Roland Garros 2021: Anastasia Pavlyuchenkova vs Elena Rybakina náhled, head-to-head & prediction

Anastasia Pavlyuchenkova

Anastasia PavlyuchenkovaPodrobnosti zápasu

Svítidlo : (31) Anastasia Pavlyuchenkova vs (21) Elena RybakinaDatum: 8. června 2021Turnaj : Roland Garros 2021

Kolo : ČtvrtfináleMísto : Paříž, FrancieKategorie : Grand Slam

Povrch : Červený jíldívat se na 90denního snoubence jiným způsobem

Odměna : 17 171 108 €Načasování zápasu: Cca. 14:00 místního času, 12:00 GMT, 8:00 EST, 17:30 IST

Živé televizní vysílání : USA - NBC Sports / Tennis Channel | UK - ITV | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP

Anastasia Pavlyuchenkova vs Elena Rybakina náhled

Ruska Anastasia Pavljučenková se v Roland Garros 2021 utká s Kazachstánkou Elenou Rybakinou v napínavém čtvrtfinálovém střetu mezi čtyřhry.

Pavlyuchenkova vstoupila do turnaje ze silného běhu na Madrid Open a v Paříži nejevila žádné známky zpomalení. Ruska přinesla několik bojových třísetových vítězství nad nasazenými soupeřkami Victorií Azarenkovou a Arynou Sabalenkovou, aby dosáhla na posledních osm, což je výkon, kterého poprvé dosáhla před deseti lety jako 19letá.

Elena Rybakina

Elena Rybakina

Pro Elenu Rybakinu to bude první čtvrtfinále na grandslamové akci. Jednadvacetiletá žena ve svém zápase ve čtvrtém kole tvrdě bojovala o sestřelení Sereny Williamsové a ukončení snahy o 24. grandslamový titul.

Rybakina jen zřídka vypadala z této příležitosti zdrcená, když překonala Williamsovou od základní linie. Vítězství by Kazachstán sebevědomě naplnilo před jejím střetem s Pavljučenkovou.

Anastasia Pavlyuchenkova vs Elena Rybakina head-to-head

Toto bude první setkání kariéry mezi Anastasií Pavljučenkovou a Elenou Rybakinou, takže jejich současný vzájemný zápas stojí na mrtvém bodě 0: 0.

Predikce Anastasia Pavlyuchenkova vs Elena Rybakina

Pavlyuchenkova zaznamenala v turnaji několik velkých vítězství

Pavlyuchenkova zaznamenala v turnaji několik velkých vítězství

tenisové termíny ve španělštině

Anastasia Pavlyuchenkova byla předtím ve čtvrtfinále Grand Slamů, ale měla problém postoupit za tuto fázi. Když je ale spodní polovina losování v Paříži dokořán, vycítí obrovskou příležitost.

Rus celý týden čistě odpaluje míč z obou křídel. Ve čtvrtfinálovém střetu s Victorií Azarenkovou byla v devastujícím kontaktu, zasáhla 45 vítězů a udělala jen 27 nevynucených chyb.

Elena Rybakina může jít od základní čáry se svým soupeřem od prstu k patě a nenechá se snadno zastrašit. Kazachstanovi se dařilo, když si připravila body díky velkému podání proti Williamsové, a bude se snažit udělat totéž proti Rusce.

Tlak bude určitě na Pavlyuchenkovou, která je ze dvou hráček zkušenější. Ruska ale dlouze hovořila o tom, že si čas na hřišti užila, aniž by si dělala starosti s výsledkem svých zápasů.

Změna postoje na kurtu jí umožnila hrát s mnohem větší volností, a pokud Pavlyuchenkova dokáže zůstat agresivní, aniž by Rybakině rozdala příliš mnoho volných bodů, měla by být schopná postoupit do semifinále.

Předpověď: Anastasia Pavlyuchenkova vyhrát ve dvou těsných setech


Pomozte prosím Sportskeeda zlepšit tenisové pokrytí do provedení tohoto 30sekundového průzkumu .

Populární Problémy

Voltaren Gel je lokální mast, která se používá k léčbě bolesti, která přichází s osteoartritidou a problémy s klouby, jako je ztuhlost, bolest a otok. K aplikaci gelu použijete dávkovací kartu k odměření správného množství, ...

Můžete se naučit snadné cvičení, které zlepší vaše dovednosti a sebevědomí.

Pohovky se mohou časem opotřebovat, což způsobí pokles polštářů. Vždy ho můžete vyhodit a koupit si nový gauč, nebo můžete ušetřit peníze tím, že ho opravíte. Nejprve musíte gauč prohlédnout a zjistit, proč se prohýbá. Může to být ...

Dva mladí tenisoví fanoušci z irského města Ashbourne mohli svůj sen hrát tenis s Rogerem Federerem velmi brzy proměnit ve skutečnost.

Chris Evert byl nedávno požádán, aby vybral výraznější úspěch mezi tím, že Rafael Nadal překonal historický grandslamový rekord Rogera Federera, a Novak Djokovic, který na e zaznamenal několikanásobné vítězství titulu

Roger Federer v nedávném rozhovoru otevřel svůj život jako rodič. Švýcar prozradil, že by sám nechtěl trénovat své děti, pokud by chtěli chodit na hodiny tenisu.