Přímý přenos hry Rockets vs. Spurs 3: Jak sledovat ESPN bez kabelu

živý stream spurs vs rakety, hra 3, zdarma, bez kabelu, espn, streamování, online, mobilní, aplikace

(Getty)Hledáte stream pátečního zápasu Spurs vs. Rockets Game 2, který nevyžaduje kabelové přihlášení? Pokud jste ve Spojených státech, můžete hru sledovat prostřednictvím Sling TV nebo DirecTV nyní , online streamovací služby, které poskytují přístup k vybraným kanálům, včetně ESPN.Utkání začíná ve 21:30. ET a bude vysílán na ESPN. Zde je návod, jak můžete sledovat zdarma a co potřebujete vědět, abyste se mohli v každé službě pohybovat:
Zahajte nyní bezplatnou zkušební verzi se Sling TV nebo DirecTV

Sling a DirecTV nyní mají měsíční poplatky v rozmezí od 20 do 70 USD v závislosti na balíčku, který jste vybrali. Ale obě služby poskytují bezplatnou sedmidenní zkušební verzi, takže můžete hru sledovat zdarma na počítači, mobilním zařízení nebo připojené televizi prostřednictvím obou služeb. Můžeš kliknutím sem se zaregistrujete do Sling TV a kliknutím sem se zaregistrujete do DirecTV hned teď. Obě služby vás vyzývají ke stažení mobilní aplikace, pokud jste na mobilním zařízení. Pokud používáte stolní nebo přenosný počítač, budete vyzváni ke stažení desktopové aplikace Sling, pokud se zaregistrujete do služby Sling. Pokud se zaregistrujete do DirecTV Now, budete moci sledovat programování přímo ve svém internetovém prohlížeči.

Pokud se zaregistrujete k jedné ze dvou služeb, můžete hru sledovat také zdarma na telefonu, tabletu nebo připojené televizi prostřednictvím Aplikace ESPN , kterou si můžete zdarma stáhnout v Obchod s aplikacemi , Google Play obchod , Obchod s aplikacemi Amazon nebo Windows Store . Až budete vyzváni k výběru poskytovatele televize, vyberte Sling nebo DirecTV Now a zadejte své uživatelské jméno a heslo. Poznámka: Stejný postup platí pro uživatele s tradičními kabelovými a satelitními účty.jak zacházím s tenisovým loktem

Služby jsou velmi podobné, a pokud je vaším hlavním zájmem sledovat dnešní hru zdarma, oba si poradí. Pokud máte zájem zachovat službu i po skončení sedmidenní zkušební verze, stojí za zvážení několik drobných rozdílů. Jaká služba je pro vás nejlepší, závisí do značné míry na tom, kolik kanálů hledáte a kolik peněz jste ochotni utratit.Zde je pohled na to, co každá služba může nabídnout:


Nejméně drahý způsob sledování ESPN: Sling TV

Sling i DirecTV Now nabízejí bezplatnou sedmidenní zkušební verzi, takže dnešní hru můžete sledovat zdarma prostřednictvím obou služeb. Pokud však po skončení zkušebního období máte zájem o přístup k ESPN, ale nepotřebujete mnoho dalšího, Sling je vaše nejlepší volba.kolik stojí tenisové rakety

Balíček Sling’s Orange, který zahrnuje ESPN, stojí pouze 20 $ měsíčně. To je o 15 $ měsíčně méně než balíček DirecTV Now’s Live a Little, který zahrnuje více než 60 kanálů, ale stojí 35 $ měsíčně.Pokud jste velkým fanouškem sportů NBA, NHL nebo vysokých škol, můžete zvážit přidání doplňku Sports Extra, který stojí dalších 10 $ měsíčně a zahrnuje NBA TV, NHL Network, SEC Network, Pac 12 Network a ESPNU , mimo jiné kanály. Chystáte-li se s Sling Orange a doplňkem Sports Extra, váš měsíční účet bude činit 30 $-stále o něco dostupnější než výše zmíněný balíček DirecTV Now Live a Little.

Můžeš kliknutím sem se zaregistrujete do Slingu a spustíte bezplatnou zkušební verzi. Při registraci budete muset zadat informace o své kreditní kartě, ale pokud předplatné zrušíte před koncem zkušebního období, nebudou vám účtovány žádné poplatky. Pokud jste na stolním počítači přenosného počítače, budete po přihlášení vyzváni ke stažení desktopové aplikace Sling. Pokud jste na mobilním zařízení, budete po přihlášení také vyzváni ke stažení aplikace.

pozice ortézy tenisového lokte

Můžete také kliknutím sem stáhnete aplikaci Sling z iTunes App Store.

Můžeš kliknutím sem stáhnete aplikaci Sling z Obchodu Google Play.

K dispozici je také aplikace Sling pro Roku, Chromecast, přehrávač Nexus, ZTE a XBox One. Klikněte zde pro úplný seznam kompatibilních zařízení. Pokud hledáte přístup k programování Sling na připojené televizi, vytvořte si účet podle výše uvedených kroků a poté při spuštění aplikace na připojené televizi zadejte své přihlašovací údaje.


Nejdostupnější regionální sportovní programování: Sling TV

Další výhodou pro Sling je úroveň přístupu, který poskytuje k regionálnímu sportovnímu programování. Ačkoli Sling i DirecTV Now nabízejí stáj regionálních sportovních sítí Fox Sports spolu se sítí YES na newyorském trhu, Sling je jedinou ze dvou služeb, které budou brzy nabízet Regionální sítě Comcast Sportsnet , která mají vysílací práva na týmy MLB, NBA a NHL, včetně obhájce titulu World Series Cubs na chicagském trhu. Sítě CSN jsou podle plánu jít živě na Sling před dnem zahájení MLB 2. dubna.

CSN má primární vysílací práva pro následující týmy:

 • Boston Celtics
 • Chicago Blackhawks
 • Chicago Bulls
 • Chicago Cubs
 • Chicago White Sox
 • Golden State Warriors
 • Oakland Athletics
 • Philadelphia 76ers
 • Philadelphia Flyers
 • Philadelphia Phillies
 • Portland Trail Blazers
 • Sacramento Kings
 • San Francisco Giants
 • San Jose Sharks
 • Washington Capitals
 • Washington Wizards


Sítě CSN i Fox Sports jsou k dispozici v modrém balíčku Sling, který stojí 25 $ měsíčně. Pokud máte zájem sledovat dnešní hru - a další programování ESPN - doporučujeme vybrat balíček Orange + Blue, který vám umožní přístup k oběma balíčkům za celkem 40 $.


Více kanálů, jednodušší prostředí pro stolní počítače a uchování dat pro zákazníky AT&T: DirecTV nyní

Mezi výhody, které DirecTV Now má, je možnost sledovat obsah přímo ve vašem internetovém prohlížeči na stolním nebo přenosném počítači, aniž byste museli stahovat aplikaci. Sling naopak vyžaduje, abyste udělali další krok ke stažení desktopové aplikace. (Obě služby vyžadují stažení aplikace pro sledování programování na mobilním zařízení.)

Další výhoda: Pokud máte různé programovací potřeby, které přesahují rámec sportu, a jste ochotni zaplatit více za více kanálů, balíček DirecTV Now's Go Big obsahuje více než 100 kanálů a po bezplatné zkušební verzi stojí 60 $ měsíčně, zatímco Gotta Have Balíček stojí 70 $ měsíčně po bezplatné zkušební verzi, ale obsahuje více než 120 kanálů.

rick and morty sezóna 4 epizoda 4 zdarma

Mezi sportovně zaměřené kanály dostupné prostřednictvím DirecTV Now, ale ne Sling, patří MLB Network a Big Ten Network. Můžeš kliknutím sem zobrazíte různé sestavy kanálů DirecTV Now.

A konečně: Pokud jste bezdrátovým zákazníkem AT&T, můžete streamovat obsah na svém telefonu kdekoli v síti AT&T, aniž byste spotřebovali data.

Můžeš kliknutím sem se zaregistrujete do DirecTV Now a spustíte bezplatnou zkušební verzi. Při registraci budete muset zadat informace o své kreditní kartě, ale pokud předplatné zrušíte před koncem zkušebního období, nebudou vám účtovány žádné poplatky.

Můžeš kliknutím sem stáhnete aplikaci z iTunes App Store.

Můžeš kliknutím sem stáhnete aplikaci z Obchodu Google Play.

udělejte si dělo tenisového míčku

Můžete také sledovat na připojené televizi prostřednictvím Amazon Fire TV, Amazon Fire Stick TV, Apple TV nebo Chromecast. Kliknutím sem zobrazíte úplný seznam kompatibilních zařízení.

Aplikace zatím není k dispozici pro Chromecast, Roku nebo XBox One.


Rekapitulace: Podobné služby, obě s bezplatnou zkušební verzí

Pro rekapitulaci: Pokud se jen díváte na dnešní hru, obě služby vám poskytnou to, co hledáte, a váš zážitek ze sledování bude prakticky stejný, bez ohledu na to, jakou službu si vyberete a na jakém zařízení budete sledování.

Pokud máte zájem udržet jednu ze dvou služeb mimo hru, rozdíly jsou většinou věcí osobních preferencí a osobních okolností. Pokud například žijete v oblasti, kde jsou vaše oblíbené hry týmu MLB nebo NBA v síti Comcast, může schopnost sledovat tyto hry dát Slingovi přednost.

Pokud ve své oblasti nemáte číslo CSN, nebo pokud pro vás není důležité jej mít, mohou vás lákat rozsáhlejší možnosti programování DirecTV Now. Ať tak či onak, pokud si nejste jisti, které službě dáte přednost, doporučujeme spustit bezplatnou zkušební verzi pro oba a zjistit, která se vám líbí více. Můžeš zde spusťte bezplatnou zkušební verzi Sling a bezplatná zkušební verze DirecTV Now zde .


Populární Problémy

Rafael Nadal se připravuje na své 17. vystoupení na Roland Garros, kde je třináctinásobným šampionem.

Novak Djokovic objevila Jelena Gencic ve věku 5 let a ona okamžitě poznala jeho ohromný potenciál. Srb připisuje svůj úspěch Gencicovi, jeho prvnímu trenérovi, i dnes.

Desus a Mero se přesouvají do Showtime a debutují rozhovorem s Alexandrií Ocasio-Cortez. Zde je návod, jak sledovat jejich novou noční show online.

Jak vyrobit embutido. Embutido je sekaná ve filipínském stylu z mletého vepřového masa, papriky, klobásy a natvrdo uvařených vajec. Obvykle se podává o prázdninách, ale je také skvělým předkrmem pro večírky po celý rok. Zatímco...