Rotterdam 2021: Alex de Minaur vs John Millman náhled, head-to-head & prediction | Světový tenisový turnaj ABN AMRO

Alex de Minaur

Alex de Minaur

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : Alex de Minaur vs. John Millman

Datum: 2. března 2021

Turnaj : Světový tenisový turnaj ABN AMRO 2021

Kolo : První kolo (kolo 32)

tenisové rakety topspin

Místo: Rotterdam, Nizozemsko

Kategorie: ATP 500

Povrch : Indoor hardcourt

nejlepší tenisky na tenis

Odměna: 980 580 EUR

Načasování zápasu : 11:00 místního času, 15:30 IS

Živé televizní vysílání : USA - Tennis Channel


Náhled Alex de Minaur vs John Millman

Alex de Minaur se v úterý utká s Australanem Johnem Millmanem v prvním kole světového tenisového turnaje ABN AMRO.

De Minaurův start do sezóny 2021 byl trochu smíšený. Světová jednadvacítka získala titul v Antalyi na začátku roku, ale minulý měsíc si zajela na domácí půdě.

De Minaur prohrál všechny své zápasy a reprezentoval Austrálii na poháru ATP. Poté ho ve třetím kole Australian Open udeřil Fabio Fognini.

Po návratu do tenisového turnaje ze tří setů v Rotterdamu se dvaadvacetiletý mladík hned na první překážce ujal svého spoluhráče z Davisova poháru a poháru ATP.

film hrdé rodiny zdarma online
Alex de Minaur (L) a John Millman

Alex de Minaur (L) a John Millman

nákup tenisových raket

John Millman byl v posledních několika sezónách oporou turné ATP. Ale po úspěšném konci sezóny 2020, kde získal svůj první titul v kariéře (Nur-Sultan), byl start Australanů do roku 2021 trochu zklamáním.

Millman letos prohrál tři ze čtyř zápasů, které dosud odehrál. Do turnaje vstupuje na základě šokující porážky v řadě v rukou světového šampiona 320 Matthew Ebdena v prvním kole v Singapuru.

Alex de Minaur vs John Millman proti sobě

Alex de Minaur vede 1: 0 nad Johnem MIllmanem. Mladý Australan porazil v roce 2019 na Zhuhai svého zkušeného krajana 6: 1, 6: 3.

Predikce Alex de Minaur vs John Millman

Vzhledem k jeho vynikajícímu umístění ve spojení se špatnou formou jeho soupeře je Alex de Minaur drtivým favoritem na vítězství v tomto zápase.

De Minaurova taktická informovanost na hřišti se za posledních pár sezón značně rozvinula. S pevným bekhendem a neuvěřitelnou rychlostí nohou je to síla, se kterou je třeba počítat na hardcourt.

Mladý Australan bude doufat, že se dostane do dobrého rytmu pro nadcházející hardcourtové turnaje tím, že dá dohromady solidní běh v Rotterdamu.

Alex de Minaur

Alex de Minaur

John Millman má efektivní styl protiprokluzu se silnou rychlostí, která je v rozporu s jeho vysokým rámem. V úterý se bude snažit převzít kontrolu nad zápasem tím, že bude solidní při podání a manévruje s míčem mimo dosah svého soupeře.

sledujte hry redskin online zdarma

Ale když vezmeme v úvahu Millmanovu formu za posledních několik měsíců, výzva, kterou představuje De Minaur, se pro 31letého může ukázat jako příliš velká.

Předpověď: Alex de Minaur k vítězství ve dvou setech.

Populární Problémy

Ukázka k zápasům čtvrtfinále žen na Australian Open.

Jak utišit hlučný ventilátorový pás. Většina moderních vozidel je vybavena serpentinovými pásy, i když se jim občas může říkat řemen ventilátoru. Starší vozidla mohou mít pásy, které slouží pouze k napájení ventilátorů, které chladí chladič. Tyto...

Tenis: Dominic Thiem vs Gilles Simon - profily hráčů

Lucic-Baroni se poprvé od roku 1999 ve Wimbledonu dostala do semifinále Grand Slamu.

Andrey Rublev se ve druhém kole Paris Masters utká s moldavským šťastným poraženým Radu Albotem. Rublev přichází do zápasu poté, co v neděli vyhrál svůj 5. titul roku a v posledních 20 zápasech 19 výher.

Sokoli se v neděli utkají s Vikingy v 1. týdnu akce NFL. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.