický rekord Jimmyho Connorsa v počtu 198 rohlíků

Jimmy Connors

Jimmy Connors

Zatímco Rafael Nadal je lídrem, pokud jde o počet rohlíků způsobených aktivními hráči, Španěl stále výrazně zaostává za historickým rekordem Jimmyho Connorsa v počtu 198 rohlíků.

Connors hrál na turné více než 20 let a za tu dobu svým postojem nikdy neříkal život téměř 200 hráčům. Osminásobný major šampion není v tomto ohledu na rozdíl od Rafaela Nadala; oba jsou známí tím, že hrají každý bod, jako by na tom závisel jejich život.

Několik dalších legend z daleké minulosti také nashromáždilo ve své kariéře více rohlíků než Rafael Nadal. Mezi ně patří Bjorn Borg, Ivan Lendl, Guillermo Vilas, Ilie Nastase, Manuel Orantes a Andre Agassi.

Když to řekl, Nadal je v plivací vzdálenosti od Agassiho součtu 116 bagelů. Během letošní antukové sezóny by mohl potenciálně překonat Američana na seznamu všech dob bagelů.

Populární Problémy

Poha je jednoduchá, ale vydatná snídaně a brunch, která pochází ze severní Indie. Také známý jako aloo poha, je vyroben z lisované rýže, brambor, cibule a koření a je rychlým a snadným jídlem, které můžete vyšlehat, jakmile budete mít všechny ...

Caroline Wozniacki se v posledních čtyřech turnajích Australian Open utká s Elise Mertensovou a jejím cílem je napravit porážku Li Na v roce 2011.

Světová jednička Novak Djokovic přežil v pondělí ve svém 16. kole střetnutí s italským teenagerem Lorenzem Musettim, když bojoval zpět ze dvousetového manka a připsal si pětisetové vítězství.

Maria Šarapovová měla nedávno pozitivní test na meldonium a setkala se s hněvem ze sportovní komunity.

5 nejkrásnějších tenisových kurtů na světě.