Živý přenos Texans vs Bucs: Jak se dívat online bez kabelu

Deshaun Watson DraftKings Showdown NFL sobota Texans vs. Buccaneers 16. týden

Getty Deshaun Watson z Houston Texans

Houston Texans (9-5) mají čtvrtý titul AFC South za posledních pět let v nedohlednu, když v sobotu vyrazili na Tampa Bay Buccaneers (7-7).

Hra začíná ve 13 hodin. ET a budou vysílány na národní úrovni v síti NFL. Pokud ale nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

NFL Network je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

obrázky tenisových míčků

Spusťte zkušební verzi FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete k bezplatné zkušební verzi FuboTV, můžete poté sledovat živý přenos Texans vs Bucs na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV , Chromecast nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru až tři dny po ní vysílá, i když to nezaznamenáte.

Sling TV

Balíček Sling Blue od Sling TV je dodáván se 47 kanály, včetně sítě NFL. První měsíc to stojí 25 $ (poté 35 $ za měsíc), což z něj činí Sling zdaleka nejlevnější streamovací službu se sítí NFL Network, pokud plánujete dlouhodobé udržení:

Sesterské manželky, 13. sezóna, epizoda 1

Získejte Sling TV

Nebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

Balíček Sling TV + Fire Stick

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete Texans vs Bucs sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete získat 50 hodin cloudového úložiště DVR za dalších 5 $ měsíčně.


Náhled Texans vs Bucs

Texans jsou čerstvě po svém největším vítězství v sezóně-triumf 24-21 nad Tennessee Titans, který jim umožnil postup do závodu o jižní korunu AFC. Mohou zajistit prapor divize vítězstvím nad Titány.

dlouhé tenisové sukně

Je to hodně na lince. Všichni to víme. Ale zároveň se nemůžete dívat kolem těchto kluků a nemůžete to považovat za samozřejmost, řekl novinářům quarterback Deshaun Watson.

Watson byl vybrán do Pro Bowl v této sezóně již podruhé za sebou. Prošel na 3668 yardů a 26 přistání na pouhých 11 zachycení. Odehrál tak dobře, že má obdivovatele na postranní čáře hlavního trenéra Tampy Bay Buccaneers Bruce Ariana.

Je prostě úžasný; je to jeden z mých oblíbených hráčů, řekli Arians. Všechno, co může udělat, je navrženo, ale když se dostane do dvorního fotbalu, je tím nejlepším, co si myslím, že právě teď, on a Russell Wilson, když začínají vytvářet věci. Je to kouzelný hráč.

Texans budou čelit týmu Buccaneers, který bude bez obou jeho Pro Bowl přijímačů - Mike Evans a Chris Godwin.

Pro nás je to velká prosincová hra. Je to dobrá měřicí tyč i bez toho, kdo nehraje. Na tom nezáleží. Stále to bude tým, který půjde do play -off, řekl Arians. Porazili jsme jeden tým, který byl téměř v play -off. Šli jsme do prodloužení s osivem č. 1 na jejich místě. (To jsou) věci, o kterých si myslím, že je posuzujete, když se ohlédnete, když se dostanete k tomu zpětnému zrcátku a začnete hodnotit, kde jsme příští rok.

pásy předloktí při zánětu šlach

Poslední dva zápasy sezóny jsou důležité pro rozehrávače Bucs Jameise Winstona, který je v posledním roce své nováčkovské dohody. Bývalý celkový výběr č. 1 prošel za poslední dva týdny více než 400 yardů a čtyři přistání a vede NFL v projíždějících yardech. Obraty však byly jeho bugaboo. Winston vede NFL s 24 zastaveními - o šest více než příští nejbližší QB.

Houston je tříbodový silniční favorit této hry.


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat hry Sacramento Kings online bez kabelu v letech 2019-20, ať už jste na jejich trhu nebo mimo něj

Rafael Nadal nedávno vysvětlil, proč hraje tenis a fotbal levou stranou, ale golf a basketbal pravou. Nadal také hovořil o svém založení a o tom, proč si myslí, že je důležité vrátit se společnosti.

Zde je návod, jak sledovat speciální online pořad Bravo „Race in America: A Movement Not a Moment“, pokud nemáte kabel.

Zde je návod, jak sledovat 76ers vs Lakers online bez kabelu, ať už jste ve Philadelphii, Los Angeles nebo mimo trh.

Dlahy zápěstí často používají lidé zabývající se syndromem karpálního tunelu (CTS), revmatoidní artritidou (RA) a různými dalšími příčinami bolesti zápěstí, ztuhlosti nebo slabosti. Přicházejí v mnoha tvarech, velikostech a materiálech, ale spadají do dvou ...