SMU vs Texas State Live Stream: Jak se dívat online

Getty QB Shane Buechele z jižanských metodistických mustangůSMU Mustangs zahájí sezónu 2020 proti Texas State Bobcats na Bobcat Stadium v ​​San Marcos, Texas.

Hra začíná v 16:30. ET a budou vysílány na ESPN. Pokud ale nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry online zde:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos ESPN a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete vyzkoušet pomocí sedmidenní bezplatné zkušební verze přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete SMU vs Texas State sledovat živě v aplikaci FuboTV, která je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.Hru můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

fialové třpytivé tenisky

Pokud se nemůžete dívat naživo, přichází FuboTV s 500 hodinami cloudového DVR prostoru a také funkcí 72hodinového ohlédnutí, která vám umožní sledovat závod na vyžádání do tří dnů od jeho ukončení, i když nezaznamenáš to.

Vidgo

Můžete sledovat živý přenos ESPN a dalších 65 a více televizních kanálů na Vidgu , který můžete vyzkoušet s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, můžete SMU vs Texas State sledovat živě v aplikaci Vidgo, která je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Tablet Android.

průvodce kupujícím tenisové rakety

Hru můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

Sling TV

Živý přenos ESPN a dalších 30 televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Orange od Sling TV. Dodává se s bezplatnou 3denní zkušební verzí, ale pokud ji obejdete, můžete ji získat za první měsíc za 20 $ (obvykle 30 $) a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete SMU vs Texas State sledovat živě v aplikaci Sling TV, která je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Hru můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.

Hulu s živou televizí

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos ESPN a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat SMU vs Texas State naživo v aplikaci Hulu, která je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

plátek sloužit v tenise

Hru můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

jak se dívat na espn na firestick

SMU vs Texas State Preview

Hlavní trenér Southern Methodist Sonny Dykes má svůj tým připravený vyrazit po jedné z unikátnějších offseas v nedávné době a prozradil něco o tom, jak si SMU v době pandemie koronaviru dosud udržel zdraví.

Chtěli jsme udržet kluky, kteří budou hrát ve hrách, daleko od všech ostatních, Řekl Dykes . Stačí omezit počet kontaktů, které by mohli mít. Tím jsme se nyní dostali do bodu, kdy je herní týden, máme šanci jít hrát.

Pokud jde o přestupek, SMU povede starší quarterback Shane Buechele, který loni po přestupu z Texasu hodil na 3 929 yardů, 34 přistání a 10 zachycení. Svým výkonem si vysloužil vyznamenání pro mladé volajícího All-AAC a vede tým, který se chce v minulé sezóně zlepšit o 10-3.

Defenzivně, střední škola vedl národ v pytlích s 51, což je školní rekord, a byli také třetí v soubojích za ztrátu v loňském roce. Rovněž získají zpět obránce Richarda Moora poté, co kvůli zranění vynechal většinu minulé sezóny, takže se podívejte na to, aby tato obrana byla znovu impozantní.

Pokud jde o stát Texas, hlavní trenér Jake Spavital vstupuje do své druhé sezóny s Bobcats poté, co loni skončil 3: 9. Jeho tým bude mít plné ruce práce v otvíráku, jako obrana státu Texas povoleno 32,6 bodů na zápas v loňském roce, který nebude sloužit proti Buechele a společnosti. Přesto si Spavital myslí, že jeho tým má šanci, pokud dokáže rozběhnout svoji běžeckou hru na všechny válce.

Věřím, že musíš řídit fotbal, abys vyhrál mistrovství a byl alespoň velmi vyrovnaným přestupkem, Řekl Spavital minulý měsíc . Myslím si, že naše běžecká záda jsou velmi dobrá, takže je to něco, co musíme zajistit, abychom všechno kloboukovali a byli jsme na správných útočných liniích, aby tito běžci mohli mít úspěch.

Sofophore quarterback Brady McBride , který přestoupil z Memphisu na konci minulé sezóny, začne pro Bobcats pod středem. McBride viděl v loňském roce omezenou akci jako nováček (šel 8-14 na 88 yardů, bez přistání a interception), takže bude mít svůj první velký start proti docela tvrdé obraně.

Když se tyto dva týmy naposledy setkaly v roce 2019, SMU porazilo Texas State v Dallasu 47-17. Mustangové vstupují do tohoto seznamu jako oblíbení na tři dotyky.Populární Problémy

Harrison jde z US Open sideshow na headlinera s vítězstvím

Heisman je plyometrické cvičení s vysokou intenzitou, které zlepšuje svalovou sílu a podporuje spalování tuků. Ve skutečnosti existuje několik variant tohoto cvičení, včetně základního Heismanu (také nazývaného „Airborne Heisman“), Double ...

Ve středu proti Cavsovi debutuje trojice The Nets Kevin Durant, James Harden a Kyrie Irving. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos ze hry.

Linoleové podlahy jsou robustní a trvanlivé, ale přesto je třeba je občas vyčistit. Když jsou podlahy z linolea řádně vyčištěny a ošetřeny, mohou vydržet téměř 50 let. Udržujte své linoleové podlahy v nejlepším stavu ...

Po náročném školním roce není nic špatného na tom, když se vyspíte pozdě a budete celý den sledovat televizi nebo hrát videohry - alespoň první týden nebo dva letní prázdniny. Pokud je oddalování nudné, možná je načase vymanit se z ...