Roland Garros 2021: Anastasia Pavlyuchenkova vs Elena Rybakina náhled, head-to-head & prediction

Anastasia Pavlyuchenkova

Anastasia Pavlyuchenkova

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (31) Anastasia Pavlyuchenkova vs (21) Elena Rybakina

Datum: 8. června 2021

Turnaj : Roland Garros 2021

Kolo : Čtvrtfinále

Místo : Paříž, Francie

Kategorie : Grand Slam

Povrch : Červený jíl

Apple TV platí za zhlédnutí

Odměna : 17 171 108 €

Načasování zápasu: Cca. 14:00 místního času, 12:00 GMT, 8:00 EST, 17:30 IST

Živé televizní vysílání : USA - NBC Sports / Tennis Channel | UK - ITV | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP

Anastasia Pavlyuchenkova vs Elena Rybakina náhled

Ruska Anastasia Pavljučenková se v Roland Garros 2021 utká s Kazachstánkou Elenou Rybakinou v napínavém čtvrtfinálovém střetu mezi čtyřhry.

Pavlyuchenkova vstoupila do turnaje ze silného běhu na Madrid Open a v Paříži nejevila žádné známky zpomalení. Ruska přinesla několik bojových třísetových vítězství nad nasazenými soupeřkami Victorií Azarenkovou a Arynou Sabalenkovou, aby dosáhla na posledních osm, což je výkon, kterého poprvé dosáhla před deseti lety jako 19letá.

Elena Rybakina

Elena Rybakina

Pro Elenu Rybakinu to bude první čtvrtfinále na grandslamové akci. Jednadvacetiletá žena ve svém zápase ve čtvrtém kole tvrdě bojovala o sestřelení Sereny Williamsové a ukončení snahy o 24. grandslamový titul.

Rybakina jen zřídka vypadala z této příležitosti zdrcená, když překonala Williamsovou od základní linie. Vítězství by Kazachstán sebevědomě naplnilo před jejím střetem s Pavljučenkovou.

Anastasia Pavlyuchenkova vs Elena Rybakina head-to-head

Toto bude první setkání kariéry mezi Anastasií Pavljučenkovou a Elenou Rybakinou, takže jejich současný vzájemný zápas stojí na mrtvém bodě 0: 0.

Predikce Anastasia Pavlyuchenkova vs Elena Rybakina

Pavlyuchenkova zaznamenala v turnaji několik velkých vítězství

Pavlyuchenkova zaznamenala v turnaji několik velkých vítězství

botník na tenisky

Anastasia Pavlyuchenkova byla předtím ve čtvrtfinále Grand Slamů, ale měla problém postoupit za tuto fázi. Když je ale spodní polovina losování v Paříži dokořán, vycítí obrovskou příležitost.

Rus celý týden čistě odpaluje míč z obou křídel. Ve čtvrtfinálovém střetu s Victorií Azarenkovou byla v devastujícím kontaktu, zasáhla 45 vítězů a udělala jen 27 nevynucených chyb.

Elena Rybakina může jít od základní čáry se svým soupeřem od prstu k patě a nenechá se snadno zastrašit. Kazachstanovi se dařilo, když si připravila body díky velkému podání proti Williamsové, a bude se snažit udělat totéž proti Rusce.

Tlak bude určitě na Pavlyuchenkovou, která je ze dvou hráček zkušenější. Ruska ale dlouze hovořila o tom, že si čas na hřišti užila, aniž by si dělala starosti s výsledkem svých zápasů.

Změna postoje na kurtu jí umožnila hrát s mnohem větší volností, a pokud Pavlyuchenkova dokáže zůstat agresivní, aniž by Rybakině rozdala příliš mnoho volných bodů, měla by být schopná postoupit do semifinále.

Předpověď: Anastasia Pavlyuchenkova vyhrát ve dvou těsných setech


Pomozte prosím Sportskeeda zlepšit tenisové pokrytí do provedení tohoto 30sekundového průzkumu .

Populární Problémy

Dominic Thiem nedávno odhalil svou nejposlouchanější hudbu na Spotify prostřednictvím příspěvku na Instagramu. Popové kapely zaujímají většinu míst v Top 5 kapelách Thiem za rok.

Feliciano Lopez a Pierre-Hugues Herbert se ve středu setkají v prvním kole Generali Open v Kitzbühelu. Lopez vede Herberta 2-1 v head-to-head na turnaji ATP.

Rafael Nadal je nejúspěšnějším hráčem, který vkročil na terre-battland Roland Garros a Francouzská tenisová federace (FFT) odhalí sochu Španělska na památku jeho 13 vítězství

Jak zvýšit počet ujetých kilometrů paliva v automobilu. Vzhledem k tomu, že ceny plynu stále stoupají, je zvýšení počtu ujetých kilometrů paliva nejlepším způsobem, jak chránit svou kapesní knihu. Zde je několik způsobů, jak utratit méně peněz za plyn zvýšením efektivity vašeho auta při používání ...

Výhra Novaka Djokoviče na wimbledonském mistrovství 2021 ho dostala do dojemné vzdálenosti od Calendar Slam.

Jak si natáhnout ruce. Protahování rukou je skvělý způsob, jak si udržet nebo zlepšit obratnost rukou. Pokud trpíte artritidou nebo opakovaným zraněním, existují úseky, které vám pomohou zvládnout bolest a nepohodlí. Existují...