Rafael Nadal vybírá forhend Rogera Federera a bekhend Novaka Djokoviče jako „ideální hráč“

Rafael Nadal si po vítězství na French Open 2019 pochvaluje Pohár mušketýrů.

Rafael Nadal si po vítězství na French Open 2019 pochvaluje Pohár mušketýrů.

Přestože už nějakou dobu nemáme žádný tenis, špičkoví hráči jako Rafael Nadal, Roger Federer a Novak Djokovic si dali pořádně zabrat. Díky individuálním interakcím na Instagramu, novým koníčkům, zveřejňování bizarních a zábavných věcí na sociálních médiích a v neposlední řadě získávání finančních prostředků na pomoc lidem postiženým pandemií COVID-19 mají hvězdy plné ruce práce mimo soud činnosti.

Přestože trénink obnovil teprve nedávno, Rafael Nadal si udělal chvilku volna, aby se stýkal s bývalým mistrem světa číslo 4 a dvojnásobným semifinalistou Roland Garos z Argentiny- Jose Luis Clerc . 61letý Luis Clerc je nyní tenisovým komentátorem ESPN Argentina.

Rafael Nadal hovořil o různých tématech - od svých vlastních zdroje motivace ke klíčům za úspěchem Velké 3. Jedním z nejzábavnějších segmentů bylo, když byl požádán, aby vytvořil „ideálního tenistu“; Na to Nadal přišel s několika překvapivými tipy.

Rafael Nadal zmiňuje Rogera Federera, zatímco rozebírá perfektní kombinaci u tenisty

Roger Federer

Forhend Rogera Federera

Rafael Nadal, který byl zpočátku zdrženlivý, na něj tlačil José Luis Clerc, aby se podělil o své názory na „ideálního tenistu“, který byl zpočátku zdrženlivý, a popsal, že dokonalý tenista bude muset mít vlastnosti více špičkových hráčů.

Nadal šel s několika zřejmými možnostmi, pro začátek si vybral podání Iva Karloviče. Vysoký Chorvat je považován za jeden z nejlepších serverů vůbec a Nadal věří, že mít takovou zbraň by bylo velmi prospěšné.

Pro forhend si Rafael Nadal vybral svého úhlavního rivala a dobrého přítele Rogera Federera. Švýcarská charakteristická technika, která byla často popisována jako „tekutý bič“, způsobila během posledních dvou desetiletí na turné mnoho škod.

průvodce tenisovou raketou

V další kategorii už nebylo žádné překvapení, protože Španěl vybral bekhend Novaka Djokoviče za perfektního hráče. Djokovičův bekhend za ta léta ironicky způsobil samotnému Nadalovi mnoho bolestí hlavy a mnozí jej označili za nejlepší v historii.

Bekhend Novaka Djokoviče

Bekhend Novaka Djokoviče

Několik dalších kategorií přineslo několik překvapení. Nadal se rozhodl pro plátek Grigora Dimitrova jako svého volného bekhendu mimo tempo a ignoroval více uznávané bekhendové řezy Rogera Federera a Andy Murraye.

Rafael Nadal také zvolil neobvyklý název pro drop shot a vybral si specialistu na čtyřhru Marca Lópeze. Ale když vezmete v úvahu, že Lopez je Nadalův dlouholetý partner ve čtyřhře - ti dva dokonce vyhráli zlatou medaili na olympijských hrách v Riu 2016 - můžete pochopit sentiment za volbou.

Rafael Nadal nakonec vybral do voleje Rogera Federera nebo Radka Štěpánka. O Federerovi i Štěpánkovi se vědělo, že mistrně pokrývají síť, a jen málokdo by zde s Nadalovým výběrem nesouhlasil.

Kde by v diskusi figuroval vlastní forhend Rafaela Nadala?

Forhend Rafaela Nadala je přírodní silou

Forhend Rafaela Nadala je přírodní silou

Zatímco Rafael Nadal vybral v seznamu svých možností forhend Rogera Federera, je třeba argumentovat, aby byl do diskuse zahrnut i jeho vlastní forhend. Nadalův forhend způsobil v průběhu let noční můry spoustě hráčů, zejména na antuce.

Ve skutečnosti je Roger Federerova neschopnost zvládnout točivý forhend Nadala na Roland Garros považována za hlavní důvod, proč se Švýcarům nikdy nepovedlo porazit jih na antuce.

Populární Problémy

Kei Nishikori se v neděli setká s Danem Evansem v prvním kole French Open. Nishikori v současné době vede vzájemný zápas mezi oběma hráči 2-1.

Pokud jste divoška, ​​může vás odrazovat myšlenka na odhalení nebo omezení plavek. Nakupování plavek se může zdát zdrcující, protože nevíte, jaký typ obleku si pořídit nebo jak se správně cítit, když ho budete nosit před lidmi ....

Fernando Belasteguin je legendou ve světě padelů a chce si tento sport zahrát s Rogerem Federerem. Federer a Belasteguin sdílejí stejného sponzora raket - Wilsona.

Chcete sledovat ESPN+ na svém počítači? Zde je kompletní průvodce sledováním na počítači PC nebo Mac.

Zde je návod, jak sledovat zápas Nový Zéland vs Srí Lanka T20I online ve Spojených státech. Možnosti zahrnují sledování na počítači, telefonu, Roku nebo Apple TV.

Jak posílit trénink na běžeckém pásu. Zatímco běžecký pás se obecně používá k zajištění kardio cvičení, není to vše, co stroj dokáže. Běžecký pás můžete použít také k rutině silového tréninku. Procvičte si celé tělo ...