Roland Garros 2021: Magda Linette vs Chloe Paquet náhled, souboj a předpověď

Magda Linette

Magda Linette

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : Magda Linette vs Chloe Paquet

Datum: 1. června 2021

Turnaj : Roland Garros 2021

Kolo : První kolo (kolo 128)

Místo : Paříž, Francie

15palcové tenisové sukně

Kategorie : Grand Slam

Povrch : Červený jíl

Odměna : 17 171 108 €

Načasování zápasu : Cca. 17:00 místního času, 15:00 GMT, 11:00 EST, 20:30 IST

Živé televizní vysílání : USA - NBC Sports / Tennis Channel | UK - ITV | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP

kde mohu hrát badminton poblíž mě?

Náhled Magda Linette vs Chloe Paquet

Oblíbená domácí Chloe Paquet a polská Magda Linette se v úterý podruhé za tři roky střetnou v prvním kole na Roland Garros.

Ti dva se také setkali v úvodním kole v roce 2019, kdy Linette zvítězila nad Francouzkou. Polák od té doby vyhrál dva tituly WTA a dosáhl na nejvyšší umístění v kariéře a bude se dívat na opakování výsledku před dvěma lety.

Chloe Paquet

Chloe Paquet

Paquet se v průběhu sezóny snažil spojit dohromady vítězství a v posledních týdnech prodělal spoustu předčasných odchodů z turnajů na úrovni WTA i ITF.

Francouzka však má silnou hru na všechny soudy, která v minulosti trápila některá velká jména a mohla by si v úterý položit Linette několik otázek.

Magda Linette vs Chloe Paquet hlava na hlavě

Zápas prvního kola Roland Garros 2019 je jediným případem, kdy se Magda Linette a Chloe Paquet na turné zkřížily, takže Polák vede současný zápas 1: 0.

Predikce Magda Linette vs Chloe Paquet

Linette se bude snažit převzít kontrolu nad rallye svými velkými pozemními údery.

Linette se bude snažit převzít kontrolu nad rallye svými velkými pozemními údery.

Magda Linette nezačala nejsilnější start do roku 2021, ale dokázala svou sezónu obrátit na antuce. Přiblížila se ke skličujícímu vítězství nad Petrou Kvitovou v Římě, čímž dokázala, že je zpět na správné cestě mířící do Roland Garros.

Linetteina silná all-dvorní hra byla plně k vidění během jejího běhu do semifinále Internationaux de Strasubourg. Dokázala projít několika těžkými zápasy proti Julii Putintsevové a Alize Cornetové a do této soutěže vstoupí se sebevědomím.

kde sledovat slovo l

Chloe Paquet mezitím bude muset najít odpověď na své pevné protivníky. Francouzka má všestrannou hru a bude muset dobře využít své volejbalové dovednosti, aby si vyzkoušela čas od Linette.

Paquet se v posledních týdnech snažila produkovat svůj nejlepší tenis a bude muset předvést mnohem vylepšený výkon, aby měla šanci bojovat proti Linette.

Předpověď: Magda Linette k vítězství ve dvou setech.

Pomozte prosím Sportskeeda zlepšit jeho tenisové pokrytí. Proveďte 30sekundový průzkum Nyní!

Populární Problémy

Jak cvičit bezpečně během těhotenství. Zůstat aktivní během těhotenství je dobré jak pro vaše zdraví, tak pro zdraví vašeho dítěte. Je důležité poradit se se svým lékařem, abyste se ujistili, že vaše rutina cvičení je pro vás bezpečná ...

Tendinitida (tendonitida) je zánět šlachy, což je tlustá vazivová šňůra, která spojuje svaly s kostí. v...

Je „láska“ tajemstvím úspěchu Sereny?

Teen prodigy Jannik Sinner se svými výsledky a plynulým stylem hry v poslední době hodně zatočil. A bývalá světová jednička

Alison Riske, nasazená 13 let, nastoupí v prvním kole US Open 2020 na nenasazenou Tatjanu Marii. Riske doufá, že ukončí svou čtyřzápasovou sérii porážek, zatímco Maria se snaží posílit svoji pověst obřího vraha.

Jak provést CPR u dítěte. Ačkoli CPR (kardiopulmonální resuscitace) by měli podávat jednotlivci vyškolení v certifikovaném kurzu první pomoci, běžní kolemjdoucí mohou také významně ovlivnit přežití dětí ...