„Riverdale“, řada 4, epizoda 10, přímý přenos: Jak se dívat online bez kabeluCW

Premiéra sezóny 4 v polovině sezóny Riverdale vysílá dnes večer na CW ve 20 hodin Eastern (19:00 centrálního času) Epizoda se jmenuje Kapitola šedesát sedm: Varsity Blues. Po možném odhalení, které jsme se dozvěděli na konci epizody 9, budete pravděpodobně chtít sledovat živý přenos, abyste nebyli na ničem rozmazlení.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos CW na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

nejlepší pálka na stolní tenis pro středně pokročilé hráče
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

CW (živé na vybraných trzích) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos z Riverdale na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu nových epizod až tři dny po vysílají, i když jste je zapomněli zaznamenat.

Hulu s živou televizí

Součástí je CW (živé na vybraných trzích) Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete sledovat živý přenos z Riverdale na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání většinu nových epizod a speciálů) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud) DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují CW (živé na vybraných trzích). Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

nejlepší tenisky na servírku

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T TV, můžete nyní sledovat živý přenos z Riverdale na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na zvolený balíček kanálů - přichází s cloudovým DVR.

Streamování v aplikaci

Můžete také sledovat Riverdale Nové epizody zdarma na CW aplikace . Jsou však zveřejněny až den poté, co byly vysílány živě (to znamená, že jsou zveřejněny ve čtvrtek.) V aplikaci tedy nemůžete streamovat epizody zdarma. Pokud vám ale nevadí sledovat epizody další den, jsou k dispozici bez přihlášení nebo předplatného prostřednictvím aplikace. (Někteří diváci říkají, že epizody mohou být zveřejněny již ve čtvrtek od 12:30.)


Náhled „Riverdale“

Dnešní epizoda se jmenuje Kapitola šedesát sedm: Varsity Blues. Synopse zní: Když se Riverdale High připravuje na mistrovský fotbalový zápas proti Stonewall Prep, Betty se pustí do příběhu o rivalitě mezi školami; Archie je v konfliktu, když mu Mary řekne o pohnuté minulosti strýčka Franka.

Zde je náhled.

jak určit velikost gripu tenis


Hrát si

Riverdale | Sezóna 4 Epizoda 10 | Kapitola šedesát sedm: Promo akce Varsity Blues | CW Streamujte nové epizody Riverdale ve čtvrtek, zdarma pouze v aplikaci CW: go.cwtv.com/genRVRyt REGISTRACE: go.cwtv.com/RVRYTSubscribe Spojte se s RIVERDALE: Streamujte EPIZODY ZDARMA: go.cwtv.com/genRVRyt Sledujte RIVERDALE na INSTAGRAMU: instagram.com/thecwriverdale Sledujte RIVERDALE na TWITTERU: twitter.com/CW_Riverdale Like RIVERDALE na FACEBOOKU: facebook.com/CWRiverdale Sledujte RIVERDALE na TUMBLR: thisisriverdale.com #Riverdale O RIVERDALE: Oficiální kanál YouTube pro The CW's Riverdale -… 2019-12-12T18: 07: 10 000Z

Níže jsou uvedeny spoilery pro dosavadní sezónu.

V poslední epizodě show naznačila, že možná Betty zabila Jughead (pokud věříte, že Jughead je opravdu mrtvý, což mnoho fanoušků ne.) Betty použila spouštěcí slovo Farmy (mandarinka), aby zkontrolovala, zda její temná stránka pořád tam byl. Pak vyrazíme vpřed a uvidíme Jugheada s poraněnou hlavou a Archieho křičí, že je Jughead mrtvý, a ptáme se Betty: Co jsi udělal ?! Mezitím Betty drží krvavé kameny a vypadá zděšeně. To je všechno velmi Jak se dostat pryč s vraždou -esque, s blesky vpřed na smrt a pak blikající zpět na to, jak se tam dostali. Ale spousta fanoušků prožívá těžké chvíle, když věří, že to není nějaké zavádějící. Jughead musí být naživu, že?

Fanoušci mají spoustu teorií, o kterých si můžete přečíst v Heavyho příběhu zde. Někteří si myslí, že Evelyn připravuje Betty, jiní si myslí, že Charles a Chic jsou nějakým způsobem zapojeni, jiní si myslí, že to všechno je součástí Stonewall Prep’s Quill & Skull Secret Society. Přesto se jiní domnívají, že je to spojeno s tajemným poslem videokazety. Možná je to způsob, jak zkusit toho člověka vytáhnout ven?

A jsou tu dobré zprávy! CW byla obnovena Riverdale na pátou sezónu. CW také oznámila, že se obnovuje Batwoman pro druhou sezónu, Blesk pro sedmou sezónu, a Nancy Drew také. Navíc uvidíme Černý blesk pro sezónu 4, Čarodějnice pro sezónu 3, Legendy zítřka pro sezónu 6, Dynastie pro sezónu 7, Ve tmě pro sezónu 3, Dědictví pro sezónu 3, Roswell, Nové Mexiko pro sezónu 3 a Vše americké pro sezónu 3. K dispozici bude dalších 13 epizod Katy Keene v letošním roce, což znamená celou epizodu. Pouze Nadpřirozený a Šíp nejsou obnovovány.


Populární Problémy

Naomi Osaka se vyšvihla na místo světové jedničky, ale v posledních žebříčcích udělalo velký skok několik dalších.

Jak rychle studovat. Možná jste zapomněli na blížící se velkou zkoušku, nebo jste byli příliš zaneprázdněni životem, než abyste si našli dost času na studium. Nebojte se! Rychlost studia můžete zvýšit tím, že se naučíte číst rychleji a uděláte pár kroků ...

Outswinger je jednou z nejlepších útočných dodávek kriketu jak pro zmatené, tak pro vyhnané pálkaře. Obecně platí, že kyvné mísy využívají jak polohu švu míčku, tak různou hladkost obou stran; drsnější strana narazí ...

USA a Anglie se v úterý setkají v semifinále mistrovství světa žen. Zde je návod, jak sledovat živé streamování hry online bez kabelu zdarma.

Jak nalepit baseballovou pálku. Je důležité se o baseballovou pálku starat, pokud chcete, aby dlouho vydržela. Nezapomeňte vyměnit rukojeť, jakmile se začne opotřebovávat. Nahrávání netopýra trvá jen několik minut, ale ...

Tomicovy komentáře byly možná sarkastické, ale když jsem to naposledy zkontroloval, sarkasmus nebyl nezákonný.