Smith vs Teixeira Live Stream: Jak se dívat na UFC Fight Night online

Hodinky Glover Teixeira vs Anthony Smith UFC Fight Night

Getty Glover Teixeira z Brazílie se ve hře UFC Fight Night utká s Anthonym Smithem.

Vystar Veterans Memorial Arena bude hostit druhou velkou událost UFC za týden, kdy Anthony Smith vs.

vysoké tenisky
Poznámka: Heavy může vydělat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Předzápasy (čas zahájení 18:00 ET) a hlavní karta (21:00 ET) nebudou vysílány v televizi, ale kdokoli ve Spojených státech můžete sledovat každý boj přes ESPN+:

Získejte ESPN+

Jakmile se zaregistrujete, můžete na počítači sledovat Smith vs Teixeira a všechny boje přes ESPN.com nebo můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

Ke sledování všech těchto možností se budete muset přihlásit pomocí svého účtu ESPN+.

jak prát konverzované tenisky

Fight Night: Smith vs. Teixeira Náhled:

Smith č. 3 (31-14-0 MMA, 8-4 UFC) se v zápase utká s Teixeirou (30-7-0 MMA, 13-5 UFC) s číslem 8, i když bojovníci vypadají skutečně nadšený.

Líbí se mi zápas, Řekl nedávno Smith o středečním zápase. Glover je docela černobílý. Nechce vyjít a hodit něco šíleného. Nezajímá mě, co o něm někdo říká, je to stále nebezpečný veterán. Víš, síla je to poslední, co zbývá, a on toho má stále dost. Je to mazaný veterán. Boj s Gloverem je jednoduchý, ale není to snadné. Víte, co musíte udělat, ale nezjednodušuje to.

Tento boj by mohl být bez velkého množství nesmyslných řečí, protože se zdá, že si oba bojovníci navzájem velmi váží. Jakékoli drama by mělo pocházet ze samotné akce, která má předpoklady pro vynikající boj mezi dvěma profesionály, kteří se navzájem respektují.

můžete hrát volejbal ve stolním tenise?

Upřímně, je to opravdu dobrý chlap. Vím, že to není skvělé pro reklamní předměty, ale mám ho moc rád. Když jsem naposledy viděl Glovera, dali jsme si spolu pivo. Jsem si jistý, že jste viděli příběh o tom, jak mi pomáhal v Brazílii, když jsem si vysmrkal koleno. Kdykoli ho vidím, je to podání ruky a objetí. Je to jeden z mála dobrých kluků, kteří ve sportu zůstali, Smith řekl o Gloverovi .

Čtyřicetiletý Teixeira si myslí, že tento zápas by mohl být věčný. Vidím, že to končí v pozdějších kolech, myslím, že to bude rvačka, Řekla nedávno Teixeira . Myslím, že ho prostě budu muset zabrousit a v pozdějších kolech ho odtamtud vyvedu.

Teixeira loni prohrával 3: 0, přičemž dvě z jeho tří vítězství po podání, což není pro Brazilce nic nového.

Ale v ironickém zvratu je to Smith, kdo hledá podání v tomto. Myslím si, že se svým tlakem a jen abych byl přesný, myslím, že potřebuji pozdní konec, Smith řekl MMA Junkie . Myslím, že Glover bude nucen udělat několik špatných výstřelů, aby zůstal v bezpečí, a myslím, že to bude podání. Ten by pro mě hodně znamenal. Chcete vyhrát podání nad někým, kdo je na zemi ohlašován jako Glover Teixeira?

To by bylo opravdu něco.


Populární Problémy

Osaka čeká přísný test v horní polovině US Open 2020 před potenciálním semifinále proti nejlepší nasazené Pliskové. Serena Williamsová začíná další pátrání po čísle 24 ze spodní poloviny, přičemž Azarenková se vrací.

Nick Kyrgios dostal ban za vztek v Šanghaji

Kontrola životních funkcí je nezbytnou součástí sledování zdravotního stavu člověka. Ať už jste zdravotní sestra, která kontroluje životaschopnosti v nemocnici, rodič, který kontroluje životaschopnost vašeho dítěte, nebo kontrolujete své vlastní životní funkce, přesnost je důležitá, aby vám řekla, jak ...

Přestože se Jo-Wilfried Tsonga vrátil do formy v Brisbane, nemohl si v semifinále najít cestu kolem Daniila Medveděva.

Roger Federer byl renomovaným kanálem zařazen jako nejlepší mužský hráč všech dob jako součást seznamu 10 nejlepších. Jak se dalo očekávat, v seznamu najdou zmínku další dva aktivní hráči - Rafael Nadal a Novak Djokovic.

Isner má velké vzestupné podání a skvělý forhend. Pokud se mu podaří dobře bránit na bekhendové straně, určitě může způsobit rozrušení. .